kvantum.ee | Dr. Joe Dispenza – Külgetõmbeseadus läbi kvantfüüsika | 36:13
15690
post-template-default,single,single-post,postid-15690,single-format-standard,theme-bridge,woocommerce-no-js,mega-menu-top-navigation,mega-menu-mobile-navigation,mega-menu-popup-navigation,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-3,qode-theme-ver-17.0,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Dr. Joe Dispenza – Külgetõmbeseadus läbi kvantfüüsika | 36:13

video
play-rounded-fill

Selles videos:

  • Kui tahad muuta enda elu, luua visiooni järgi tulevikku, mitte elada läbi mineviku. Selleks pead tegema erinevaid otsuseid kui varem. Astud tundmatusse sel hetkel kui seda tegema hakkad. Meid on hüpnotiseeritud ja õpetatud, et tundmatu on mingi jube koht, aga kui saad aru, et tundmatu on ideaalne koht, kust hakata looma …see ettearvamatu tühjus, see teadmatus, see tundmatus… See on tegelikult see kvant koht, kust tulevad kõik manifestatsioonid. Seega, kui harjume elama sellest tundmatusest, siis hakkame ka soovituid asju enda elus manifesteerima.
  • Neuroloogia viimased uuringud näitavad, et me saame muuta aju selliseks, nagu sündmus oleks juba toimunud. Saame ka emotsionaalselt võtta vastu tulevast reaalsust, mis on potensiaal kvantväljas ja hakata seda sellisel emotsionaalsel tasemel vastu võtma, et armume sellisesse tulevikku – seda tehes hakkab meie keha uskuma, et ta juba elab selles tulevikus. Sellega saadame uusi geene ja laineid enda keha muutmiseks, et see näeks välja nagu visualiseeritud tulevik. Mõelge sellele.
  • Sa pead õpetama kehale emotsionaalselt tuleviku tunnet, enne kui see manifesteerub. Teiste sõnadega: sa pead imestama enne kui ime juhtub. Pead tundma küllust enne kui tuleb jõukus sinuni. Pead armastama enne kui uus suhe alata saab. Me ei kehtesta tuleviku läbi tajude, sest me ei oota, et midagi välist meid sisemiselt muudaks. Kehast leiab füüsilist tõestust kui tunned seda, et sündmus on juba juhtunud. Sest epigeneetika ütleb, et sa saad muuta mõtetega enda keha. Neuroplastilisus ütleb, et saad muuta mõtetega aju. Kui esineb juba füüsilist tõestust, et sündmus on juba toimunud, siis lõdvestu, sest kogemus tuleb ise sinuni. Ja see tuleb viisil, mida sa ei oska oodata.
  • Kolmanda dimensiooni loome võtab aega. Pead enda keha ülesse ajama, minema kuhugi. Kui tahad maja, siis pead vaatama minema neid, laenu saama, mida maksad 30 aastat jne. Tahad tööd – pead läbima 25 töövestlust, siis avastad, et see pole päris õige töö. Tahad uut suhet – lähed suhteportaalidesse, vaatad 30-40 erinevat inimest, lähed kohtingutele. See kõik võtab aega. Aga viienda dimensiooni loome – seal sa ei lähe kuhugi, et midagi saada. Sina oled Vortex, mis moonutab aega ja see energia, mis soovitu sinuni toob. See muutub juba põnevaks, sest nüüd sa ei kontrolli tulemust. Usaldad tulemust ja teadmatust.

 

Dr. Joe Dispenza ja Lilou Mace – Külgetõmbeseadus läbi kvantfüüsika
(Law of attraction the quantum way. Creating change from the unknown )

Tõlge videost

 

Lilou Mace: Tere kallid kaasloojad, Lilou siin. Olen Saksamaal, Münchenis koos Dr. Joe Dispenzaga, tere Joe.

Joe Dispenza: Tere Lilou, tore on sinuga siin olla.

