kvantum.ee | Cobra intervjuu 28.juuni 2023
16952
page-template-default,page,page-id-16952,theme-bridge,woocommerce-no-js,mega-menu-top-navigation,mega-menu-mobile-navigation,mega-menu-popup-navigation,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-3,qode-theme-ver-17.0,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Cobra intervjuu 28.juuni 2023

Debra: Tere ja tervitused! Tere tulemast järjekordsele Sisterhood of the Rose intervjuule. Minu nimi on Debra ja ma olen Sisterhood of the Rose ülemaailmse võrgustiku juht. Täna tervitan tagasi Cobrat, kes on Vastupanuliikumise peamine infoedastaja, kus ta pakub oma ajaveebis 2012portal.blogspot.com olulist planeedi ja Galaktilist teavet.

 

Jätkame meie Valguse Aktiveerimise Portaali intervjuu 2. osaga, kus arutleme 1. mail 2023 toimunud väga olulise Valguse Aktiveerimise Portaali massimeditatsiooni tulemuste üle, samuti räägime olulistel teemadel nagu hetkesündmused, planeedi vabanemine, Ülestõus, kaksikhinged, tervendamine ja palju muud. Loodame tuua selgust mõnes palju küsitud küsimuses ja anda praktilisi nõuandeid nendel väga olulistel aegadel. Niisiis, tere tulemast tagasi Cobra ja tänan teid, et liitusite selle intervjuu jaoks.

 

Cobra: Tänan kutse eest.

1.osa Valgusportaali Aktiveerimine

Debra: Absoluutselt. Alustame siis mõningate tulemuste ja edusammude arutamisega pärast valguse aktiveerimise portaali. Nagu me teame, oli see suur edu. Meil oli 1. mail ülemaailmne massimeditatsioon ja kriitiline mass saavutati ning täname kõiki, kes osalesid ja aitasid seda propageerida. Niisiis, Cobra, teie aruanne selle aktiveerimise kohta näitab, et positiivne ajaskaala on nüüd palju stabiilsem. Topletpommid on hävitatud ja nüüd saab ülejäänud takistused planeedi vabanemiselt lihtsamalt, kiiremini ja väiksema riskiga eemaldada.


Mentaalne tasand on puhastatud ja tumeda poole kontroll astraaltasandi üle katkes. Ja siis jagasite viimases värskenduses, et eetertasand on nüüd praktiliselt selge. Nii et see kõik on väga hea uudis. Meie viimases intervjuus, vahetult enne seda aktiveerimist, märkisite, et selle aktiveerimisega Pluutoga Veevalajas on meil kaks sammu edasi, kuid pärast seda, kui Pluuto naaseb ajutiselt Kaljukitsesse pärast selle portaali sulgemist 11. juunil, on üks samm tagasi. . Nii et kas need positiivsed kasud on mõned kahest sammust edasi? Meile meeldiks, kui räägiksite veidi selle meditatsiooni tulemuste kohta.

 

Cobra: Tegelikult sa just kirjeldasid, millised olid meditatsiooni peamised mõjud ja seal oli palju edusamme ja see areng on positiivset ajajoont palju stabiliseerinud.

 

Debra: Fantastiline. Olgu, jätkame mõnest neist olulistest edusammudest rääkimist. Aga kuidas on ühe sammuga tagasi? Mida võiksime sellega seoses üldiselt oodata?

 

Cobra: Olgu. Üks samm tagasi on põhimõtteliselt subkvant-anomaalia puhastamine. See subkvant-anomaalia on palju intensiivsem, kui varem arvati. Ja see on põhjus, miks me praegu oleme omamoodi umbses olekus, sest suur osa sellest anomaaliast tuleb kõrvaldada, et saaksime jälle olulisi edusamme teha.

 

Debra: Olgu, ja me räägime sellest ka natuke rohkem. Niisiis, see on suurepärane uudis eetertasandi puhastuse kohta, kuigi ütlesite, et see näeb ikka veel välja nagu sõjatsoon. Kui kaua aega enne seda, kui eeterlikus maatriksis hakkavad ilmnema valguspraod, mida mainisite eelmises värskenduses? Ja mis mõju sellel on?

