kvantum.ee | Bruce Lipton – Mesinädalate efekt | 35:01
15567
post-template-default,single,single-post,postid-15567,single-format-standard,theme-bridge,woocommerce-no-js,mega-menu-top-navigation,mega-menu-mobile-navigation,mega-menu-popup-navigation,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-3,qode-theme-ver-17.0,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Bruce Lipton – Mesinädalate efekt | 35:01

video
play-rounded-fill

Selles videos:

  • Dr. Bruce Lipton: On väga oluline, et teaksime kuidas töötab teadvus ja alateadvus. Sest teadvus on see, mis toob meid mesinädalatele ja alateadvus on see, mis selle kogemuse meie jaoks lõpetab. Kui mõistame, kuidas need omavahel töötavad, siis saame seda uuesti luua ja mõistame ka seda, kuidas muuta oma bioloogiat ja psühholoogiat, et säilitada mesinädalate tunnet kogu eluks.
  • Kui soovite säilitada mesinädalate tunnet, mille lõite teadliku meelega, siis selleks on kaks võimalust. Esiteks… Tuleb jätkata teadliku meele järgi elamist, sest teadlik meel selle tunde lõi. Selle nimi on teadlik-kohalolek.
  • Teiseks: saame alateadvust ümber programmeerida. Saame kustutada programmid, mis on häirivad, hävitavad või ei lase sul elada. Ning asendada programmidega, mis aitavad sul elada elu, mida tahad. Selle mõistmiseks peame aru saama, et teadvus ja alateadvus õpivad täiesti erinevatel viisidel.
  • Teadlik meel on loov meel. Teadlik meel on see, mis on ühenduses sinu isikliku identiteedi, hinge, vaimu, Allikaga, see on loov meel.
  • Alateadvuses töötab teeta võnkesagedusel. Sama sagedus, mis hüpnoosil. Saame uusi programme alla laadida, kui oleme hüpnoosi seisundis. See on üks viis uusi programme sisestada. Esimesed 6-7 aastat töötab lapse aju enamasti teeta sagedusel.
  • Märkmepaber külmkapil ei ole harjumus. Märkmepaber külmkapil on pigem soov. Seda vaadates vaid soovite, et see oleks tõene. Harjumuse jaoks on vaja seda pidevalt korrata ja korrata. Nii õpime peale 7. eluaastat.
  • Teadus räägib, et kasutame 5% oma ajast teadliku meelt. 95% ajast kasutab aga programme meie alateadvus.

Bruce Lipton – Mesinädalate efekt
Bruce Lipton – The Honeymoon Effect
Tõlge videost:

 

Bruce Lipton: Tere kallid sõbrad ja kaasloojad. Mul on täna teile imeline esitlus. Esitlus põhineb minu uue raamatu põhjal, mille nimi on “Mesinädala efekt” maapealse taeva loomise teadus. Minule väga põnev teema, millest rääkida, sest olen küll viimane isik, kes kirjutaks raamatu suhetest. Abiellusin juba 21-aastaselt. Peale 10-aastast abielu oma ebaküpse teadmisega suhetest, ma lahutasin. Tegin lausa endale lubaduse. Aitäh Universumile, et mind sellest suhtest välja aitasid ja luban, et ma ei tee seda kunagi uuesti. Ja nii iga päev. 17 aastat järjest. Hommiku habet ajades oli mul lausa oma mantra. See käis umbes nii… Ma ei abiellu enam kunagi. Ma ei abiellu enam kunagi. Seega 17-aastat ei olnud ma abielumaterjal ega sellest isegi huvitatud. Ja ikkagi, läbi bioloogia mõistmise, õppetunnid rakkudest, informatsioon uskumuste bioloogiast, spontaanse arengu mõistmisest, kõik see teadmine tuli raku uuringutest, õppisin uue arusaama elust. Nii võimas teadmine, et viis mind suhtesse.

Minu kogemus tunnetest ja elust maapealses taevas. Mõistan nüüd selle protsessi, seda kuidas loome need suhted ja loomulikult ka probleeme, miks suhted lagunevad. Seega põhiliselt on Mesinädala efekt lugu bioloogiast ja psühholoogiast, mis loovad suhteid.

