kvantum.ee | Bruce Lipton – Intervjuu Hawaii konverentsil | 27:18
15588
post-template-default,single,single-post,postid-15588,single-format-standard,theme-bridge,woocommerce-no-js,mega-menu-top-navigation,mega-menu-mobile-navigation,mega-menu-popup-navigation,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-3,qode-theme-ver-17.0,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Bruce Lipton – Intervjuu Hawaii konverentsil | 27:18

video
play-rounded-fill

Selles videos:

  • Dr. Bruce Lipton: Oleme energiast koosnevad olendid, kes omavad füüsilist keha. Seda mõistes hakkame austama seda nähtamatut energilist osa endas, mida siiani oleme eiranud.
  • Maailma muutmiseks tuleks hakata treenima enda mõtteid…
  • Teadlikuna lood sa maapealse taeva, sest lood läbi enda tahtmiste ja soovide.

 

Lilou Mace ja Bruce Liptoni intervjuu Hawaiil
Interview – Bruce Lipton and Lilou Mace
Tõlge videost

 

Lilou: Tere kaasloojad, Lilou siin. Oleme “Living Juicy” tuuril Hawaiil. Täna oleme koos imelise Dr. Bruce Liptoniga.

Bruce: Tänan ka sind, vaata kui ilusas kohas me oleme, see on nagu paradiis, õige koht kus rääkida maapealsest paradiisist.

Lilou: See mulle meeldib. Mulle meeldis sinu konverents, see oli imeline. Olid seminari peaesineja, kõige tähtsam esineja Maailma Kvant-meditsiini seminaril.

Bruce: Olen väga õnnelik, et sain olla inimestega, kes mõtlevad teisiti. Inimestega, kes vaatavad ja otsivad paremat maailma. Mulle meeldis seal osaleda, eriti hea oli näha palju noori. Minu jaoks on see väga oluline, sest just noored on need, kes hakkavad juhtima seda evolutsiooni revolutsiooni. Sellepärast olengi elevil, et mul on võimalus kaasata neid nooremaid inimesi sellesse protsessi, sest nemad on jõud tulevases evolutsioonis. Minule on väga oluline nendega suhelda, sest paljud tunnevad ennast jõuetult, nad tunnevad ennast eksinuna, et ei saa siin maailmas hakkama, ei saa isegi alustada elu. Selles aga mõte ongi, sest süsteemist mitte osa võttes on meil nüüd pool rahvastikust need inimesed kes ei ole süsteemis. See on väga oluline samm evolutsiooni tegemisel. Kui kõik vanast süsteemist kinni hoiaks, siis ei saa seda muuta. Kui sul on aga 50% rahvastikust, kes enam vanast süsteemist kinni ei hoia, siis see näitab, et oleme muutuseks valmis.

Olen selle üle väga elevil, sest need kes tunnevad ennast eksinuna, siis just nemad on oluline osa, et saaksime läbida seda uut evolutsiooni. Näeme praegu maailma mehhaanilise ja füüsilise masinana, kõik on keemia ja aatomid. Tuleb välja aga uus mõistmine ja kvant-füüsika järgi ei peaks fookus olema materiaalsel. Fookus peaks olema nähtamatul energial, sinna alla kuulub ka mõte ja uskumused. Seda sellepärast, et nähtamatu energia kontrollib maailma, seda kvant-füüsika räägibki. Jutt käib Väljast (The Field). Kui küsida, mida see tähendab, siis see on nähtamatu, liikuv energia, mis mõjutab füüsilist maailma. Sama definitsiooniga seletatakse ka Vaimu, nähtamatu, liikuv energia, mis mõjutab füüsilist maailma.

Huvitav on see, et tänapäeva teadus ühendab meid taas iidse vaimse ajalooga, mis ütleb seda, et meie oleme energiast koosnevad olendid, kes omavad füüsilist keha. Seda mõistes hakkame austama seda nähtamatut energilist osa endas, see mida siiani oleme eiranud. Siiani oleme vaadanud ainult materiaalset, tahtsime raha ja asju. Tuleb aga välja, et energia on palju võimsam. Nähtamatu on palju võimsam kui füüsiline. Tuleb uskumused ümber pöörata ja aru saada, et meie mõtted on võimsad. Maailma muutmiseks tuleb hakata treenima enda mõtteid, mitte rahakotti.

