kvantum.ee | Abraham – Universum ootab sinu sageduse tõusu | 9:08
15646
post-template-default,single,single-post,postid-15646,single-format-standard,theme-bridge,woocommerce-no-js,mega-menu-top-navigation,mega-menu-mobile-navigation,mega-menu-popup-navigation,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-3,qode-theme-ver-17.0,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Abraham – Universum ootab sinu sageduse tõusu | 9:08

video
play-rounded-fill

Selles videos:

  • Abraham: Tahame, et mõistaksite, et see reaalsus, mida arvate olevat nii tahke, ei ole üldsegi nii liikumatu, see liigub pidevalt. See liigub, muutub ja moondub täpselt nii palju, kui teie seda enda füüsilisusega lubate.
  • Kas mõistate, et siine elukogemus paneb teie suuremat poolt leienema. Kas mõistate, et selleks te siin oletegi.
  • Kõik teie mõistes manifesteeritud asjad, kõik füüsilised asjad, mida tajute, see kõik oli algselt vibratsioon.

 

Abraham – Universum ootab sinu sageduse tõusu
(The Universe Is Waiting On Your Vibration To Deliver)

Tõlge videost:

 

Abraham: Kas mõistate, et enne siia kehasse tulekut olite Allika energia? Kas mõistate meid kui ütleme, et osa teie Allika energiast on endiselt olemas mittefüüsiliselt. Sama nagu elekter, mis on teie elumajas ja sealt saab voolu teie röster. Rösteriga saab saia röstida. Ja keegi küsiks: “miks ei võiks elekter olla röster”. Selle peale ütleme: “elekter on elekter ja röster on röster.” Allika energia on Allika energia ja teie füüsiline keha on röster.

Kõik töötab koos, sest te avastate seda füüsilist maailma, olete viimasel piiril. Teete viimase piiri avastusi, millega teie sisemine Allika energia nõustub ja me oleme saanud võrdseks selle vibratsiooniga. Te peaksite päris palju teadma, et mõista seda, mida meie teame asjade loomisest. Teie planeedi loomisest, elu loomisest sellel planeedil. Tahame, et mõistaksite seda… Kõik teie mõistes manifesteeritud asjad, kõik füüsilised asjad, mida tajute, see kõik oli algselt vibratsioon. Esmalt on see vibratsiooniline mõte ja kui sellele piisavalt kaua mõelda, siis võtab see kuju.

Te olete sama kindlad enda reaalsuses, kui olete ühel meelel enda ümbruskonnast. Te lausa jumaldate enda aegruumi reaalsust. Vaatate seda tuba, mõõdate seda ja siis nõustute üksteisega selle suuruses. Teate ruutmeetreid, mõõtühikuid ja kaugusi, olete ühel meelel värvidest, olete nõus enamusega, sest kasutate füüsilisi meeli vibratsiooni tõlgendamiseks. Tahame, et mõistaksite seda…. teame, et see pole lihtne, sest teie maailm tundub nii kindel, tahke ja reaalne, aga see kõik koosneb liikuvast vibratsioonist ja teie tõlgendate seda läbi enda taju. See, mida näete läbi silmade, on tõlgendus vibratsioonist. See mida kuulete, tunnete lõhna ja katsute, see kõik on vibratsiooni tõlgendused. Ja kuna olete seda juba pikka aega teinud ning kõik on nõus selle teemaga, sellepärast teil ongi selline liikumatu reaalsus, millel seisate.

Tahame, et mõistaksite, et see reaalsus, mida arvate olevat nii tahke, ei ole üldsegi nii liikumatu, see liigub pidevalt. See liigub, muutub ja moondub täpselt nii palju, kui teie seda enda füüsilisusega lubate. Sellepärast panimegi ürituse nimeks “Lubamise kunst”. Tahame, et näeksite, kuidas näeb välja teie füüsiline maailm läbi Allika silmade. Sest kui seda näeksite, siis hakkaksite nägema asju teisiti. Eemaldaksite pilgud praegusest elust planeedil. Sellelt, mida te ei tahaks enam näha ega oma lastele õpetada. Ning suunaksite oma tähelepanu asjadele, mida soovite enda vibratsiooni. Neid, millele tahate, et külgetõmbeseadus vastaks.