 

Cobra: Olgu. Oodati, et need praod tekivad üsna pea, kuid nagu ma vahetult enne ütlesin, tekitab subkvant-anomaalia endiselt probleeme ka eetertasandil ja muudel mittefüüsikalistel tasanditel. Nii et see võtab veidi aega. Ja kui need praod hakkavad tekkima, muudab see selle planeedi mängureegleid, see hakkab lõpuks käivitama muutusi, mida me kõik oleme nii kaua oodanud.

 

Debra: Kas teil on aimu, kui kaua võib kuluda, kuni need valguspraod ilmuvad?

 

Cobra: Isegi kui mul see oleks, oleks see praegu salastatud teave.

 

Debra: Olgu. Nii et esialgses aruandes, mille avaldasite kohe pärast aktiveerimist 1. mail, teatasite DEMATRIX-i aktiveerimisest, ja siis kuu aega hiljem teatasite oma missiooni seisundi aruandes DEMATRIXi katse ebaõnnestumisest. Mida saate siis meile DEMATRIXi ja selle staatuse kohta öelda?

 

Cobra: Veel mitte midagi.

 

Debra: Okei, ma arvasin, et sa võiksid seda öelda. Nagu me aru saame, olid ülejäänud implantaadid peamiselt eetertasandil. Kuid nüüd, kui see on palju selgem ja implantaatide sees olevad mustad augud on aurustunud, millised on nende tagajärjed implantaatidele – nende olemasolu, vastupidavus ja mõju pinnapopulatsioonile? Kas meil on võimalik saada märke nende nõrgenemisest?

 

Cobra: Tegelikult lagunevad need implantaadid väga kiiresti, kuna neil pole enam ainet. Mis ei lahustu, on uskumuste süsteemid, mis on loodud nende implantaatide ja karantiini varasemate kogemuste kaudu. Ja isegi siis, kui need implantaadid lahustuvad, peab iga konkreetne indiviid teadlikult muutma uskumuste süsteeme, mida need implantaadid hoidsid.

 

Debra: Nii et sa tahad öelda, et implantaadid lahustuvad, kuid inimesed hoiavad neid uskumuste süsteeme endiselt kinni?

 

Cobra: Täpselt.

 

Debra: Ja see on see, mille kallal nad peavad töötama, okei. Teate, me teeme sageli harjutusi, mis aitavad implantaate lahustada; kas need on ikka olulised teha? Või antakse meile juhiseid, kuidas neid nende uskumussüsteemidega toimetulemiseks muuta?

 

Cobra: Saate neid harjutusi ikka teha, need on üsna tõhusad. Ja ma olen postitanud lingi meelepuhastustehnika kohta. On raamat, mis on üsna huvitav ja üsna sügav, ma ütleksin, ja need teadmised võivad aidata teil uskumuste süsteeme puhastada, mis on praegu järgmine samm.

 

Debra: Olgu, hea, tänan. Olete nüüd viidanud, et kõik mittefüüsilised tasandid on puhastatud ja ainuke pimeduse kontrolli all olev asukoht on planeedi pinnal asuv füüsiline tasapind, mille suurimateks probleemideks, nagu mainisite, on subkvantide anomaalia ja ka füüsilised biokiibid. . Nii et arutleme nende üle. Nende biokiipidega mainisite, et need on kolme peamise plasmaimplantaadi füüsiline kinnituspunkt, mis paikneb aju esisagaras ja naba kohal. Kas need biokiibid töötavad implantaatidega sünkroonis ja kuidas mõjutab implantaatide nõrgenemine biokiipe?

 

Cobra: Tegelikult töötasid biokiibid implantaatidega sünkroonis. Ja kuna implantaadid lahustuvad praegu, on põhiprobleemiks füüsilised biokiibid ise ja nende tegevus; nad ühendavad lahti ühendused, neuronite ühendused, ajus. Nii et see on nagu ummistus ajus, füüsilises ajus. Seega ei saa inimesed luua teatud ühendusi teatud ajuosade vahel. See on praegu biokiipide peamine probleem.