Saate alguseks minge, aga tagasi aega oma elus, kus olite kõrvuni kellegisse armunud. Minge tagasi sellesse meeleollu. Lubage ma küsin kolm küsimust selle meeleolu kohta. Esimene, kui olite kõrvuni armunud, kas sa olid terve? Tuleb välja, et enamus on suurepärase tervise juures, kui nad armunud olid. Järgmiseks küsin…. Kas armudes oli palju energiat? Selle peale kõik naeravad, sest teavad, et nad armatsesid päevad läbi ilma, et oleks söönud või maganud. Kolmandaks küsin ma armunud inimestelt. Armunud olles, kas elu on nii ilus, et ei jõua järgmist päeva ära oodatagi? Kõik vastavad, et muidugi, see on nii ilus. Pange nüüd need kolm asja kokku. Armunud olles tundub elu nagu maapealne taevas. Kõik ütlevad, et see on parim osa elust. Ütlen teile üht asja kohe alguses… See lihtsalt ei juhtunud, see pole juhus. See polnud õnnelik looduse juhus. See oli midagi, mida sina lõid. Sina lõid mesinädalad. Sina elasid seda mesinädalat. Ja nagu enamus, me kaotame selle mesinädala. See armastav suhe, kas muutub tavaliseks eluks, või nagu paljudel juhtudel, see suhe lõpeb. Hakkame endilt küsima, kuidas midagi nii ilusat sai nii halvasti lõppeda.

Lähme tagasi, et mõista üht asja. Enne kui sa kohtusid seda erilist inimest, oli elu üpris tavaline. Arvatavasti isegi oli elu kuidagi halb. Aga seda isikut kohates, muutus kogu su elu. Sa läksid lausa põlema seest. Olid nii füüsiliselt, kui vaimselt parimas vormis. See on mesinädalate algus. See on see mesinädala aeg, kus elad Kariibidel, kuskil mõnusas majakeses. Kõik su mured ja probleemid on kadunud. Nii suhe algabki. Kuid enamus mesinädalaid lõpeb sellisena (näidatakse mahajäetud maja pilti).

Seega küsimus on… Kuidas me lõime selle mesinädala ja miks selle kaotasime? Kui suudame nendele küsimustele vastata, siis saame üllatava ja imelise mõistmise. Ja selleks on…. kui teate, kuidas selle lõite ja saate aru, miks selle kaotasite, siis on teil ka teadmine, kuidas seda uuesti luua. Ja saate seda teha igapäeva kogemuseks, ajal mis te siin planeedil veedate.

Olete vast tuttav pildiga, kus aatom on osa. Kuid see on Newtoni perspektiiv. Uus füüsika, ehk kvantfüüsika, vaatab hoopis energiat. Osakese asemel näeb aatom välja hoopis selline. Sellel on energia lained. Füüsiliselt aatomit nende lainete vahel ei eksisteeri, seega eemaldame selle. Milline näeb aatom välja? Lained tiigis. Nüüd tekib küsimus, kuidas reageerib aatomi energia teise aatomiga kohtudes? Kas lihtsalt mööduvad üksteisest? Vastus on absoluutne ei.

Kui lained üksteisega kohtuvad, siis nad segunevad. Nad tekitavad interferentsimusteri. Kus üks laine muudab teise energiaallika lainet. Näite toomiseks teeme ühe eksperimendi. Võtan kaks samasugust kivi. Sama kaaluga. Hoides samal kõrgusel veest. Ja viskan nad samal ajal vette. Ühe kivi tekitatud lained liiguvad ühelt poolt. Teise kivi lained liiguvad teislt poolt. Küsimus on selles, mis juhtub kui lained kohtuvad? See on segunemise koht. Illustratsiooniks vaadake meie pilti. Näeme lained tulemas vasakult ja paremalt. Mõlemad lähenevad keskpunktile. Mis juhtub aga siis? Esimene mudel näitab seda, kui lained kattuvad. Tahan midagi teile näidata. Liide, kus kaks lainet kohtuvad. Seal liidame laine väärtused üksteise peale. Esimeses näites on meil 1 laine + 1 kõrgus. Ja alumine laine + 1 kõrgus. Mis siis selle tulemus on? Liidame need nüüd kokku. Kui need lained kokku saavad. Siis laine kõrguseks on + 2. Languse juures on see – 1. Teise laine languse juures on samuti -1. Kokku liites saame jällegi – 2.

