kvantum.ee | Abraham – Takistusteta manifesteerimine | 13:54
15643
post-template-default,single,single-post,postid-15643,single-format-standard,theme-bridge,woocommerce-no-js,mega-menu-top-navigation,mega-menu-mobile-navigation,mega-menu-popup-navigation,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-3,qode-theme-ver-17.0,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Abraham – Takistusteta manifesteerimine | 13:54

video
play-rounded-fill

Sellest videos:

  • Isekus tähendab: vibratsiooniline joondus olemine iseendaga. Selle mõistmiseks pead teadma, kes on see sina ise. Sina ise on Allikas, sina ise on puhas positiivne energia, sina ise on vääriline, sina ise on selge meel, sina ise on terve, sina ise on täis elujõudu, sina ise on elust innustatud.
  • See kes on Vortexis, see kes on joondus selle energiaga on võimsam kui miljonid, kes seda pole.
  • Vortex on vibratsiooniline seisund, mis on eelkäija kõigile tulevastele positiivsetele tegevustele, kõigest mis on. See on nagu kapseldatud, kondenseeritud otsene Allikas. See on puhas positiivne energia. See on anum, see on ankur, see on proovikivi. See on koht, kus hoitakse kõiki unistusi, soove ja lootuseid. Seniks kuni meie leiame nendega vibratsioonilise joonduse.
  • Kas teate, et kõik, mida iga päev tunnete, ei ole midagi muud kui teie kaugus Vortexist. Kui tunnete ennast halvasti, siis vibratsiooniliselt rääkides, ei ole te Vortexi lähedal. Kui tunnete ennast lootusrikkalt, siis olete selle lähedal.

 

Abraham – Takistusteta manifesteerimine
(Effortless Manifestation)
Tõlge videost:

 

Abraham: Täna on mitmeid asju, millest teiega rääkida tahaksime, et saaksite endale neid kinnitada. Esiteks. Oleks tore kui võtaksite vastu loomise Vortexi olemasolu (Vortex – ühendus Allikaga) ja isegi toredam oleks see, kui näeksite seda nii nagu meie. Seda teie loomise oleviku käändes. Seega, kui sõber ütleb teile: “Ma ei näe, et sinu elu oleks parem”. Võid kindlalt enda Vortexis püsida ja öelda: “Seda sellepärast, et see pole nähtav neile, kes on Vortexist väljas pool”. Siis ütlevad nad järgmist: “Kas arsti juures oled käinud?” Vastad sellele, et: “Loomingu Vortexis ei ole arste”.

Kui jääd sellesse Vortexi…. Kui häälestad ennast enda õigele vibratsioonilisele sagedusele ja see on sinu peamine eesmärk, siis saad tagasi tohutult elu. Kas tead palju vaidlusi, kui palju sõnu, pingutusi, kui palju tegevusi on vaja, et püsida elus ja eemal sellest meeleheitest, kui sa ei ole Vortexis. Teisisõnu, selle elu elamine on suur pingutus. Kui lugeda kokku kõik sõnad, pingutused ja tegevused, et see töötaks. See on huvitav.

Sellest saame rääkida näitel emast kellel on väga head soovid. Lapsest kellest ta väga hoolib, rohkem kui elust enesest. Kuulata kõike seda tiirlemist, mida ta läbi elab, et mõista, mis toimub tema väikese lapsega ja panna see õigesse perspektiivi. Kõik mis tema tegelikult peaks tegema on astuda eemale kõigest, mis poissi kurvastab. Ja ema peaks eemalduma sellest, mis teda kurvastab. Ja keskenduma hoopis sellele, mis annaks ligipääsu Vortexile, ning Vortexis olles, oleks kõik selge.

Juhtida ei saa, kui oled taga. Kui sa pole Vortexis (Ühendus Allikaga), siis pole sul kellegile midagi anda. Mõnikord öeldakse, et: “Abraham, tundub, et sa õpetad isekust.” Vastame sellele, et teeme seda tõesti. Mõtestame selle isekuse lahti. Isekus tähendab: vibratsiooniline joondus olemine iseendaga. Selle mõistmiseks pead teadma, kes on see sina ise. Sina ise on Allikas, sina ise on puhas positiivne energia, sina ise on vääriline, sina ise on selge meel, sina ise on terve, sina ise on täis elujõudu, sina ise on elust innustatud. Kui sina oled valmis olema isekas, mis tähendab, et oled valmis olema iseenda vibratsioon. Mis tähendab, et oled valmis vabastama mõtteid, mis sind sellest takistavad ja harjutad mõtteid, mis aitavad endaga joondus olemist. Mis tähendab, et oled isekas ja hoolid enda tunnetest. Siis kutsuvad nad sind isekaks.