See annab kõigile võimaluse, sest meil kõigil on mõtted ja energia ning mõtted loovad teaduse, see ongi kvant-füüsika. See ütleb, et teadlikkus loob maailma. Peame aru saama, et me kõik oleme teadlikkus ja meie kollektiivne teadlikkus võib maailma muuta. Paljud nutavad, et maailm on halvas seisus, selle parandamiseks ongi vaja rohkesti sellest olukorrast teadlikke inimesi, et koos luua teadlikkult uus maailm.

Siis ei ole me enam selle maailma ohvrid, sest suudame soovitud maailma ise luua. Sellepärast mind kõik vaatajad elevile ajavadki, sest iga vaataja esindab järjekordset teadlikkust, mis koos teiste teadlikkustega suudab muuta maailma. See ongi evolutsioon.

Seisame silmitsi evolutsiooniga ja see ei ole füüsiline evolutsioon, inimese keha juba on arenenud. Oluline on see kuidas suhtume teadlikult üksteisesse, me kõik moodustame ühe suure teadlikkuse, mida kutsume inimlikkuseks. Oleme sellise evolutsiooniga silmitsi.

Lilou: Eilsel seminaril selgitasid seda, et liigume kiriku põhiselt mudelilt üle ja nüüd pakub teadus meile tõde.

Bruce: Teadus on seda juba 150 aastat teinud, kui jätsime kirkupõhise vaimse maailma ja astusime teaduspõhisesse füüsilisse maailma. Oleme mõlemas maailmas olnud, evolutsioon on aga see, et mõlemad need maailmad loovad ühiselt meie maailma. Ei ole ainult vaimsus ega ainult materiaalne, peame mõlemad kokku viima. Nüüd kui oleme läbinud vaimse maailma sellega, et kirikud juhtisid maailma ja sellega, et teadus juhtis maailma, nüüd oleme hetkes, kus maailma mõistmiseks peame ühendama nii vaimse kui materiaalse.

Teadlikkus ja  mõtted ei ole füüsiline, see on energia ja teadus räägib nüüd seda, et mõtted kujundavad meie füüsilist elu. Seega saame muuta mõtetega maailma, milles elame, aga selleks on vaja muuta programme.

Lilou: Tuleb kasutada alateadvust, sest 95% meie elust tuleb just sealt.

Bruce: Sellest peavadki paljud aru saama, sest unistused heast suhtest ja tööst tulevad teadvusest. Tahame kõiki neid asju ja miskipärast ei saa me neid, see ei toimi kuidagi ja sellest tuleb masendus. Siis öeldaks, et: “see pole minu süü, sest mina tahan olla edukas ja kuna ma pole edukas, siis järelikult on maailm minu vastu.” Nii hakataksegi mõtlema, et maailm on nende vastu.

Tõesti, sinu teadlik meel ei tahtnud sellist maailma, aga sinu alateadvus on programmeeritud sellist maailma looma. Alateadvuse definitsioon on: mitte teadlik. Seega lood ilma, et oleksid sellest teadlik. Sellest tekib aga probleem, sest välismaailm ei ole see, mis meid takistab, vaid takistab see sisemine nähtamatu maailm, mis on meie ühiskonna ja pere poolt programmeeritud ja see on kaotanud võime. See on suurim uskumuste süsteemi mure, aga see pole uus asi.

Juba 500 aastat on Jesuitside kirik ütelnud, et: “anna meile laps kuni 6-7 eluaastani ja ta kuulub kogu eluks kirikule.” Nad teadsid seda, mida meie enda uues bioloogias räägime. Et esimesed 6-7 aastat sinu elust on programmeerimine. Programmeeritakse teiste inimeste programme, vanematelt, perelt, ühiskonnalt. Esimesed 6-7 aastat on lapse aju hüpnoosi all. Su aju on hüpnotiseerivas seisundis, see tähendab, et 6-7 aastat sa laed alla teiste programme. Mure alla laadimisega on see, et me ei ole sellel ajal teadlikud. Sa ei filtreerinud alla laetavat infot läbi uskumuste, sest sul ei olnud siis uskumusi. Kõik mida kuulsid, nägid või kogesid esimese 6-7 aasta jooksul, sa lindistasid seda nii nagu magnetofon. Salvestasid selle otse alateadvusesse. Ja 95% kogu ajast me töötame alateadvuse järgi ja ainult 5% on teadliku meele järgi.