Vaatame nüüd tulemust kui kaks lainet kokku saavad. Lähevad koos ülesse ja alla ning saavad kokku. Iga energia aatom koondub ühte ja lained segunevad. Lained muutuvad tänu sellele suuremaks. Kaks energiat kokku pannes saame suurema energia. See on sekkumine, aga seda nimetatakse konstruktiivseks sekkumiseks. See tähendab, et kaks energiat võimendavad kokku saades üksteist.

Näitan teile nüüd eelmisega sarnast pilti. Kaks kivi veekohal. Viskan need uuesti vette. Erinevus on selles, et viskan ühe kivi ennem, kui teise. Milline on tulemus? Kui üks laine tõuseb ülesse, siis vastu tulev liigub alla. Üks läheb ülesse ja teine alla. Nad ei ole enam rütmis. Mis juhtub siis kui kaks mitte rütmis olevat lainet kokku saavad? Nemad segunevad ka. Teeme nüüd sama asja. Toome nad kokku ja liidame nende numbrid ning hindame selle väärtust. Nagu näha siis ülemine laine on +1 ja alumine -1. Kokku liites saame 0. Üks laine on -1 ja teine +1. Kokku liites saame 0. Kolmandalt pildilt näeme nüüd, kui kaks lainet kokku saavad. Üksteisega kokku saades nad nullivad teineteist ära. See ei ole enam konstruktiivne segunemine. See on lõhkuv segunemine.

Mõtled nüüd, et tore on Bruce. Kõik see füüsika ja värk, aga kuidas see suhetesse puutub? Vastus on see. Me koosneme aatomitest ja molekulidest, me võngume endast energiat. Kõik võnguvad endast energiat. Kõige energia mida mõjutame, mõjutab ka meid. Miski seguneb meiega ja võimendab energiat, sest me saame rohkem energiat. See on konstruktiivse segunemise tagajärg. Meie bioloogilises elus teatakse seda, kui “Hea tunne.” Mis siis, kui kaks energiat saavad kokku ning nullivad üksteist? Oled ka seda oma elus tundnud. Seda nimetatakse “Halvaks tundeks.” Mõte on selles… Kui kaks aatomit on harmoonias, siis nad suurendavad üksteise energiat. Aga kui harmooniat pole, siis nullivad nad üksteise energia.

Taskaal. Aatomid ja suhted.

Kaaliumil on üks lisa elektron. Klooril on üks elektron puudu. Need kaks saavad kokku ja vaadake… Nad pöörlevad täiuslikus tasakaalus. See on huvitav sest… Ütleksin, et vaadake aatomeid, kui inimesi. Sina aga ütleks… Kaalium ja kloor saavad kokku ning on tore paarike. Kuid sellega on üks probleem. Kaaliumi ja kloori on küll tasakaalus. Aga nad esindavad üksteisest sõltuvat suhet. Mis on erinev väärisgaasist. Väärisgaas tiirleb täiuslikul tasakaalul. Ja tema ei loo suhteid. Tal on juba täiuslik tasakaal. Sellepärast väärisgaasid keemiat ei teegi. Neil pole vaja teisi elemente, sest nad on juba iseseisvalt täiuslikus tasakaalus. Kõik teised 112 elementi otsivad paarilist,et seda täiusliku tasakaalu saavutada.

Probleem on aga selles… Keemiline paaris olek vajab üksteisest sõltumist. Kaaliumiga on kõik korras, kui Kloor temaga on. Kui Kloori ei ole, siis Kaalium hakkab värisema. Koondada saab vaid neid, kes ütlevad, et sina vajad mind ja mina sind. Üksteisest sõltuvus. Tähtis selle juures on see, et mina olen halb Kaalium ja sina oled hea Kloor. Mina ütlen, et teen neid asju ja sina aga ei taha…Ütlen selle peale, et mis sa ikka teha saad. Kui mina lahkus, siis oled tasakaalust väljas. Siis saame alles aru, mida üksteisest sõltuv suhe tähendab. See tähendab, et peame koos olema, sest nii tekib täiuslik tasakaal.

