kvantum.ee | Gaia
16486
page-template-default,page,page-id-16486,theme-bridge,woocommerce-no-js,mega-menu-top-navigation,mega-menu-mobile-navigation,mega-menu-popup-navigation,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-3,qode-theme-ver-17.0,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Gaia on teile abiks selles.

 

Kas on teile teada, et Gaia on loodud teie jaoks? Leidub muidugi ka neid, kes on veendunud, et inimene on halvim asi, mida on Gaiaga kunagi juhtunud. Kuid te olete sellest üle saamas, hakkate mõistma partnerlust Gaiaga, hakate lõpetama tema saastamist kahjulike heitmetega. Kuid teil on tarvis teada tõde, et Gaia  loodi teie jaoks, tema on teie parim sõber, koos kõigega, mida leidub tema peal. Gaia on väga-väga lähedane teie Kõrgema Minaga, millega püüate ühtseks saada.

 

Ma lõpetaksin selle sõnumi teadmisega, et olete kauni Maa süsteemi osa. Teie ei ole kunagi tulnud siia mingeid kannatusi saama. Kuigi vana energia süsteem püüab veenda teid vastupidises, sest tema ei ole muust teadlik.

 

Olge nendeks, kes alustavad millegi uuega. See uus on eneseküllane Jumaltema on teie sisemuses ja ühtsuses kõigega, mis kannab teid tarkuseni, kannab teid sellise tasakaaluni, mille jõul teie muretsemine ja rahutus peavad lahkuma teist. Tänu sulandumisele oma vaimsusega, hakate kiirgama väga kaunilt ja helgelt ja see saab teie tulevikus normiks.

 

Pendel üle planeedi liigub pimedusest valguse poole, tuues valguse kätte sedavõrd palju asju, millised ei ole enam vastuvõetavad valguse poolele. Seega (Krayon usalduslikult) lubage, et sama toimuks ka teiega. Selle kõige käigus saate näha vastuvõetamatuid asju, milliseid leidub ka teie isiklikus elus. Heitke need minema ja seejärel saate jätkata liikumist uues tempos ning selles avaneb teile ka toetus. Iga teie keha rakuke on teadlik sellest, puud on teadlikud sellest, isegi õhk, mida hingate, on teadlik sellest. Loovus ise on teadlik sellest. Lubage sellel kõigel olla. Minnes siit, olge teistsugused.

 

Ja nii see on…

 

Krayon

 

Allikas: ookeanilainetus.ee