 

Debra: Hmm, huvitav. Ma tean, et ütlesite, et nad on ka peamine jälgimisallikas, kuna nad näevad ja kuulevad kõike, mida me kogeme, ning seejärel edastatakse teave DARPA suurarvutisse. Kas need biokiibid võivad aidata ka tumedatel jõududel meie mõtteid lugeda?

 

Cobra: Teatud määral saavad jah. Kui te pole treenitud oma mõtteid hägustama, siis ma ütleksin, et enamik inimesi suudavad teatud määral lugeda inimeste mõtteid.

 

Debra: Jah, ma mõtlen, et enamik inimesi ei mõtle teadlikult oma mõtteid, eks? Nii et see on huvitav. Kui ma sellel teemal olen, siis kuidas on lood valgusjõududega, kas nad näevad ja kuulevad kõike, mida me kogeme ja kas nad saavad lugeda ka meie mõtteid?

 

Cobra: nad saavad, kui annate loa ja kui see on teie kaitseks või teie kasvuks kasulik.

 

Debra: Olgu. Kas Valgusjõududega on kõige parem suhelda? Kas see on sellega, et räägime nendega valjusti või räägime nendega oma mõtetes?

 

Cobra: Peamiselt on parem mõtetes rääkida, sest siis ei saa tumedad jõud seda nii palju luurata. Nii et praegusel hetkel on lihtsam ja parem seda lihtsalt vaimselt teha.

 

Debra: Õige. Kuidas on lood protokollidega, käsuprotokollidega, mis meile plejaadlastelt anti? Sest nagu me aru saame, ütleme seda valjusti. Kas seda ikka sobib teha?

 

Cobra: Jah, see on erinev asi, sest nende protokollidega avate tegelikult kanali manifestatsiooniprotsessi jaoks.

 

Debra: Olgu, suurepärane, tänan selle selguse eest. Olete maininud, et teised rassid, nagu vastupanu, plejadlased, siirilased, arktuurlased ja positiivsed andromeedlased, on saanud biokiipidest vabaks, omandades täielikult füüsilise eeterkeha ülekande. Mis on siis füüsiline eeterkeha ülekanne ja kas valgusjõud kasutavad seda tehnoloogiat meie biokiipide puhastamiseks?

 

Cobra: See on teatud arenenud teleportatsioonitehnoloogia, mis põhimõtteliselt suudab teie füüsilise keha täielikult teleportida või üle kanda eetertasandile, seal ümber kujundada ja harmoniseerida ning tagasi füüsilisele tasandile panna. Ja selle protsessiga saavad nad biokiibid tühjendada. Kahjuks ei tööta see tehnoloogia veel planeedi pinnal subkvant-anomaalia tõttu.

 

Debra: Olgu, loodame, et sellest saab varsti kasu. Nagu mainisite, pakkusite oma ajaveebis mõistuse puhastamise tehnikat, mis võib vähendada nende biokiipide mõju inimese mõtlemisprotsessile. Kas sa ütlesid, et see toimib ka subkvant-anomaalia puhul? Sest see, nagu te osutate, on tumedate olemite olemasolust tingitud negatiivsete kogemuste ja tunnete peamine allikas. Või on teil veel midagi soovitada, mis aitaks meil vähendada selle võimu meie üle?

 

Cobra: Praegu arendavad valgusjõud endiselt tehnoloogiat ja protokolle, et võidelda subkvant-anomaalia vastu. See on ikka päris suur probleem. Nad arendavad individuaalset Hammer of Thori tehnoloogiat, mis tegelikult puhastaks osa sellest subkvant-anomaaliast inimese energiaväljast. Kuid see on veel pooleli, see pole veel lõplikult vormistatud.

 

Debra: Olgu. Ja ma tean, et te ei saa praegu subkvant-anomaalia kohta liiga palju paljastada, nii et kui teil pole selle kohta midagi rohkem jagada, võime täna hoiduda selle üle liiga palju arutamast. Kuid on küsimus, kuidas subkvant-anomaalia blokeerib Valguse voolu budistlikult tasandilt planeedile; kas saate meile öelda, kui suurt mõju aitab sellele ummistusele buda kolonni meditatsioonide tegemine erinevatele kohtadele ja inimestele kogu planeedil?