See on põhjus, miks sellised suhted murelikuks muutuvad. Kui üks enam suhtes ilusti ei käitu. Siis teine peab sellega leppima, sest tasakaal püsib vaid koos olles.

Keemia.

Vastuseks maailma stiimuleerimisele väljastab sinu keha erinevaid aineid nagu… Oksütotsiini, dopamiin, vasopressiin ja serotoniin. Kõiki neid vabastab aju. Aju võib võrrelda värvi segajaga. See tõlgendab maailma stiimuleid ja siis vabastab. Erineval kogusel neuropeptiidide ja neurohormoone. Nende verre laskmine on võrdne värvi tooni segamisega, vastavalt stiimulile. Ja järsku on nii… Kui vaatad maailma. Ja tõlgendad toimuvat. Aju võtab sinu tõlgenduse ja muudab selle kemikaalideks. Mis suunatakse verre. Kemikaalid verest lähevad edasi rakkudesse ja kontrollib ning otsustab rakkude käitumise eest.

On oluline mõista, et sinu emotsioonid, tänu millele sa maailmas ringi liigud. Neid juhitakse sinu tõlgendustest stiimulitele. Mis tõlgendatakse neuro-eritisteks.

Psühholoogia

Meil on mõistus, mis sekkub keskkonna ja bioloogia vahele. Mõistuse ülesanne on jälgida keskkonda ja hinnata mis toimub. Seejärel luua harjumused, mis lubavad meil ellu jääda. Ning areneda pidevalt muutuvas keskkonnas. Rääkides mõistusest mõtlemegi, et “See mõistus.” Tegelikult koosneb mõistus kahest. Teadlikust ja alateadlikust mõistusest.

Mõlemad on aju osad, aga teevad eri asju. Isegi kui nad on üksteisega seotud, õpivad ja reageerivad nad erinevalt. On väga oluline, et teaksime kuidas töötab teadvus ja alateadvus. Sest teadvus on see, mis toob meid mesinädalatele ja alateadvus on see, mis selle kogemuse meie jaoks lõpetab. Kui mõistame, kuidas need omavahel töötavad, siis saame seda uuesti luua ja mõistame ka seda, kuidas muuta oma bioloogiat ja psühholoogiat, et säilitada mesinädalate tunnet kogu eluks.

Säilitamise õppimine: Mesinädalate efekt

Kui soovite säilitada mesinädalate tunnet, mille lõite teadliku meelega, siis selleks on kaks võimalust. Esiteks… tuleb jätkata teadliku meele järgi elamist, sest teadlik meel selle tunde lõi. Selle nimi on teadlik-kohalolek. See on väga keeruline protsess. Sest maailmas, kus elame pommitatakse meid pidevalt ideede, mõtete ja nõudmistega. Meie teadlik meel tegeleb pidevalt mõtlemisega. Hetk kui teadlik meel tegeleb mõtlemisega, võtab aga üle alateadvus. Seega, kui suudad jääda teadliku meele juurde, siis saad nautida mesinädalaid. Aga kui lülitume alateadvusele, siis puutume kokku käitumisega, mis rikub ära mesinädalad.

Mis me siis selle vastu teha saame? Vastuseks on see, et me saame alateadvust ümber programmeerida. Saame kustutada programmid, mis on häirivad, hävitavad või ei lase sul elada. Ning asendada programmidega, mis aitavad sul elada elu, mida tahad. Selle mõistmiseks peame aru saama, et teadvus ja alateadvus õpivad täiesti erinevatel viisidel.

Teadlik meel on loov meel. Teadlik meel on see, mis on ühenduses sinu isikliku identiteedi, hinge, vaimu, Allikaga, see on loov meel. Kuidas saab teadlik meel õppida? Ta saab lugeda eneseabiraamatut. Lihtsalt lugedes, saab teadlik meel aru, kuidas peaks asju tegema. Väga paljud loevad eneseabiraamatuid. Lõpuks aga küsin… Kas su elu on muutunud? Enamik vastab, et ei. Kas seda sellepärast, et ei tea infot? Küsin sinult küsimusi ja su teadlik meel oskab kõike, mis raamatus oli. Kõik on sinu teadlikus meeles olemas. Miks su elu siis muutunud pole? Vastus on see, et kasutame teadliku meelt vaid 5% oma ajast. See, et teadlik meel õppis raamatut lugedes ei tähenda seda, et alateadlik meel seda tegi. Alateadvusel on endiselt samad programmid ja sa oled ikkagi samas kohas.