Lilou Mace: Sama siin, ootan juba, et saaksime sinu uuest raamatust rääkida. Olen sinu tööd aastate jooksul jälginud. Kohtusime 2011 aastal kui tulin sulle külla. See oli Washingtonis?

Joe Dispenza: Jah, oli jah.

Lilou Mace: See oli väga inspireeriv vestlus, sa oled juba miljoneid inspireerinud enda teadmistega. Ja sinu uus raamat “Sina oled Platseebo” on väga lahe. Mulle meeldis lugeda sinu lugu. See on väga huvitav ja mulle meeldib kuidas sa seletad ilusti lahti selle, mida teadus meile näitab, aga seda siis kvant-tasemel. See video tuleb kahes osas, kuna mul on väga hea meel sinuga vestelda ja see tuleb pikem kui tavaline intervjuu. Isegi kui sul on ilmselt suur ajavahe reisimisest.

Joe Dispenza: Ma olen valmis.

Lilou Mace: See mulle sinu juures meeldibki. Esimeses pooles räägime külgetõmbejõust ja seda kvantmaailm vaatevinklist. Teine osa tuleb Platseebo efektist ja sellest, kuidas enda keha tervendada. Seal uurime geene, DNAd ja kõiki neid mõnusaid teemasid. Esimest korda kui sinu kodu külastasin Washingtonis, siis see oli nagu kellegi unenäosse astumine. Saan aru, et sa mõistad manifestatsiooni seaduseid vms. See tundus nagu astuks kellegi tõelise ja ehtsa kõrvale. Räägi kuidas sina seda näed… Sest 2006 aasta tuli välja film “The Secret” – Saladus, see dokumentaal. Sellest on palju räägitud, aga kuidas sina seda külgetõmbeseadust läbi kvantfüüsika näed? Kuidas me tegelt seda imelist tulevikku endale saame?

Joe Dispenza: Seda tahavad kõik teada. Arvan, et nüüd ei ole aeg lihtalt teada MIS, vaid vaja on teada KUIDAS. Kui nüüd sellele mõelda… Enamus inimesi elab läbi harjumuste. Nad mõtlevad samu mõtteid, teevad samu tegevusi, elavad samade emotsioonide järgi, aga sisimas tahetakse, et elu muutuks. See kuidas mõtled, käitud ja tunned – seda kutsutakse sinu isiksuseks ja sinu isiksus loob sinu isikliku reaalsuse – ja jutul lõpp. Seega kui mõtled 60 000 – 70 000 mõtet päevas ja 90% nendest on samad mõtted, mis eelneval päeval, siis need samad mõtted viivad ka samade valikuteni ja samad valikud viivad samade käitumisharjumusteni. Sama käitumine viib samade kogemusteni ja samad kogemused toodavad samu tundeid, ning need samad tunded tekitavad sulle jällegi samu mõtteid. Seega satud sellesse biloogilisse, neuroloogilisse, kvantfüüsilisse mustrisse.

Muutuse kõige raskem osa…. Kui tahad muuta enda elu, luua visiooni järgi tulevikku, mitte elada läbi mineviku. Selleks pead tegema erinevaid otsuseid kui varem. Astud tundmatusse sel hetkel kui seda tegema hakkad. Meid on hüpnotiseeritud ja õpetatud, et tundmatu on mingi jube koht, aga kui saad aru, et tundmatu on ideaalne koht, kust hakata looma …see ettearvamatu tühjus, see teadmatus, see tundmatus… See on tegelikult see kvant koht, kust tulevad kõik manifestatsioonid. Seega, kui harjume elama sellest tundmatusest, siis hakkame ka soovituid asju enda elus manifesteerima.