 

Cobra: Kui teil õnnestub nende meditatsioonide kaudu Buddhi tasandiga kontakti luua, võib see palju aidata. Nii et isegi väike killuke ehtsast budistlikust kohalolekust karantiini sees puhastab suure osa sellest anomaaliast. Nii et see on väga hea asi. Ja ma soovitaksin tungivalt teha neid buda kolonni meditatsioone nii palju, kui tunnete end juhendatuna.

 

Debra: Olgu, hea. Kas neid tuleks teha planeedi jaoks üldiselt või on konkreetseid soovitatavaid valdkondi, millele peaksime budistlikku kolonni tehes oma tähelepanu pöörama?

 

Cobra: Saate seda teha enda, oma lähedaste, valgustöötajate, teatud valdkondade jaoks. Praegu oleks hea teha seda Ukraina jaoks, sest seal on tohutu konflikt ja paljud inimesed on äärmiselt negatiivses ja stressirohkes keskkonnas, palju vägivalda ja budistlik energia selle piirkonna üle aitaks palju.

 

Debra: Olgu, imeline, aitäh selle jagamise eest. Olen kindel, et paljud valgustöötajad saavad sellega kohe aru, nii et tänan teid selle eest. Ja praegu osutate, et lähikuudel keskendutakse subkvant-anomaalia ja biokiipide puhastamisele. Kas see tähendab, et subkvant-anomaalia ja biokiibid võidakse selleks sügiseks eemaldada?

 

Cobra: Ma ei saa selle kohta mingeid ajakavasid anda, kuid ma ütleksin, et subkvant-anomaaliaid ei eemaldata nii lühikese aja jooksul. Seda eemaldatakse kihtide kaupa ja kui seda piisavalt eemaldatakse, võivad toimuma suured muutused. Sest seni, kuni see universum eksisteerib, on alati olemas väike, väike, väike osa subkvant-anomaaliast. Peame seda lihtsalt vähendama punktini, kus saame hakata suuri muutusi avaldama.

 

Debra: Kas sündmuse toimumiseks tuleb puhastada nii biokiibid kui ka subkvant-anomaalia?

 

Cobra: Nagu ma ütlesin, ei, subkvant-anomaalia puhul tuleb see teatud määral puhastada. Aga biokiibid, ma ütleksin, on peaaegu selles olukorras, kus need tuleb puhastada. Teatud äärmuslikud asjaolud võivad juhtuda, isegi kui biokiipe ei puhastata. Sellesse ma praegu ei laskuks.

 

Debra: Olgu. Seoses biokiipidega märkisite, et suurem osa inimkonnast sai need vaktsineerimiskampaaniate kaudu 1940. aastate lõpust 2000. aastate alguseni, samuti karastusjookide kaudu. Kuidas erineb nende inimeste elukogemus, kes pole kunagi vaktsineeritud ega karastusjooke tarbinud?

 

Cobra: Paljud neist inimestest on olnud sihikule muul viisil, sest kui tumedad jõud mõistsid, et teatud väike protsent inimesi ei ole vaktsineeritud, püüdsid nad nendeni jõuda muul viisil. Näiteks teatud toitude kaudu, teatud muude vahendite kaudu. Aga jah, on väike, väike protsent inimesi, kellel ei ole biokiipe. Ja enamik neist elab Aafrikas ja nad on, ma ütleksin, täiesti võrgust väljas. Neil on kindlasti erinev eluvaade.

 

Debra: Jah, ilmselgelt. Kas võime eeldada, et mõnel inimesel on rohkem biokiipe kui teistel? Ja kui jah, siis kuidas see neid mõjutab? Näiteks, kas biokiibid on rohkem maganud kui ärganud inimesed? Ja kas neid saab inimeselt inimesele edasi anda?

 

Cobra: Ma ütleksin, et kõige võimsamad valgustöötajad on saanud tugevamad biokiibid, sest tumedad jõud tahtsid neid rohkem kontrollida. Ja ma ütleksin, et enamikul tavalisest pinnapopulatsioonist on lihtsalt, ma ütleksin, üldised põhilised biokiibid.