Mõte on selles… Teadlik meel on loov ja suudab õppida eneseabiraamatut lugedes, loengut kuulates, filmi vaadates. Teadlik meel suudab õppida ka ise uute asjade peale tulles. Teadlikul meelel on mitmeid viise uue info alla laadimiseks. Aga need meeled ei ole üksteisega seotud. Kui teadlik meel midagi õpib, siis see ei tähenda seda, et alateadvus seda õpib. Teadlik meel õpib läbi loovate protsesside. Alateadvus õpib enamuselt kahel viisil, aga on olemas ka kolmas, millest rääkida saame. Mis siis vahe on?

Teadlik meel… loe raamatut…vaata filmi…kuula loengut…  See on juba alla laetud ja teadvuses. Alateadvus ei õpi nii. Alateadvus on harjumuste meel. Sinna saab kahel viisil uusi programme.

Esiteks… Sama moodi nagu õppisime asju esimese 7 eluaasta jooksul. Alateadvuses töötab teeta võnkesagedusel. Sama sagedus, mis hüpnoosil. Saame uusi programme alla laadida, kui oleme hüpnoosi seisundis. See on üks viis uusi programme sisestada. Esimesed 6-7 aastat töötab lapse aju enamasti teeta sagedusel. Nüüd oled vanem ja mis sa teed?

Huvitav fakt… Kaks korda päevas on sinu aju teeta sagedusel. Kaks korda päevas saab sinu aju alla laadida uut infot läbi hüpnoosi. Kuna see veel toimub? Tuletame meelde… Sagedused lähevad järjest kõrgemaks. Magades oled sa madalaimal sagedusel nimega Delta. Ärgates, kuid mitte päris ärkvel olekus, see unine olek, kui oled ärkvel ja magava seisundi vahel ning ei saa veel aru, kumb on kumb, see on teeta sagedus. Lähed üle magavalt Delta sageduselt, ärgates sagedus tõuseb ja oledki teeta sagedusel. Sagedus, kus võib esineda hüpnoos. Ärgates muutub teeta sagedus kõrgemaks ja läheb üle Alfa sageduseks. Ärkad, teed oma rutiinseid kohustusi, lahkud majast. Selleks ajaks, kui tööle jõuad, aju ärkab ja alfa sagedus muutub beeta sageduseks, mis on tavapärane sagedus meie elus. Siis tuled jälle koju. Oled tööl toimetanud beeta sagedusel, tuled koju ja rahuned maha. Aju võtab hoo maha ja läheb üle alfa sagedusele. Ja magama minnes langeb sagedus alfa pealt teeta peale. Sel hetkel, kui hakkad magama jääma, kui lõpuks magama jääd, lähed sa teetalt deltale. Seega minnes ärkvel olekust magavasse läbid sa sammuti teeta sageduse. Seega kaks korda päevas oled sa teeta sagedusel. Ülesse ärgates lähed sa deltalt teetale ja magama minnes lähed sa kõrgemalt sageduselt alla ja läbid jällegi teeta.

Seega kaks korda päevas on sinu aju hüpnoosi võimaldaval teeta sagedusel. Sellel hetkel saad sa kasutada alateadlikke lindistusi, et ümber programmeerida oma alateadvust. Voodisse minnes, kui paned pähe kõrvaklapid. Alateadvuse programmeerimisega, et muuta seda, mida sa tahad. Voodisse minnes, need kõrvaklapid… Täpselt siis kui hakkad teeta sagedusele minema, sinu alfa teadvus taganeb. Oled teeta sagedusel ja selle teeta sageduse ajal laetakse lindistatud programm otse alateadvusse. Nii need lindistused töötavadki. Seega alateadvuse muutmiseks vali lindistus, mis sisaldab soovitud programmi. Magama minnes pange lihtsalt klapid pähe ja oletegi ennast hüpnoosi seisundisse viinud.

