kvantum.ee | Aprillis 2023 | Aeg alustada uut elu
16771
post-template-default,single,single-post,postid-16771,single-format-standard,theme-bridge,woocommerce-no-js,mega-menu-top-navigation,mega-menu-mobile-navigation,mega-menu-popup-navigation,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-3,qode-theme-ver-17.0,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Aprillis 2023 | Aeg alustada uut elu

𝗔𝗲𝗴 𝗮𝗹𝘂𝘀𝘁𝗮𝗱𝗮 𝘂𝘂𝘁 𝗲𝗹𝘂

 

Aprilli alguses avanevad paljude jaoks väga intensiivsed, elu või minevikku ümber muutvad energiad.

 

Paljud tunnevad, et nüüd on käes see hetk, kus alustada oma elus uut tsüklit ja praegu avanevadki uued uksed, võimalused ja suhted, et saaks alustada elu puhtalt lehelt.  

Et uus saaks alata, peab aga vana kokku kukkuma ja seepärast on uus algus täis kriise.
Hetkel tasub tähele panna märke, sest elu juhatab meie teele selliseid sündmusi, mis suunavad meid õigele teele või sinna, kus on tuleviku energiate jaoks eriti olulised kohad. See kõik ei pruugi aga olla ainult tõstev ja meeldiv.
Esile hakkavad tulema ka elu loomist takistavad kitsaskohad, mida on vajalik koheselt märgata või kus on vajalik teha väga kiire uus loomine.

 

Praegu kogeb elus korraga nii tugevat toetust, kui ka kõige kriitilisemas seisus olevaid, varem tegemata kriise.
Mõnikord võivad need energiad olla samas päevas või samas olukorras korraga. Siis on võimalik märgata, mis teemad on juba lahti või mis teemades eluvool läheb kinni või isegi lukku.
Eriti on hetkel oluline märgata neid teemakohti, mis toovad enda sees esile kriise või ohu-olukordi.
Neis kohtades toimub närvisüsteemis suur ümberhäälestus ja seal on peidus enda ego-tasandis minapildi ümbertegemise vajaduse koht.

 

Just EGO tunneb hirmu uue olukorra või loomise ees ning see on ego-valu, mis tahab nähtavale tulla ja mis peatab uue eluenergia voo.
Uued energiad hakkavad aprillikuu vältel esile tooma kõiki kriisis olevaid teemasid.
Aprilli täiskuu aeg on eriti suurt puhastust esile toov, kus võib olla tunne, et ükski tegemata minevikumuster ei jää peitu.

 

Võib tekkida ahastuse tunne, et kuidas seda kõike veel nii palju on ja miks see juba tehtud pole.
Praegused energiad on väga ausalt kõike esile toovad ning mitte midagi ei jää varju.
See kõik on vajalik, kuna uut elutsüklit ei saa alustada vanade mõttemustrite pealt.
Kogu meie minevik peab tervendusse tulema, et saaksime valida uue elu ja iseenda terve olemise pealt ning et meie uus elutsükkel oleks eluväärne, täis armastust ja loovaid kontakte.

 

Kehatasand ja närvisüsteem on kõige tuntavamad. Mõlemal juhul tulevad seal esile enda eest veel peidus olnud tervendamist vajavad kohad.
Hetkel võib kohati olla isegi tunne, et seda kõike on liiga palju kanda ning keha või närvid ei pea vastu.
Neis kohtades on vajalik aeg maha võtta, anda endale puhkust ja lubada kehale vajaminev puhastusaeg ja siis on kõik jälle jõukohane.

 

See on mineviku info, mida on vaja nähtavale tuua, et kehas toimuks minevikuväljadest puhastus.
Enda joonduses võiks tuua tähelepanu pea ja kaela piirkonnale, nendes kohtades hakkab toimima uus joondus ja häälestus.
Häälestus toimub uue teadvuse pealt toimimisele ning kehades hakkab järgmine valgusväljade ja voo sissetoomine kõritasandisse.
See näitab kätte uued kriisikohad, kus on vajalik kasutama hakata enda sees kõrgemaid väärtuseid ning kus puhastusse tulevad kõri-lukustused.

 

𝗠𝗶𝗱𝗮 𝗮𝗽𝗿𝗶𝗹𝗹𝗶𝘀 𝘁𝗮̈𝗵𝗲𝗹𝗲 𝗽𝗮𝗻𝗻𝗮:
* Tähelepanu tuleb nii enda tugevustele kui nõrkustele korraga, et luua endast uus tervikpilt millega alustada uut elutsüklit.
* Kõige aluseks saavad olema enda uued loodavad väärtused, just neile me ehitame kõik koos uue elusuuna.
* Enda väärtuste-tasandi muutmiseks tulevad esile kriisikohad kõris ja peas, seal on peidus arenguvõimalused ja uued algused.
* Kõige enam tuleb esile hirmu- ja vägivalla mustreid. Nende all on turvatunde puudus, üksindus, eraldatus, oskamatus jms. See kõik on eelmise aja ja loomingu pärand ning just praegu me toome neid mustreid tervendusse. Nende mustrite lõppedes lõpeb ka vana looming meie kõigi elus, toimimistes, mõtetes ja suhetes.
* Hetkel tulevad korrastusse kriisides olevad pimekohad, täielik abitus, haavatavus ja mõistmatus. Vabaneb vana valu.
* Samuti saab iga teema läbides koheselt kogeda enda elus uut tõusu ja elu annab siis heldelt uusi võimalusi ja kingitusi.
* Praegu saab lahendada enda minevikuprobleeme ning toetatud on igasugune uue alustamine ja ülesehitamine.
Hoia praegu hellalt enda kujunevat uut minapilti ning toeta enda kõri, pead ja närvisüsteemi.
Kehaväljades toimuvad väga suured uued häälestused, anna kõigele rohkem aega.
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.