Mis nende vahe on? Teadlik meel on Vaim, see kes sina oled, sinu soovid ja ihad, see mida sina elust tahad, see on teadlik meel. Tahad olla edukas ja tubli, väga tore, see on teadlik meel, aga kasutad seda meelt vaid 5% ajast. 95% ajast töötad aga programmide järgi, mille said teistelt inimestelt. Tõde on selles, et elad nähtamatult teiste inimeste elusi, sest see töötab alateadlikult, see tähendab, et sa ei näe seda. Seega nii elades sa isegi ei märka seda ja kui sinu harjumused ei ole toetavad, siis saboteerid ennast alateadlikult. Sealt see ohvrina olek tulebki: “Tahan olla edukas, aga ma pole seda, maailm on minu vastu jne.” Ei, nii see pole. Sa oled ebaedule programmeeritud ja töötad eneseteadmata nende programmide järgi. Seega me saboteerime ennast ise, seda see uus bioloogia tahabki meile teadvustada.

Lilou: Hea uudis on aga see, mida räägid mesinädalate efekti all. Kui saame olla armunud ja armastame kõike olemasolevat ning saame kasutada seda lõputut ja kõikvõimast jõudu, mis kirjutab üle selle alateadvuse.

Bruce: See on suurepärane, sest kõik kes on armunud, kui saaksite meenutada aega, minge tagasi aega, kus just armusite. Kui küsiksin teilt mõned küsimused… Hetk kui olite meeletult armunud, kas olite terved? Kõik ütlevad, et olid terved. Kas sul oli ka palju energiat? Muidugi, energiat jagus päevaks ja ööks. Kogu see mesinädalate aeg, kas elu oli nii hea, et sa ei jõudnud järgmist päeva ära oodata? Vastus on jällegi jaatav. Mõtle nüüd sellele, lõid maailma täis tervist ja energiat, lõid armudes endale nii ilusa maailma, et ei jõudnud järgmist päeva ära oodata.

Huvitav on see, et maailm, mis enne armastatuga kohtumist võis olla jube koht, aga peale selle inimesega kohtumist, koged seda imelist mesinädala kogemust ja siis muutub elu maapealseks taevaks. Eile oli maailm jube ja nüüd on maapealne taevas, sest armusid. Tahan, et inimesed seda mõistaks. See ei olnud juhus, see ei juhtunud niisama. Sina ise lõid selle armastuse kogemuse, sellega lõid ka endale hea tervise, energia ja ilusa maailma. See on oluline, sest see ei olnud juhus, see oli loome. Kui mõistad selle loomist ja tead, miks see juhtus, siis saad seda uuesti luua.

Tuletan meelde, et 95% elust tuleb läbi alateadlike programmide, tuleb vaadata kuidas tekkis maailm enne ja pärast armumist. Kui olid armunud, siis sa ei tööta alatadvuse programmide järgi, sest teadlik meel on nii elevil hetkes olemisest, et ta ei tegele muuga. Enamus ajast ta tegeleb mõtlemisega ja mõeldes ei pane ta asju tähele, siis võtabki alateadvus asjad üle. Armudes ei taha teadlik meel kuhugi minna, tahab kohal olla ja armastust nautida. See on hetk elus, kus sul on võimalus olla pidevalt teadlik. Teadlikuna lood sa maapealse taeva, sest lood läbi enda tahtmiste ja soovide.

Aga nii kui teadlik meel hakkab teiste asjaega tegelema, siis lähed üle vaikimisi programmile, selleks on alateadlikud programmid. Aga need programmid tulid perelt ja ühiskonnalt, need ei ole sinu uskumused, seega hakkad elama teiste elu. Minu jaoks tähendab see seda, et armudes loome maapealse taeva ja kui suudaksime jääda kogu aeg teadlikuks, seda kutsutakse Budistlikuks teadlikkuseks, see on harjutus, seda tehes saaksid nautida pidevalt seda mesinädalate efekti. Sest pöördume tagasi halba maailma ainult siis kui toimime alateadlikult. Sest selle halva maailma lõime alateadvusest.

Lilou: Ja tõesti tundub, et saame, armudes ja olles tänulik. Tänulikuna olek ongi see seisund, andes endale seda armastust, nii saamegi seda endale iga päev luua.