Hüpnoos on esimene võimalus kuidas alateadvust õpetada. Peale 6-7 eluaastat õpib alateadvus aga teisiti. Läbi harjumuste. See tähendab, kui sa kordad pidevalt ühte asja, siis alateadvus laeb selle alla ning muudab selle harjumuseks.

Näiteks…tahate õppida tähestiku. Kuidas seda õppisite? A-B-C-D-E siis läks meelest ja alustasite uuesti A-B-C-D-E-F-G. Kordasite ja kordasite seni kuni jõudsite Z-ni välja. Korrates sadu kordi tähestikku. Mingi aja peale alateadvus laeb selle info alla. Kui teilt nüüd küsida tähestikku, siis oskaksite kõik A-Z-ni ette laduda. Seda sellepärast, et korrates tähestikku, laadisite alla selle info. Peale 6-7-aastaseks saamist on elu muutmiseks tavaline võimalus. Luues harjumusi, peaaegu religioonsel viisil millegi kordamisega.

Selgitan natuke… Märkmepaber külmkapil ei ole harjumus. Märkmepaber külmkapil on pigem soov. Seda vaadates vaid soovite, et see oleks tõene. Harjumuse jaoks on vaja seda pidevalt korrata ja korrata. Nii õpime peale 7 eluaastat. Nii õpid ka auto juhtimist. Või tööd, mida sa teed. Mis iganes tegevust sa teed. Neid korrates saavad neist harjumused alateadvuses.

Kolmandaks, uuemaks ja efektiivsemaks võimaluseks, et muuta alateadvuse programme, on läbi usu muutuse või energia psühholoogia. Need on kokku protsessid, kus avad mõistuse superõppimise seisundiks. Kus saab infot peaaegu koheselt alla laadida ja uusi programme lausa 10 minuti jooksul salvestada. Saad üle kirjutada programme, mis kontrollivad su elu. Kasutades neid uusi uskumuste mudeleid. Saad minutitega alla laadida uusi käitumisviise, seda saad Super õppimisega. Küsid mis see on? Olete vast näinud inimest, kes avab raamatu ja loeb sama kiiresti, kui liigub tema näpp, see on Super õppimine. Kui kasutad seda protsessi, siis saad kiiremini alla laadida uusi käitumisviise alateadvusse.

Nüüd tuleb aga suurem mure. Mis on programmid, mida tuleb muuta. Oluline on ka asjaolu, et enamus neid programme said sa viimaste kuudena olles ema kõhus ja viimase 6-7 aastaga oma elust. Proovi siis mulle rääkida programmidest, mida õppisid 1 aastaselt. Räägi programmidest, mida kaheselt õppisid… Sa ei oskaks, sest polnud teadlik nendest asjadest. Sest teadvus hakkas arenema 6-7 aastaselt. Kuidas sa siis teada saad, mis programmid sul on? Nüüd siis lõbusam osa…

Teadus räägib, et kasutame 5% oma ajast teadlikku meelt. 95% ajast kasutab aga programme meie alateadvus. Mida see tähendab? Lihtne…. Sinu elu on põhiliselt väljatrükk alateadvuse programmidest. See mida kasutad 95% ajast. Tahad teada, mis programmid sul on? Vaadake oma elu. Asjad, mida tahate ja tulevad sinu ellu, tulevad sest alateadvuse programm toetab neid. Kõik millega pead vaeva nägema või tulevad raskelt. Pead vaeva nägema, sest programmid takistavad sul seda. Pead vaatama vaid oma elu. Millega hakkama saad, selle jaoks on õiged programmid olemas. See millega muresi on… Seda sellepärast, et alateadvuse programmid ei toeta neid. Seega sa tead automaatselt. Mis käitumisi sul vaja muuta on. Need millega sul probleeme on.

Kuidas neid siis muuta? Võid hüpnoosi ajal kasutada alateadlikke lindistusi. Pidevalt korrates lood uusi käitumisharjumusi. Kirjutad vana käitumisviisi üle. Endale pidevalt korrates…ära tee seda nii… tee nii… tahan seda…. Pidevalt korrates juhtub mis? Harjumus. Paratamatult muutub programm uueks.