Ütlevad: “Sa oled nii isekas ja hoolid ainult endast.” Nad mõtlevad tegelikult, et:

“Sa pead minust hoolima.” Oled isekas, sest hoolid endast? Mina ei ole isekas, sest tahan, et sa minu asemel endast hooliksid? Siin on küll kahtlane arusaam inimestel. Iga kord kui sulle läheb korda teistest hoolimine, rohkem kui endast, siis sellest on väga vähe kasu, väga vähe.

Sest kui sulle läheb korda see, mida keegi tunneb, või kuidas keegi sulle vastab. Seega käitud vastavalt nende reageeringule sinu vastu. Teed neile suure karuteene, sest õpetad neile, et läbi tegevuse, nõudmise, kontrolli või võimu, et läbi nende saavad nemad elust jagu. Ja pole kedagi teist, kes oleks nii abistav kui sina.

Mõelge, kas teil on olnud kedagi, kes teeks kõike teie jaoks? Ja ainult nemad käituvad nii. Et sul on ainult üks sõber. Enamasti on selleks sinu ema. Nii pole sa väga maailma jaoks valmis, aga kui näitad endale, et sul on võime joonduda mitte ainult sellega, kes enne sündi olid, vaid kõigega kelleks saad. Mitte ainult enda või sellega kelleks saad, vaid ka Allika endaga. Kui näitad endale, et isekana olles, mis on ühendamine parima tundega, ükskõik mis tegevusega. Kui hoolid Vortexis olemisest, siis hoolid olemisest kooskõlas energiaga, mis loob maailmu. See kes on Vortexis, see kes on joondus selle energiaga on võimsam kui miljonid, kes seda pole.

Huvitav on vaadata, mis teie planeedil toimub, sest olete nii osavad esimese sammuga. Paljud on esimese sammuga saavutanud pika karjääri. Läbite kõik andmed ja teate mida ei taha ja mida tahate….teate mida ei taha ja mida tahate….teate mida ei taha ja mida tahate….teate mida ei taha ja mida tahate…teate mida ei taha ja mida tahate. Ja Allikas vaatab… Teate mida tahate, olete mida tahate. Saadate välja signaali, mida tahate… Külgetõmbejõud vaatab… Kogub seda mida tahate, kogub seda mida tahate… Teie olete aga siin….(mitte seal, kuhu kõike kogutakse – Vortex).

See on vaikimisi loomine. Lähete sinna kuhu tuul puhub. See on hädaldamine kõige üle mida saab ja tunda kõike toimuvat. Aga kui otsustad, et sina kontrollid suhet sellega, kes sa tegelikult oled. Kui otsustad, et tegeled selle vahega, kus iganes oled ja koged, sellega kes sa tõesti oled ja mida sellest tead. Siis võtab elu uue pöörde ja tähenduse sinu jaoks. Tunned rõõmu ja rahuldust.

Need, kes sind vaatavad, näevad sind kellegina, kes tundub, et loob ääretu kergusega. Need, kes sind vaatavad, eriti need, kes ei mõista Vortexi jõudu ja sellega joondus olemise jõudu. Nemad ütlevad, et sul lihtsalt veab, tihti ollakse kadedad, sest vaatavad, kuidas sinu õnn ja rõõm sinu ümber suurenevad. Vaatavad, kuidas sa naudid elu kogemust.

Ja kui nad sinult küsivad: “Mida sa tead, mida mina ei tea?” Ainus mida neile vastata saad, mis neile ka kasulik oleks on see: “Sain aru suhtest, mis mul on minu endaga ja olen pidevalt teadlik enda suhtest sellega, kes ma tõesti olen ning mida tahan. Suunan iga mõtet, mida saan, et see ühtiks selle kõigega, kes ma olen. Minust on saanud tahtlik mõtleja, enam ei loo ma vaikimisi. Mõtlen, räägin ja tegutsen sihipäraselt, ning ei tee midagi väljaspool Vortexit.”

