kvantum.ee | Abraham – Tegutsemine, oluline samm manifesteerimisel | 9:10
15636
post-template-default,single,single-post,postid-15636,single-format-standard,theme-bridge,woocommerce-no-js,mega-menu-top-navigation,mega-menu-mobile-navigation,mega-menu-popup-navigation,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-3,qode-theme-ver-17.0,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Abraham – Tegutsemine, oluline samm manifesteerimisel | 9:10

video
play-rounded-fill

Selles videos:

  • Kui veedaksite vähem aega arusaamisele, kus, kuidas ja kuna seda teha (manifesteerida midagi) ja veedaksite hoopis aega sellele, et kuidas ennast hästi tunda ja mida selleks koheselt teha saab, kuidas ennast Allikaga joonduda, kui häälestaksite ennast Allika vibratsioonile, siis oleks see voog, mitte tugev voog, vaid selline rahulik, voog sellest, mida vajad ja täpselt kuna vajad.

Abraham – Tegutsemine, oluline samm manifesteerimisel
(Taking Action Important Step on Manifesting)
Tõlge videost:

Küsimus publikust: Tegevus on energia liikumine. Tundub, et energia on nagu Allika voog ja tegevus on mõnikord Allikaga joondumine ning kaasa liikumine.

Abraham: Tahaksime teile öelda, et see on kogunemine, kus osaleb palju uusi kuulajaid. Tahaksime teile öelda, et iga tegevus on reaktsioon, sest iga tegevus on reaktsioon vibratsioonile.

Küsija: See liigub vibratsiooni keskmest välja, sarnaselt lainetele tiigis ja selle keskel on…

Abraham: See on teisiti, sest see tuleb just sisse tegevuse suunas. Pead arvestama sellega, et tiigi lained… Väljas on paljut, mis kutsub laineid nendeni.

Küsija: Seega lained liiguvad meie poole?

Abraham: Kõik tuleb sisse vibratsioonina. Kõik on külgetõmme, kõik on külgetõmme, kõik on külgetõmme. Võime pikalt vibratsiooni olemusest rääkida, aga siin on vaja suuremast teemast rääkida.

Küsija: See võib tunduda ebaoluline, aga see on oluline. Nashvillis rääkisid meie sõbra Brianiga teemal…  mõeldes teiste mõjutajaks saamisest… see vist hõlmas tema pensionile minekut. Kuulsin, et ütlesid järgmist: „kõik suhted on igavesed.“ Kõik suhted on igavesed ja see kehtib ka suhetel asjadega, millest karjääri jooksul oleme hoolinud ja saame ka neid asju edasi mõjutada. Isegi, kui me ei ole füüsiliselt kohapeal ja töötame teistel viisidel.

Abraham: Tahad leida mõtte tegevuse protsessi, mis tekitab vibratsiooni, mis omakorda on selle universumi mootor.

Küsija: Jah, see on oluline meile, kes liiguvad edasi enda elus ja karjääris, nagu meesterahvas enne ütles, et teda ei motiveeri samad asjad, aga soov olla ühtne osa kõigest ja seda teadlikult.

Abraham: Kui ükskord oled selle vestlusega lõpetanud ja saad aru, et sinu ainuke eesmärk on sinu enda võrestiku loomine, siis kõik need tegevused ja aeg, mis sellele kulub. Põhiline, mis inimestele muret tekitab on aja, raha, ruumi ja millegi muu nappus. Kui saad kätte kapitali, mõistmise enda võrestikust ja külgetõmbest, siis kaob tegevus valemist. Ning impulss hakkab kandma sind ühe asja juurest teiseni. Hea idee järel tuleb elluviimine. Mõtestatud loomise juures paneb inimesi kõige rohkem muretsema see, kui jõutakse millegis selgusele ja tuntakse ennast hästi. Aga kuna seda ei ole tehtud pidevalt, kord on ja kord pole ning tekib n-ö ostu pohmell, siis aeglustatakse protsessi ja aeg, idee tulekust, kuni selle manifesteerimiseni venib nii pikaks, et nad muutuvad kärsituks ja hakkavad asju kiirendama valede tegudega. Tegevused, mis pole tegelikult joondus sellega, mida tegelikult tahetakse.