Nüüd jõuame elu põhitõdede juurde ja selleks on: Sinu elu on sinu programmide väljend, sest 95% elust tuleb sinu alateadvusest. Kui tahad muuta oma elu, siis sa saad teha kahte asja. Olla pidevalt teadlik või kirjuta ümber oma alateadvuse programmid. Sellest juba rääkisime.

Et seda veel rõhutada… Mõelge kui paljud meist räägivad endaga…Bruce ära tee seda, see on nii tobe asi. Räägin endaga ja proovin käitumist muuta. See on väga koormav, sest mida rohkem endaga räägin seda vähem muutub käitumine. Mida rohkem räägin, seda enam närvi ma lähen, sest ma ei kuula iseenda soovitusi. Ja kui inimesed peatuvad, siis ütlen… Kellega sa räägid, kui endaga räägid? Ütled, et räägid alateadvusega…. seal mure ongi. Alateadvus on nagu diktofon, seal pole kedagi sees. Kogu püüdlus alateadvust rääkides muuta on ajaraiskamine. Väga lihtsal põhjusel. Seal pole kedagi kuulamas.

Sinu tahtmiste ja soovide jaoks pead kasutama kas hüpnoosi, harjumust või super õppimist, et programmid üle kirjutada. Mis on ülekirjutamise tagajärjed? Mis oleks tagajärg, kui alateadvuse programmid klapiksid teadvuses olevate tahtmiste ja soovidega? Vastus on järgmine…. Teadlik meel andis sulle mesinädala ja alateadvus tavaliselt võtab selle ära. Kui alateadvusel on samad soovid teadvusega, siis tegelikult tähendab see seda, et sa tegutsed alati lähtuvalt oma tahtmistest ja soovidest. Isegi kui lülitud alateadvuse programmidele. See on kriitilise tähtsusega. Teadvus, mis on loonud mesinädala efekti. Pannes teadlikud programmid alateadvusse. Tähendab seda, et saate säilitada mesinädala efekti elu lõpuni.

Mul on lihtne mesinädalate kontrollnimekiri, et mõista ja saavutada terveks eluks mesinädalate efekti. Esiteks tee teadliku meele ülevaade. Teadlik meel sisaldab teie soove ja püüdlusi elus. Tehke nimekiri, mida elust tahate. Kirjutage välja asjad mida teadlik meel soovib ja tahab, siis näete täpselt, mida te tahate. On vana ütlus “Ole ettevaatlik, mida soovid, sest võib-olla sa saad seda.” Minu partner Margaret ütles, et see kõlab negatiivselt ja sõnastame seda teisiti. Ole teadlik sellest, mida soovid. Sest soovide ja tahtmiste kirjutamisel lood sa paratamatult olukorra, kus saad neid asju kogeda. Esimese sammuna tuleb vaadata, mida sa elult tahad. Tahtmised ja soovid ning teadliku meele ülevaade.

Teiseks. Pead teada saama, mida alateadvus tahab. Kuidas sellest aru saada? Vastus on üsna lihtne. Alateadvus on 95% sinu elust ja kui tahad teada, mis on selle programmid, siis vaata üle oma elu. Tähtis on see… Kui rabeled soovitavate asjadega, siis pead selle soovitud tegevuse uskumused alateadvuses ümber programmeerima. Saad alateadvuse ümber programmeerida. Kõike mille saamisega on sul probleeme, on tegelikult peegeldus sellele, et sa ei oma õigeid programme selle saamiseks. Seega tuleb alateadvus ümber programmeerida. Kuidas seda teha? Kolmel erineval viisil.

Esiteks… Hüpnoos koos alateadliku lindistusega, sest nii me õppisime ka alguses.

Teiseks… Luues uusi harjumusi. Suunake tegevused sinna, kuhu te minna tahate. Looge harjumusi. Kui rajalt väljute, siis minge jälle tagasi. Iga kord kui rajale naasete õpib alateadvus. Aaa sa tahad siin rajal püsida, mitte sellel rajal. Pidevalt korrates viib harjumus teid uuele rajale.