 

Debra: Aga valgustöötajatel võivad olla tugevamad. <Naera>. Vau, olgu. Noh, loodetavasti pööravad valgusjõud valgustöötajatele lisatähelepanu meie sees olevate puhastamiseks. Ja kuidas saab neid inimeselt inimesele edasi anda?

 

Cobra: Ei. Ei.

2.osa Olukord Füüsilisel Tasandil

Hello

3.osa Sündmus ja Galaktiline Superlaine

Hello

4.osa Ülestõus

Hello

5.osa Hingeperekonnad ja Kaksikhinged

Hello

6.osa Jumalik Naiselikkus ja Jumalanna Energia

Debra: Aitäh. Olgu, räägime natuke jumalikust naiselikust ja jumalanna energiast seoses sellega. Kuidas saame uurida sensuaalsust ja püha seksuaalsust, et ankurdada jumalikumat naiselikku jumalanna energiat? Kas saate jagada ideid nii neile, kellel on partner, kui ka neile, kellel pole?

Cobra: Siin on võti, et oleksite enda vastu aus ja lubaksite uurida oma seksuaalenergiat. Ja kui olete tuttav oma seksuaalenergiaga, saate selle ühendada südameenergiaga, partneriga või ilma.

Debra: Ja kui sa ütled, et tunned oma seksuaalenergiat, siis mida sa sellega mõtled?

Cobra: uurides seda, lubades seda, olles aus selle suhtes, mis energia see on, ja lastes sellel voolata. Ja kui see voolama hakkab, võib see ühenduda südameenergiaga ja luua, ma ütleksin, alkeemilise ühenduse teie energiaväljas.

Debra: Ja ma usun, et olete varem viidanud, et see uurimine ei pea tingimata toimuma seksuaalse kogemuse kaudu. Seda saab teha erinevatel viisidel, isegi näiteks tantsides ja muul viisil, eks?

Kobra: Jah.

Debra: 2018. aastal kirjutasite: “Püha Liit on hingesugulaste ja kaksikhingede vaimse, mentaalse, emotsionaalse, eeterliku, plasma ja füüsilise keha ühendamine. Selline ühinemine loob hetke, mil loor läbistatakse, ja see hetk, kui seda laiendatakse, on füüsilise surematuse ja/või ülestõusmise võti. Ja siis sa kirjutasid ka: “Kui läheneme kokkusurumise läbimurde hetkele, hakkavad mõned ärkveleima preestrinnad kasutama Püha Liidu energiat teiste tervendamiseks ja jumalannade energiate suunamiseks planeedi valgusvõrku.” Kas see on midagi, mis on alanud ja kas see toimub ainult hingesugulaste või kaksikhingede vahel? Kas Läbimurde hetk on seotud Püha Liidu energiatega? Kas saate seda täpsemalt kirjeldada, palun?

Cobra: Ma ütleksin, et mõned olendid suutsid luua need püha liidu hetked, mis tekitasid loorile mõrasid, kuid see oli palju, palju vähem, kui valgusjõud ootasid. Nii et millalgi tulevikus, kui valgust on piisavalt, see laieneb, aga me ei olnud seal veel.

Debra: Olgu, tänan. Mis vahe on iidsetel templiprostituutidel ja kaasaegsetel professionaalsetel prostituutidel?

Kobra: Tegelikult ei olnud iidsed templiprostituudid prostituudid selle sõna tänapäevases tähenduses. Nad olid naised, kes olid initsieeritud jumalanna saladustesse ja suunasid seksuaalenergiat tervendamiseks. Me kõik teame, mis on kaasaegsed professionaalsed prostituudid; see on kaugel sellest, kuidas see oli sadu ja tuhandeid aastaid tagasi. See energia on üsna palju mandunud, eriti viimase paarisaja aasta jooksul.

Debra: Jah, absoluutselt. Tänan teid selle selgitamise eest. Rääkides nendest müsteeriumiõpetustest, olete öelnud, et pärast sündmust hakkavad ilmnema jumalanna saladuse õpetused. Kas see on mõeldud kõigile või peamiselt neile, kes ankurdavad jumalanna energiat? Ja kas on tõenäoline, et midagi avalikustatakse enne sündmust?