Kui paneksid enda aja ja energia tegevusele ja ei teeks juurde igasuguseid nimekirju eesmärkidest, siis läheks sul paremini. Kui sa oleksid rohkem tänulik ja pööraks vähem tähelepanu teiste arvamustele, siis läheks sul paremini. Kui tegeled tööga, mis läheb kokku sinu tahtmistega ja valmistad ette enda võrestikku, siis tuleb inspiratsioon ja ideed. Kohe peale inspiratsiooni tuleb asjade elluviimine, inimesed, vajalikud vahendid, ideed. Ideed tunduvad lihtsamad.

Järgnevalt Asheville seminarile, osad teavad seda ja räägime seda uuesti. Peale Asheville seminari tuli seminar Atlantas. Seal rääkisime võrestikust ja külgetõmbejõust. Rääkisime, et see on sinu teadlikkuse põhiline olemus. Ütlesime peale neid kõiki koos veedetud tunde, et sinu inimlik vibratsioon, sinu võrestik on nii märgatavalt tõusnud, et sinu Vortexi (kõik sinu tahetud soovid ja asjad) sisu on nüüd kergesti ligipääsetav ja siis ütlesime, et vaadake, mis hakkab edasi juhtuma. Vaadake, mis hakkab edasi juhtuma.

Ja nii nad asusid teele autoga, mille Esther rentis. Mindi edasi väikese plaani järgi. Käidi lõunal ja külastati muuseumi. See oligi kõik, aga siis keegi vaikselt ühines vestlusega. “Tsirkus on linnas, imeline tsirkus on linnas.“ Esther mõtles, et pileteid on raske saada ja kuidas isegi sinna jõuda. Aga me elame maagilises universumis ja nad käisid lõunal ning tegid plaanitud asju. Tee peal nägid nad kauguses olevaid telke. Neil ei olnud pileteid ega teadnud kuidas sinna saab. Seega nad järgisid algset plaani edasi. Minnes tagasi hotelli juhtis Esther autot ja järgis GPSi ning tegi täiesti vale pöörde. Täiesti vale pöörde. Ta teadis, et kiirteel valet pööret tehes peab pikalt veel edasi sõitma. Kohene reaktsioon oli esimesel võimalusel kiirteelt maha keerata. Kohe kui nägi McDonaldsi silti, ütles ta seda, mida terve tee oli ütelnud: “Viimane võimalus jäätist süüa.” Isegi kui keegi peale Estheri seda ei tahtnud. Ta järgis silte, mis viis mitte-eksisteeriva McDonaldsi juurde ning leidis ennast rajoonist, kus polnud midagi kaubanduslikku. Ta pööras ja pööras ning sõitis otse tsirkusesse, otse tsirkusesse.

Pole midagi paremat kui järgida impulssi, suunas mida tahad, ilma et oleks sellest teadlik. Selles on midagi imelist kui manifesteering ilmneb. See üllatus ja kinnitus sellele, et kõik asjad laabuvad sinu jaoks, see läks aina edasi. Oldi vales kohas, kus parkida ei tohi, aga tal lasti seda teha jne. Nad läksid autost välja ning ostsid viimased kuus piletit. Kuus viimast piletit ja siis mindi enne seda veel sööma. Restoranis olevad inimesed imestasid, et kust nad piletid said. Seda on raske selgitada, et asjad laabuvad alati sinu jaoks.

Seda on raske selgitada. See oleneb ajastusest. Elluviimine oleneb ajastusest. Elluviimine ja ajastus olenevad aga vibratsioonist. Vibratsioon tuleb enda tõelise mina olemise vibratsioonist. Kõik oleneb tundest, kõik oleneb võrestiku hoolitsemisest. Kui inimesed veedaks vähema aega….inimesed need olete teie… Kallikesed teeme selle isiklikuks, kui veedaksite vähem aega arusaamisele, kus, kuidas ja kuna seda teha ja veedaksite hoopis aega sellele, et kuidas ennast hästi tunda ja mida selleks koheselt teha saan, kuidas ennast Allikaga joonduda, kui häälestaksite ennast Allika vibratsioonile, siis oleks see voog, mitte tugev voog, vaid selline rahulik, voog sellest, mida vajad ja täpselt kuna vajad. Siis tunnete ennast kõige väärtuslikumana ja õnnistatult.

Tänane ülekanne hakkab lõppema, täname teid selle ülekande eest. Head aega.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.