Külgetõmbeseadusele ei pea te tähelepanu pöörama, see töötab pidevalt. Külgetõmbeseadus töötab alati. Mis tähendab, et kõigile teie vibratsioonidele on vastus. Enamus ei saa aru, et külgetõmbeseadus vastab kahele aspektile teie olemusest. Üks on teie mittefüüsiline pool, see on olnud alati mittefüüsiline. Kas kujutate ette kui kaua see veel kestnud on? Ja siis on teie füüsiline pool, see on kestnud niikaua kui on kestnud teie füüsiline keha, seega mitte kaua. Seega vastab külgetõmbeseadus teie füüsilisele ja mittefüüsilisele poolele. Tahame, et mõistaksite. Sinu suurem pool on domineerivam ja kuna Külgetõmbeseadus ei vasta ainult sellele, kes olid enne siia sündimist, vaid sellele, kes sa tegelikult oled, tänu olemisele siin füüsilises kehas.

Kas mõistate, et siine elukogemus paneb teie suuremat poolt leienema. Kas mõistate, et selleks te siin oletegi. Inimesed räägivad lugu, mis on täiesti ebaratsionaalne. See on midagi sellist: “Allikas on täiuslik ja mina olen siin, et mõista, kuidas saada täiuslikuks. Allikas on loonud seadused, mida pean õppima ja järgima ning nii jõuan Allika saavutatud täiuslikkuseni”. Tahame, et mõistaksite seda… Allikas, millest räägite on teie sees. Sellest ei saa eemalduda. Saate seda enda jaoks piirata, aga teie sees olev Allikas on alati teie sees. Tunnete järgi saate aru, kas teie hetke mõtted lubavad teil kasutada Allikat või mitte.

Kui tunnete armastust enda või kellegi teise vastu, siis olete täiuslikult võrdne enda sisimas oleva Allikaga. Kui tunnete aga viha või raevu, enda või kellegi teise vastu, siis ei ole te ligilähedalgi enda Allika vibratsioonile. Vibratsiooniline vahe sellest, kes lasete endal olla ja kes tegelikult olete, see sõltub negatiivsetest emotsioonidest. Negatiivne emotsioon, ükskõik, mis koguses, on täpselt see kogus, mida Allikast piirate. Kui lubate enda füüsilises vormis liikuda edasi, vastavalt Allika soovile, siis tunneksid kirge, armastust, kindlust, paindlikust, elujõudu, olete täis energiat, armastate elu. See on tegelik sina. Kui tunned aga frustratsiooni, ärevust, viha, raevu, pettumust, hirmu või masendust, siis sellega eemaldad ennast üha rohkem sellest, kes sa tegelikult oled.

Seega tahame, et mõistaksite, et emotsioonid, mida tunned, iga hetk kui neid tunned, olgu need siis armastus või meeleheide, iga sinu hetke emotsioon on sinu vibratsiooniline indikaator selle vahel, kelleks oled ennast lasknud elul muuta vastavalt sellele, millele eelistad enda tähelepanu suunata. See on sind pidevalt juhendav süsteem. See ütleb sulle alati, kes sa oled, mida tahad ja kuhu sa tegelikult minna tahad. Teiste sõnadega – see on alati kättesaadav juhend, pead seda õigesti tõlgendama.

Auto GPS on sarnane – see teab, kus sa oled. Paned sisse soovitud sihtkoha ja süsteem arvutab välja tee hetke asukohast kuni soovitud asukohani. Sinu juhtimisüsteem on sarnane. Oled siin, võibolla on sul vähe raha, või oled halvas suhtes. Või on sul hoopis hirmutav tervisehäda. Oled siin, kogemas ebameeldivat ja saates pidevalt välja signaali, et kogeda paremat. Sellised soove tuleb üha rohkem, sest teadmine asjadest, mida sa ei soovi, aitab sul jõuda selleni, mida soovid. Sinu sees olev Allikas laieneb tänu sellele ja muutub üha suuremaks sinaks.

Tahame sellega teilt küsida… kogu selle töötoaga siin tahame teilt küsida… Kas sa lased hetke mõtetega ennast endale järgi? Kas jõuad järgi sellele, kelleks elu on sind muutnud? Kui lased, siis jõuame hommikuse teemani tagasi. Kui oled, siis tunned ennast suurepäraselt. Kui jah, siis sa oled vibratsiooniline pikendus sellest, kes sa lubad endal olla, see laiem versioon sinust. Siis sa näed maailma läbi Allika silmade. Kui tunned negatiivseid emotsioone, siis võtab miski sult tähelepanu, siis on see kindlasti mingi põhjusega. Teame, et sa ei mõtle seda välja. Sa ei mõtl seda välja, sa vaatad seda. Sa ei hoia ennast meelega tagasi olemast see, kes sa oled. Negatiivset emotsiooni tundes teed ikkagi just seda. Sa hoiad ennast tagasi, sellest, kes sa oled.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.