Kobra: Ma ütleksin, et mõned põhiõpetused on avatud kõigile ja arenenumad õpetused on mõeldud neile, kellel on kalduvus ja huvi jumalanna energia ankurdamise vastu. Ja on väga ebatõenäoline, et suur osa sellest juhtub enne sündmust. Võib-olla vahetult enne sündmust, aga ma ütleksin, et mitte palju enne sündmust.

Debra: Kas püha liit ja püha seksuaalsus on nende õpetuste peamine teema? Ja kui jah, siis miks?

Cobra: See on üks põhiteemasid, kuid mitte ainus.

Debra: Olgu. Ja meie viimases intervjuus enne valguse aktiveerimise portaali viitasite, et planeedil oli väga vähe jumalanna energiat. Kas sellest ajast on toimunud nihe?

Cobra: Ma ütleksin, et see on natuke parem, kuid mitte palju parem.

Debra: Kas me saame värskenduse selle kohta, kuidas jumalanna templi projekt läheb? Ja neile, kellel pole avaliku templi loomiseks ressursse, kas teie enda kodus asuv privaatne tempel annab endiselt planeedile jumalanna energiat?

Kobra: On mõned jumalanna templid, mis on loodud, nii et see on tore. Ja need, kes ei saa avalikku templit luua, on privaatne tempel ikkagi parem kui mitte midagi.

Debra: Aitäh. Kuidas on võimalik, et templid on pühendatud kas jumalannale või jumalale, kuid mitte kunagi jumalannale ja jumalale koos? Kas pole eesmärk tuua tagasi jumaliku naiseliku ja jumaliku meheliku harmoonia? Miks siis mitte luua kahe energia tasakaalustamiseks jumaliku paariga seotud tempel?

Cobra: See on tegelikult väga hea mõte. Ja neile, kes on suutnud neid energiaid enda sees tasakaalustada, on see huvitav ülesanne tulevikus.

Debra: Te märkisite praegu, et planeedil pole ülempreestrinnat. Kas see juhtub enne sündmust, pärast sündmust? Kas sellel Maal, nagu me seda praegu teame, saab kunagi uuesti ülempreestrinna?

Kobra: see on salastatud teave.

Debra: Olgu. Aga ülempreester?

Kobra: see on samuti salastatud.

Debra: Olgu, tänan. Varem olete rääkinud

7.osa Tervenemine ja kaitse

Debra: Aitäh, ootame seda põnevusega. Nii et me lõpetame selle, rääkides emotsionaalsete haavade paranemisest, mõnedest paranemis- ja kaitseküsimustest. Meie viimases intervjuus viitasite, et ajal, mil Pluuto ajutiselt Kaljukitse juurde naaseb, mida ta tegi 11. juunil kuni 2024. aasta alguseni, oleks kõigil hea võimalus töötada oma varjudega ja valmistuda viimaseks tõukeks kuni sündmuseni. . Kuidas kirjeldaksite inimestele varjutööd? Kuna paljud inimesed on segaduses, ei saa nad sellest aru.

Cobra: Ma ütleksin, et olge enda vastu aus ja mida iganes te enda seest leiate, lubage endale esmalt seda tunnistada, tunda, kogeda ja muuta.

Debra: Olgu, sest ma tahtsin teilt küsida, millised on mõned tõhusad viisid, kuidas inimesed selle kallal töötavad? Kas tegemist on kõrgema teadvuse saavutamisega meie isiklike haavade üle?

Kobra: Tervendamisviise ja -tehnikaid on palju. Saab kasutada Violetset Leeki, saab kasutada teatud tervendavaid meditatsioone, emotsionaalse tervendamise tehnikaid, erinevaid teraapiaid. Saate seda kõike kasutada nende haavade muutmiseks.

Debra: Olgu. Kuidas saab jumalanna meid selles aidata?

Kobra: Kui kutsute jumalanna energiat, võib jumalanna energia olemasolu aidata neid haavu ravida.

Debra: Nii et see oleks oluline aspekt igaühe jaoks, kes teeb varjutööd, kutsuda kohale jumalanna.

Cobra: Kas saate seda korrata?

