kvantum.ee | Zoom kokkusaamised E, T, K ja N kell 20.00
16745
page-template-default,page,page-id-16745,theme-bridge,woocommerce-no-js,mega-menu-top-navigation,mega-menu-mobile-navigation,mega-menu-popup-navigation,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-3,qode-theme-ver-17.0,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Zoom kokkusaamised E, T, K ja N kell 20.00

Seansil on võimalik kordusena osaleda.

Tagasiside 24.märts 2023

Brenda ja Jane Energiasanssi tagasiside teile osalejatele:

Kõigepealt soovime tänada kõiki osalejaid suure tänutundega. Aitäh! 

Meid oli kokku üle saja mis on väga suur hulk. Seanssil sai puhastatud väga palju energiavorme ehk entiteete, eksinud ja langenuid hingi. Nad  olid ennast tugevalt kinni liiminud teie energiaväljadesse. Jane avas ilusa Kristuse portaali Loojale kuhu kõik energiavormid saaksid suunduda. 

Psüühiliste energia rünnakute ja sidemete katkestamine oli päris paljudel tugev protsess. Näidati, et füüsilised vaevused (eriti selgroog) vöivad kaduda ja inimesed vöivad ka tunda füüsiliselt valusid. Se protsess oli nagu elektri shokki, kui järsku katkestati sidemed. Shokk selle üle et inimene saab jälle olla terviklik ja keegi ei tõmba ja ime energiaid enam ära. Täielilult vaba. 

Seejärel tegime rünnakute ja sidemete eest energeetilise kaitse ja olime väga suures Looja valguses. Väga suur kerguse, puhtuse ja rahu tunne tuli ühiselt. Olime suure tugeva valgus energia kupli sees.

Allalaadimistel omandas umbes 50-60% inimestest need, kes on juba veel kaugemal oma vaimse arenguga. 

Uskumuste eemaldamisel oli umbes 10 inimesel suurem aktiveerimine uuele ruumile iseendas, mingisugune oskus mis Elu Ise lubas avada. 

Olete kõìk õnnistatud ja armastatud! Nautige seda kergus ja neid energiaid

See on võimas!

Järgmise kohtumiseni

Brenda ja Jane 🤍