Bruce: Lilou, selles see suurim mure ongi. Kui viime läbi üritusi ja seal teeme lihastestingut, siis laseme inimestel teha ütluse: “Ma armastan ennast”. Kõige üllatavam on see, et 80% publikust ei saa sellele uskumusele positiivset vastust. Seda sellepärast, et lapsena meid pidevalt kritiseeriti vanemate ja ühiskonna poolt, et: “Tee paremini.”

Miks meid siis kritiseeritakse, vanemad tahavad, et me saaks paremini hakkama, aga alateadvus salvestab ainult kriitika ja kuna teadlikku meelt pole, siis uskumus sellest, kes me oleme on need kriitilised asjad: “sa pole piisavalt hea, sa ei ole armastust väärt, sa ei saa spordiga hakkama, sa ei vääri asju”, neid asju ütlevad vanemad.

Kui sisestame selle alateadvusesse, siis sellest saab meie uskumus ja kuna elame 95% ajast selle järgi, siis sellepärast lihastestinguga seda uskumust kontrollides tulebki vastuseks see mida õppisid noorena vanematelt. Sellepärast 80% inimestest ei saa enda armastusele positiivset vastust, kuna alateadvus ei saanud lapsena sõnumeid nagu: “oled kõige armsam laps ja suudad kõike teha, me toetame sind jne.” Kui seda pole, siis jääb alles vaid kriitika ja kui kriitika jõuab alateavdusesse, siis see salvestatakse ning sinust saabki see sama kriitika.

Lilou: “Pole piisavalt hea, ei vääri midagi” Oprah intervjueeris tuhandeid inimesi enda saates ja ütles, et üks asi mille avastas, oli see, et inimesed ei väärtusta ennast ja sellest aru saades muutus ka nende elu.

Bruce: Täpselt, see kõik algab meist endist, seda me kõik vajamegi. Me peaks kõik ennast testima sellele, kas me armastame ennast. Kui sa ennast ei armasta, siis kuidas sa leiad kedagi, kes sind armastaks. Sest esimene asi mida sinu psühholoogia ütleks on: “Ma ei armasta ennast, tema ütleb et armastab mind, miks nad mind armastavad, kui ma seda isegi ei tee, ilmselgelt nad ei mõista armastust, sest kui nemad mind armastavad ja mina mitte, siis on juba midagi valesti”. Nii inimesed ennast saboteerivadki, nende alatedlike uskumuste järgi. Armumiseks pead kõigepealt ennast armastama.

See tähendab, et peame ümber programmeerima kõik lapsena saadud programmid, need programmid, mis meid võimetuks teevad. See on väga huvitav sest idee noore lapse programmeerimist, Jesuitsid teadsid seda juba 500 aastat, valitsus teab seda, maailma valitsevad inimesed teavad seda. Nad on kollektiivselt andnud meile programme, mis meid nõrgestavad, sest see annab neile võimu. Nüüd on aeg revolutsiooniks. Võtame enda võimu tagasi.

Peame aru saama, et oleme jumalikud olevused siin füüsilises kehas ja hakkama selle järgi ka elama.

Lilou: Ning ütlesid, et meist saavad kultuursed loojad, kuidas sellega lood on?

Bruce: See on evolutsioon, mida vajame. Evolutsioon ütleb, et praegune maailm ei tööta sellepärast, et sellega manipuleeritakse. Teatud mõttes oleme enda uskumuste süsteemide ohvrid. Nüüd tuleb aga selgeks saada, et kultuursed loojad on need, kes hakkavad uurima traditsioonilises maailmas uusi uskumusi. See on vajalik ja seda lihtsal põhjusel, sest teadus ütleb, et oleme välja suremas.

Sureme välja, sest meie uskumused lõhuvad ühiskonda, lõhub keskkonda, kus elame. Põhiliselt tuleb küsib seda: kuidas me ellu saaks jääda? Albert Einstein ütles selle peale, et: “Sa ei saa lahendada probleemi sama mõtlemisega, mis selle tekitas.” Seega uskumused, millega ülesse kasvasime on need, mis tekitavad probleemi. Sellest saab välja ainult uute uskumustega. Aeg on käes ja kõigile kultuuri loojatele, kes seda video vaatavad, täna on olemas uskumused, mis toetavad palju paremini elu ja need annavad rohkem väärtust kui vanad.