Debra: Oh, ma just ütlesin, et see võib olla oluline samm igaühel, kes tegeleb oma emotsionaalsete haavade ravimisega, et kutsuda jumalanna.

Kobra: Jah. Jah.

Debra: Kas teate, miks nii paljud valgustöötajad ei ole nõus oma varjude ja traumade ravimiseks tööd tegema? Oma mõtetes nad teavad, et see on oluline, kuid kui on vaja teha füüsilisi tegevusi ja ravida, siis nad lihtsalt väldivad seda?

Cobra: Ei, ma ei tea seda. Ma ausalt öeldes ei mõista selle planeedi pinnapealseid valgustöötajaid. Nad teevad palju asju, millel pole mõtet. Nii et peate küsima kellegi teise käest.

Debra: <Naera>. Vabandust, ma naeran, aga jah, olen nõus. Paljudel inimestel, eriti valgustöötajatel, on südametšakras märkimisväärne haavand, mis põhjustab selle sulgumise. Milliseid ettepanekuid on teil selle olulise tšakra avamiseks ja tervendamiseks, et saaksime ennast ja teisi täielikult armastada ning seeläbi planeedi valgusvõrku panustada?

Kobra: Kõigepealt peame looma turvalise ruumi, kus see avanemine ja paranemine võivad toimuda. Nii et see on number üks. Ja kui turvaline ruum avaldub, võib toimuda transformatsioon ja südametšakra saab uuesti avaneda.

Debra: Kas on mingeid juhiseid selle turvalise ruumi loomiseks?

Kobra: Kõigepealt peate tegema otsuse ja saate läbida turvalise ruumi avaldumisprotsessi, nagu kõige muuga.

Debra: Olgu, tänan. Kuidas seletate hinge pimedat ööd? Ja kas paranemiseks on seda vaja kogeda?

Kobra: See pole vajalik, kuid kahjuks juhtub seda palju. Osa sellest tehakse kunstlikult tumeda tehnoloogia abil. Osa sellest on vaid sisemiste varjudega silmitsi seismise protsess. Nii et olukord on segane. Ja see pole absoluutselt vajalik. See võib juhtuda. Kui see juhtub, minge lihtsalt sellest läbi ja siis on tunneli lõpus valgus.

Debra: Olgu, tänan. Oma hiljutises värskenduses mainisite, et kui keegi tõstab oma vibratsioonisagedust liiga palju, tuvastavad füüsilised biokiibid selle ja nende vibratsiooni langetavad füüsilised ja emotsionaalsed tagajärjed. Ometi on meie eesmärk tõsta oma vibratsiooni, et tervendada ennast ja meie planeeti. Mida me siis tegema peame? Kas turvatsoon on olemas? Ja kuidas enamik valgustatud olendeid sellega hakkama saavad?

Kobra: Võti on siin tasakaal. Nii et kui tõstate oma vibratsiooni, tehke seda tasakaalustatult. Ja sel viisil ei tekita pimedas võrgus häireid naelu. Tõstate lihtsalt oma vibratsiooni harmoonias ja seda on palju vähem tuvastatav.

Debra: Ja kui sa ütled tasakaalus, siis kas sa saaksid sellest natukene täpsemalt rääkida?

Kobra: See tähendab, et ei tohi olla üleliia reklaamitud. See tähendab, et kui teil on väga kõrge vibratsioon, saate seda teha tasakaalustatult. Lihtsalt võti on tasakaal.

Debra: Ma näen, okei. Kas tugev side Allikaga aitab selle eest kaitsta?

Cobra: Jah, muidugi.

Debra: Kas mittefüüsiliste tasandite tühjendamisel on ikka soovitatav lisaks füüsilisele minale kaitsta ka oma mittefüüsilisi kehasid, nagu kaitseprotokolli meditatsioonis? Ma kujutan ette, et maatriksis elades tuleb meie mittefüüsilisi kehasid veel puhastada. On see õige?

Cobra: Muidugi. Põhimõtteliselt on vaja ikkagi puhastada.