Mina isiklikult tahan elada visualiseeritud tulevikus, mitte mineviku poolt loodud tulevikus. Enamik inimeste elu on peegeldus ajust, aga nende aju on mineviku arhiiv. Kui tunned iga päev samu tundeid ja tunded ning emotsioonid on eelnevate kogemuste toodang, siis see tähendab, et sinu elus ei toimu mitte midagi uut. Ning need emotsioonid hoiavad sind minevikus kinni. Kui mõtted on aju keel ja emotsioonid on keha keel ning sinu tunded ja mõtted loovad sinu meeleolu, siis enamus inimesi on bioloogiliselt, keemiliselt, neuroloogiliselt, geneetiliselt ja isegi kvantfüüsiliselt seotud enda minevikuga. Seega on küsimus selles… Kas saad uskuda tulevikku, mida sa ei saa veel kuidagi tunnetada, aga oled sellele juba piisavalt kaua mõelnud, et sinu aju on juba muutunud – nagu see sündmus oleks juba toimunud.

Neuroloogia viimased uuringud näitavad, et me saame muuta aju selliseks, nagu sündmus oleks juba toimunud. Saame ka emotsionaalselt võtta vastu tulevast reaalsust, mis on potensiaal kvantväljas ja hakata seda sellisel emotsionaalsel tasemel vastu võtma, et armume sellisesse tulevikku – seda tehes hakkab meie keha uskuma, et ta juba elab selles tulevikus. Sellega saadame uusi geene ja laineid enda keha muutmiseks, et see näeks välja nagu visualiseeritud tulevik. Mõelge sellele.

Lilou Mace: Muudame enda sisemise maailma reaalsemaks kui välise.

Joe Dispenza: Jah, aga mitte ainult seda. Tuleb mõista seda, et kui teeme seda korralikult, siis sa ei oota tervist, et ennast hästi tunda. Sa ei oota edu, et ennast võimekana tunda. Sa ei oota rikkust, et tunda küllust. Sa ei oota uut suhet, et tunda armastust. Sa ei oota imelist hetke, et imestada. See on vana reaalsus, oodata sündmust, et tunda midagi. Oodata midagi välist, et tunda muutust sees. Kui tunned ennast paremini, siis pöörad tähelepanu põhjustajale – see on tegu ja tagajärg. Kui hakkad seostama seda, mis muutis sind väliselt ja siseselt, sellega lood seostatud mäletsuse. Kvantfüüsika ütleb seda… Sa pead õpetama kehale emotsionaalselt tuleviku tunnet, enne kui see manifesteerub. Teiste sõnadega: sa pead imestama enne kui ime juhtub. Pead tundma küllust enne kui tuleb jõukus sinuni. Pead armastama enne kui uus suhe alata saab. Me ei kehtesta tuleviku läbi tajude, sest me ei oota, et midagi välist meid sisemiselt muudaks. Kehast leiab füüsilist tõestust kui tunned seda, et sündmus on juba juhtunud. Sest epigeneetika ütleb, et sa saad muuta mõtetega enda keha. Neuroplastilisus ütleb, et saad muuta mõtetega aju. Kui esineb juba füüsilist tõestust, et sündmus on juba toimunud, siis lõdvestu, sest kogemus tuleb ise sinuni. Ja see tuleb viisil, mida sa ei oska oodata.

Lilou Mace: See võtab algul aega. Teises osas räägime sellest, kuidas sa tervendasid noorena ise enda keha jne. Peale mingit kuut nädalat käib väike nõks vms. Räägi täpsemalt kuna see juhtub.

Joe Dispenza: Oluline on igapäevaselt elada läbi tuleviku visiooni. Kui ühendad tahtliku otsuse – see on mõtteline protsess, koos kõrgendatud emotsiooniga – see on südamest tuntud seisnud. Mõte on aju keel ja tunded on keha keel – kui tõesti seda teed, siis elavad sinu keha ja aju tulevikus ning ka sind tõmmatakse uue sündmuse poole. Sest mõte on elektriline laeng kvantväljas ja tunded on magneetilised laengud. See kuidas mõtled ja tunned edstab elektromagneetilist tunnust, mis mõjutab kõiki aatomeid sinu elus. Oluline on aga see – sinu keha ja aju minevikust välja tõmbamine võtab aega ja ka keskendumine tulevikku. Asi on selles, kas sa suudad hoida visiooni tulevikust sõltumatult keskkonnast. Sõltumata keha seisukorrast ja ajast. Kui seda suudad, siis see ongi suurepärasus, seal toimubki muutus. Inimesed teevad seda ülemaailmselt ja nad teevad seda väga hästi, sest see on meie loomulik olemus. Me oleme loojad.