Sellepärast olengi sinuga rääkides elevil, kuna tean, et jõuame suure hulga inimesteni, kes ütlevad, et: “See ei ole elu, mida tahame ja me tahame midagi paremat.” Tore, sest teie olete need, kes seda muuta saavad, teie saate luua uue maailma. Sellepärast kasutan iga hetke, et teiega rääkida ja öelda, et see on meile kõigile hea võimalus. Meil on võimalus elada taevas, kui õpiksime elama mesinädalates.

Kõik mesinädalates elavad kogevad taevast ja kui kõik seda teeks, siis oleks ka planeet see, mida peaks, taevas.  Sest see on koht, kus luua, aga siiani oleme teiste uskumusi loonud ja need uskumused saboteerivad meid ja nüüd on aeg võtta tagasi võim.

Lilou: Igas eluvaldkonnas on vaja uut mudelit. Näiteks see tuur toimib ka tänu annetustele ja inimesed üle maailma toetavad seda, see on nii ilus. Samal ajal peavad paljud looma uusi ärilahendusi, jätkusuutlikke võimalusi elu kasvuks ja seda mitte vana mudeli järgi. Oleme kahe vahel ja käime pidevalt edasi tagasi. Vana ei tundu enam õige ja uus alles tuleb.

Bruce: See ongi areng ja peame seda läbima, peame uusi asju katsetama ja me kõik peame enda elus uusi asju katsetama. Minu elu on katsetus, kui teen midagi, siis mõtlen, kas see parandab mu elu või mida see teeb. Seega saame kõik uusi asju proovida. Kui katsetame ja leiame endale sobivad uskumused ja mitte-sobilikud vahetame välja. Läbi sellise arengu jõuame kohta, kus töötame läbi meid toetavate uskumuste ja vabaneme nendest, mis seda ei tee.

Lilou: See tundub väga väike osa, millest räägid, see 5% teadvusest. Tundub, et toimetame selle 5%-ga, sellest suurest energia mahust, mis tundub lõputu, aga see tundub nii väike ala kust neid uusi ideesi leida.

Bruce: Sellepärast mesinädalad ei kestagi paljudel inimestel. Kestab niikaua kui suudan enda teadlikku meelt kasutada 100%. Väga keeruline on pidevalt 100%  kasutada, sest me mõtleme. Mõtlemise ajal katkeb koheselt ühendus teadlikkusega, see läheb mõttele üle. Mõeldes ei pööra ta aga tähelepanu ja selleks ajaks võtavad üle vaikimisi programmid ning hakkamegi ennast saboteerivalt käituma, sest programmid pärinevad enamasti teistelt inimestelt. Seega laienda enda viite protsenti, mida rohkem seda laiendad, seda rohkem võimu sul on. Mida rohkem võimu sul on, seda suurem võimalus on luua maapealset taevast.

Mina olen juba aastaid seda kogenud. Pidin enda vanad programmid ümber muutma. Nüüd kui kogu planeet tundub kaoses, elan mina aga siin, maapealses taevas. Sain aru, et nii saab elada isegi kõige selle hulluse sees, sest kontrollides enda teadlikkust, kontrollid sa ka enda reaalsust. Selles kogu sõnum ongi.

Lilou: Väga ilus, lõpetuseks on mul veel üks küsimus, mulle meeldivad su kõrvarõngad, räägi nendest natuke.

Bruce: Iga kõrvarõngas tähendab suurt muutust minu elus. Esimene kõrvarõngas tuli siis kui õpetasin ülikoolis ja sain tenüüri, mis on kõrgem tase ülikoolis. Tenüüri saamisega samal päeval panin ka kõrvarõnga. Naljakas oli see kui järgmine päev kooli ilmusin ja kõik kolleegid hakkasid pead raputama mõeldes, et: ei oleks pidanud võibolla tenüüri talle andma. Minu jaoks oli see nagu teatud taseme saavutus.

Teise tegin siis kui lahutasin, sest ma ei elanud enda elu nii nagu peaks ja lõpetasin nii elamise, mida siis tähistasin kõrvarõngaga. Nii need tulevad. Minu jaoks on need nagu kalendri märked.

Lilou: Kas usud, et oleme Maiade kalendri järgi jõudnud mingi tsükkli lõppu? Eelnevas intervjuus öeldi, et 28 oktoober on tähtis kuupäev. Mida sina sellest arvad?