Debra: Aitäh. Ja kõigi positiivsete edusammudega, mis on tehtud pärast valguse aktiveerimise portaali, eriti mittefüüsilise puhastamisega, kas Plejaadide protokollid on tõhusamad? Kas teile meeldib käsk 1221 toetuseks ja käsk 771 paranemiseks?

Cobra: Ma ei ütleks, et efektiivsus oleks palju kasvanud, sest seda subkvant-anomaaliat on ikka veel nii palju. Nii et ma ütleksin, et see on enam-vähem sama.

 

Debra: Umbes samamoodi. Kas valgustöötajatele antakse lisaprotokolle, mis aitavad meil selle aja sündmuseni üle elada? Eriti mis puudutab füüsilist tervist ja rahalist küllust?

Cobra: Rahalise külluse huvides olen andnud oma konverentsidel palju juhiseid manifestatsiooniprotsessi kohta. Füüsilise tervise jaoks on füüsilise valu protokoll juba olemas. Ja praegu töötatakse välja üldist protokolli ja kui see on valmis, siis see vabastatakse.

Debra: Jah, me mõistame, et tegemist on kroonilise valuga, Command PB Stardust, aga sa ütled, et see on veel välja tulemas?

Kobra: Jah.

Debra: Aitäh. Mida saate veel meiega jagada olukorra paranemise, näiteks loori hõrenemise kohta? Kas telepaatia kasvab? Kas valgusjõud kuulevad meid selgemalt? Kas rünnakud vähenevad? Kas nendes valdkondades on mingeid parandusi?

Kobra: Võib esineda mõningaid väiksemaid täiustusi, kuid suuremad täiustused toimuvad siis, kui subkvant-anomaalia on teatud määral kõrvaldatud.

Debra: Olgu, me tõesti peame selle subkvant-anomaalia lahustama <naer>. Ja millist nõu saate anda valgustöötajate kogukonnale oma kollektiivsete haavade ravimiseks, et nad saaksid harmoonilisemalt koos töötada, vähem ego, konflikte ja konkurentsi?

Kobra: Väga lihtne. Kasuta tervet mõistust.

 

8.osa Kokkuvõte

Debra: Nõus. Aitäh. Olgu, Cobra, nii et oleme intervjuud siin kokku võtmas. Ja nagu alati, oleks meil hea meel, kui jagaksite kogukonnale inspiratsiooni või nõuandeid. Tundub, et meil on tulemas huvitavamad ajad ja sooviksime teilt viimaseid inspiratsioonisõnu saada.

 

Cobra: Olgu. Siinkohal on väga oluline mitte kaotada kõrgemat perspektiivi, sest kõrgem perspektiiv on see, mis viib meid läbi selle perioodi nende huvitavate hetkedeni. Ja muidugi Valguse Võit.

 

Debra: Valguse Võit, absoluutselt! Cobra, suur tänu. Mul on hea meel tänada kõiki Sisterhood of the Rose’is küsimuste esitamise eest, samuti Victory of Light meeskondi ja We Love Mass Meditatsiooni meeskonda. Hindan teid kõiki väga. Ja Cobra, me hindame teid väga ja kogu teie tööd. Me teame, et see ei ole kellelegi lihtne ja ma olen kindel, et eriti teile. Niisiis, me armastame teid, me väärtustame teid ja hindame teie tänast aega. Tänan sind väga.

 

Cobra: Aitäh kõigile.

 

Debra: Olgu. Valguse võit.

 

Cobra: Valguse võit.

Originaal tekst INGLISE KEELES:

Debra: Hello and greetings! Welcome to another Sisterhood of the Rose interview. My name is Debra, and I’m a leader with the Sisterhood of the Rose Planetary Network. Today I welcome back Cobra, who is the chief intel provider for the Resistance Movement, where he offers important planetary and Galactic information at his blog, 2012portal.blogspot.com.

We are continuing with Part 2 of our Portal of Light Activation interview, where we’ll discuss results of the very important Portal of Light Activation mass meditation that took place on May 1st, as well as talk about important topics like current events, planetary liberation, Ascension, twin souls, healing, and much more. We hope to bring some clarity on some much-asked questions and offer some practical advice for these very important times. So, welcome back Cobra, and thank you for joining me again for this interview.

Cobra: Thank you for your invitation.

1.osa