Kolmandaks… Minule kõige põnevam asi on see, et tsivilisatsioon on hetkel suures kriisis ja kõik sõltub inimese käitumisest. Peame käitumist kiirelt muutma ja sellepärast on hulga erinevaid super õppimise võimalusi ja sealhulgas ka uskumuste muutmise mudeleid. Võite minu kodulehelt uurimustöid vaadata. (https://www.brucelipton.com) Seal on vähemalt 20-30 eri võimalust, kuidas kasutada super õppimist, et muuta alateadvust.

Nüüd kui mõistate seda ja hakkate kohandama oma alateadvust vastavalt soovidele. Suhtes peate aga arvestama ka teise tahtmistega. See tähendab suhtlust üksteisega. Mõista tuleb järgmist… Kui tahate näha vaeva mesinädalate efektiga. Selleks peavad mõlemad osapooled olema teadlikud teadvuse ja alateadvuse programmeerimisega. Kui üks teab ja teine mitte, siis ei toimu suhtlust. Kui üks proovib teist parandada ilma, et teine oma probleemidest teadlik oleks, siis see pigem purustab, kui parandab suhet. Seega suhtlemine on esimene tasand. Iga suhtes olev inimene peab teadma, mis juhib teda vastavalt teadlikule ja alateadlikule meelele. Tuleb ka arvesse võtta seda, et muutused ei pruugi koheselt jõustuda.

Mida sa siis vajad? Kannatust. Seda lihtsal põhjusel. Kannatust on vaja, sest tegu on harjumustega, mis automaatselt ennast kordavad. Proovid ümber kirjutada harjumust. Selleks pead looma uue harjumuse. See ei juhtu esimesel või teisel katsel. Aga kui muutud teadlikuks igal korral, kui negatiivne käitumine esineb, muutudes rohkem teadlikuks, siis oled võimsamal positsioonil, et seda harjumust muuta. Ja luua neid käitumisharjumusi, mida sa ise soovid. Seetõttu läheb vaja kannatust ja praktikat. Seega partneriga suhtes olles peab olema omavahel suhtlus. Kui tekib käitumine, millest partner ise teadlik ei ole, siis teine peab sellele tähelepanu suunama. Automaatne alateadlik käitumisviis vms, et see ei olnud kõige parem lahendus… Läbi viisaka dialoogi ja praktika. See annab võimaluse üksteisega paremini ühineda. Selle tulemusena saab luua uusi programme, mis toetab mõlema tahtmisi ja soove. See ongi järgmine ja viimane samm, et panna kokku uuesti see mesinädalate suhe.

Lõpetuseks… Mis me siis saame kogu selle mesinädalate efekti kohta öelda. Esiteks… Räägitakse vaimu ja keha kooselust ja meele kontrollist elu üle. Paljud ei suuda uskuda, et nende meel sellise elu loonud on. Saad minna tagasi hetke elus, kus olite armunud ja märgata väga lihtsat elutarkust. Mida sa siis lõid, ei olnud juhus, see oli sinu teadlike soovide ja tahtmiste aktiveerimine. Sa juba lõid maapealse taeva. Küsimus on, mis sellega juhtus? Alateadvuse sekkumine. Kui saate aru programmeerimisest ning, et see on vaikimisi säte ja mõistate kuidas seda üle kirjutada, siis on teile antud võimalus. Muuta negatiivsed programmid, mis teid takistavad ja asendada need käitumisega, mis vastab teie tahtmistele ja soovidele. Seda tehes, kui teadvusel ja alateadvusel on sama programm, siis enam ei loe, kas pöörad tähelepanu või mitte. Koged mesinädalate efekti. See ei pea kunagi lõppema. Võid seda kogemust kogu elu nautida. Selleks me siin olemegi, et luua maapealne taevas. Tegid seda hetkel, kui armusid. See oleks võinud ka nii jääda, kui oleksid mõistnud seda, millest rääkisime. Kui neid mõistad, siis saad minna tagasi ja need uuesti luua ning muuta need püsivateks. Olete taevasse sündinud. Olete seda kord või kaks kogenud ja saate seda üha uuesti ja uuesti kogeda. Sest nii võimsad te oletegi. Olete Looja ja olete Taevas. Kui kasutate oma loomingut, siis manifesteerite taeva igasse oma päeva. Ja naudite ilu ning elu sellel imelisel planeedil. Mesinädalate efekt. Maapealse taeva loomise teadus.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.