Bruce: Peame arvestama sellega, et kindla kuupäevaga arvavad inimesed, et just siis hakkab midagi juhtuma. See on pigem keskpunkt, kutsume seda võimaluste punktiks. Teaduses kutsutakse seda kuppliks, kuna see on kuppli kujuga ja kuupäev läheb selle keskpunkti. Selle järgi võib täpne kuupäev olla enne või pärast kuupäeva, olenevalt kuppli kujust. Ütleme, et meil on see kuupäev 28 oktoober, see ei tähenda, et täpselt sellel kuupäeval midagi toimub. Aga see tähendab, et oleme millegile erilisele lähedal ja see toimub lähiajal.

Sellepärast see evolutsioon, millest räägime, see pole aastate kaugusel, see on kuude või paari aasta kaugusel. See on aeg kus terve maailm läbib evolutsiooni ja need on seotud. Seda toetavad mitmed faktorid, asi pole ainult Maiade kalendris. Me viime ennast hävingu äärele, kui me ennast ei muuda, siis pole enam oluline mida kalender räägib.

Teadus juba ütleb, kui me ennast ei muuda, siis oleme teel väljasuremise poole, seda kutsutakse massiliseks väljasuremiseks. Keda huvitab kalender, kui me ise ei muutu, siis sureme niikuinii. Paneme kasvõi kõik need kriisid kokku, on majanduskriis, kütusekriis, toidukriis, globaalne soojenemisekriis. Pane need kõik kokku ja näeme mis toimub. Kui neid vaadata üksikult nagu neid puid siin. Kui vaatad piisavalt kaugelt, siis näed, et puud ei ole eraldi olendid, vaid seda kutsutakse metsaks. Mets on evolutsioon, millega silmitsi seisame. Kõik erinevad kriisid ja kaasa arvatud Maia kalender, need on individuaalsed puud, mis on osa suurest evolutsioonist. Seega ei viita ainult üks asi evolutsioonile. igalt poolt tuleb märke, mis ütlevad, kui me ei muutu, siis läheb kõik hukka.

See pole esimene kord kui tsivilisatsiooniga nii juhtub. Kunagi eksisteeris selline asi nagu Atlantis. Nemad olid arenenud ühiskond ja nad kadusid hetkega. Ka meie oleme arenenud ühiskond. Me võime kaduda sama lihtsalt ja kiirelt nagu seda tegi Atlantis.

Lilou: Me arvame, et oleme maru arenenud võrreldes teiste tsivilisatsioonidega.

Bruce: Isegi Atlantis oli arenenud, aga kus see nüüd on? Kadunud. Kogu mõte on selles, et võime pidada ennast arenenuks, aga mitte piisavalt, et meid päästa. Sellepärast elevil olengi, arvan et oleme selle piiri peal, me saame selle hüppe teha, aga seda peame tegema koos. Tuleb aru saada, et oleme kõik siin planeedil rakud, mis asuvad kehas, mida kutsume inimkonnaks. Hetkel rakud aga võitlevad üksteisega, seda kutsutakse autoimmuunhaiguseks. Inimkonna tervis ei ole praegu päris korras. Aga samas läbime revolutsiooni, kus inimesed taastavad enda võimu, valitsused langevad, inimesed vabanevad piiridest, mis neid eraldi on hoidnud.

Olen elevil kuna maailmas reisides näen noori inimesi ja tehes ükskõik mis riigis nendega pilti, ning kui näitaks sulle seda pilti, siis sa ei teaks, kas see oli Californias või Venemaal. Olgu see siin riigis, Tais või ühendriikides, noori vaadates ei saaks sellest aru. See on oluline, sest kõik maailma noored on ühiselt koos ja see on minu elu suurim lootus.

Lilou: See on ilus ja me kõik loome seda koos, saadame teile Hawaiilt tervisi.

Bruce: Tänan väga kuulajaid, sest kõik kuulajad on osa evolutsioonist, olete kultuuri loojad, kes otsivad vastuseid, et sellest jamast pääseda ja sellepärast peaks teid tunnustama, teie pioneeri olemust, teie visiooni ja teie soovi luua praegusest paremat maailma. Seega mina tänan teid.

Lilou: Tänan sind Bruce.

Bruce: Tänan sind

Lilou: Head aega meie kaunid kaasloojad.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.