Siis küsitakse: Mis mõttes, mis asi see Vortex on? Mis asi see Vortex on? Vortex on vibratsiooniline seisund, mis on eelkäija kõigile tulevastele positiivsetele tegevustele kõigest mis on. See on nagu kapseldatud, kondenseeritud otsene Allikas. See on puhas positiivne energia. See on anum, see on ankur, see on proovikivi. See on koht, kus hoitakse kõiki unistusi, soove ja lootuseid. Seniks kuni meie leiame nendega vibratsioonilise joonduse. See on lõputu heaolu bassein. Millesse oleme kõik lisanud, kogedes siin füüsilisel teel. Seega on Vortex reaalsus, isegi kui seda ei näe, aga seda saad tunda.

Nagu koer, kes kuuleb asju, mida teie ei kuule ja tunneb lõhnu, mida teie ei taha tunda. Sest teie koer on tundlikum helile kui teie. Heli on lihtsalt vibratsioon. Kuulmine on selle tõlkimine. Lõhna tundmine on vibratsiooni tõlgendamine.

See Vortex on midagi, mida sa ei näe ja isegi, kui sa seda ei kuule. Aga kui selle lähedusse jõuad, siis tunned selle hõrkust. Kui oled sellest aga kaugel, siis tunned sellest eemal oleku ebamugavust. Kas teate, et kõik, mida iga päev tunnete, ei ole midagi muud kui teie kaugus Vortexist. Kui tunnete ennast halvasti, siis vibratsiooniliselt rääkides, ei ole te Vortexi lähedal. Kui tunnete ennast lootusrikkalt, siis olete selle lähedal.

Täpsemalt öeldes, see uks Vortexi juurde, see Abrahami muinasjutuline uks Vortexi juurde, see vibratsiooniline sisenemis koht on kuskil lootuse ja uskumise vahel. Kui tunned lootust millegi vastu, siis oled selle lähedal, siis sind kutsutakse sisse, Külgetõmbeseadus kutsub sind sisse. Külgetõmbeseadus võtab sind sisse, kui puudub vastupanu, mis sind kinni hoiaks. Kui sa ei teeks asju, mis sind Vortexist eemale hoiavad, siis võtaks Vortex sind pidevalt vastu. Nii kui uinud, oled sees.

Ärkad seal, kus enne uinumist olid. Kui lähed magama Vortexis, siis ka ärkad Vortexis olles. Kui lähed magama, mitte olles Vortexis, siis ärkad samuti mitte Vortexis. Olete kunagi halva enesetundega magama läinud? Ärgates olete endiselt halva enesetundega.

Seega on Vortex niiöelda Allikas, kes sind koju kutsub. Kutsub sind sinna, mida oled loonud. Ja kui sa ei klammerduks mõttele, mis sind sellest eemale hoiab, siis võtaks see sind kohe vastu. Kui ütleme, et tulge Vortex-isse, siis mõtleme seda… Palju täpsem viis seda öelda on: Tahame, et lõpetaksid selle tegemise, mis takitsab Vortexil teid lihtsalt sisenemast.

Te kõik lähete sinna, aga vahest mitte tahtlikult. Surres sisenete koheselt. Tore on vaadata teid suremas. 🙂 Liigute kohe sinna, mida alati soovinud olete. Me ei arva, et peaksite surema, et sinna saada. Me ei arva, et peaksite surema selleks, et olla see, mida elu tahab, et oleksite.

Kui täna edasi vestlustega liigume, siis räägime teiega kõigest, mida tahate. Meie soov on aidata teil leida vibratsioonilist hetke, mis tähendab mõttelist lähenemist, mis tähendab hoiakut selle kohta, mis hetkel toimub. Tahame aidata teil vastupanu vähendada. Sest vastupanu vähendades võtab Vortex teid vastu. Sinna te ka kuulute. Teie koht on Vortexis. Kus juhtub kohtumisi imeliste asjadega ja seda iga päev.

Kas teate, et sellel aeg-ruumi-reaalsusel on kõik vajalik olemas, et stimuleerida soovi. Ja see soov on oleviku käändes, juba olemas,  selles loomise Vortexis. Et see aeg-ruumi-reaalsus omab kõike, et seda sulle koheselt anda. Ainuke põhjus, miks sellel on olemas vahe, see kui paned soovi Vortexisse ja aeg kui see ilmub, kus sina ja teised saaks seda kuulda, nuusutada ja tunda, on sellepärast, et sul on rohkem vastupanu selle asja suhtes kui sul on usku ja eeldust selle kohta. Peate ennast rohkem eeldusele poole liigutama.

Millest te siis rääkida tahate.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.