Lilou Mace: Mis seos on enese sabotaažil ja geenidel epigeneetika vallas? Epigeneetika sessioonide ajal märgatakse, et mingi stress on kuskil peidus, siis annad sõnumi ajule ja nii saadki ennast muuta. Tundub, et muutuseks peab tegema tõsist tööd.

Joe Dispenza: Muidugi, see nõuab pidevat tegutsemist. Seda sellepärast… Sõna meditatsiooni täpne tõlge tähendab “millegagi tuttavaks saama”. Esimesena pead saama teadlikuks enda mitteteadlikest mõtetest. Pead märkama enda automaatseid harjumusi ja tegevusi. Pead olema teadlik emotsioonidest, mis hoiavad sind minevikus. Kui saad nii teadlikuks enda keha ja meele seisundist, et need ei lähe sinust märkamatult enam mööda… Saad enda vana seisundiga nii tuttavaks, et sa ei lähe enam tagasi, siis saad hakata mõtlema uut viisi olemisele. Lased ennast visioonil määratleda, plaanida enda harjumusi, elada neid mõttes läbi. Kui nüüd seda korduvalt teha… “Närvirakud, mis töötavad koos, toimivad koos” Nii saad tuttavaks uue meele seisundiga. Kui suudad samaaegselt kogeda emotsionaalselt enda inspiratsiooni, rõõmu, entuasismi, enne soovitud kogemust – seda pidevalt korrates, pidevalt seda seisundit kasvatades, siis see muutub sulle tuttavaks. Seega, muutus nõuab asjade

unustamist ja uuesti õppimist. Vanade harjumuste murdmine ja uute loomine Presünaptiline ühendus nagu seda neuroteaduses nimetatakse ja uute ühenduste loomine. Emotsioonide kustutamine keha mälust.

Siin on aga võti. Keha tuleb sätestada uuele meelele ja emotsioonidele. Otseses mõttes liikumine minevikust tulevikku – tuleb kaotada meel ja luua uus. Tuleb mõista, et selle protsessi käigus tuleb hakkama saada tundmatu ja ebamugava tundega. Kui suudad sellega harjuda, selleasemel, et minna tagasi minevikku ja pidevalt tegutseda enda tuleviku nimel, siis varem või hiljem muutub see üha kergemaks ja kergemaks. Ja siis kui seda kõige vähem oodata oskad muutub midagi imelist sinu elus. Ja kui see sündmus on kohale jõudnud, siis hakkad pöörama tähelepanu enda sisemusse, sellesse, mis tekitas selle välise sündmuse. See ongi võimu enda kätte võtmine. Ja seda saavad teha kõik inimesed.

Lilou Mace: Seda sa siin raamatus rohkem räägidki, see käib tervise kohta ja see, et meie olemegi platseebo. Raamatus räägid veel seda, et keha on nagu apteek, mis sisaldab kõike, mida vajame. Kuidas ja kas see kehtib ka materiaalse maailma kohta? Kas need unistaused ja soovid on juba meie sees olemas või peame need ise looma? Kas need on juba olemas või me tõmbame neid oma reaalsusesse?

Joe Dispenza: Vastus on mõlemat. Mõnes mõttes on meil juba olemas kõik bioloogilised ja neuroloogilised vahendid selle saavutamiseks. Väga oluline on mõista, et meil on kvantfüüsika, neuroteadus, neuroendokrinoloogia – meil on psühhoneuroimmunoloogia ja epigeneetika, kõik need teadused näitavad meile, et keha ja meel on üksteisega täielikult seotud. Teisiti öeldes: Meel ja mateeria, meel ja keha olid enne kvantfüüsika sündi alati eraldi. Psühhoneuroimmunoloogia ütleb, et meel mõjutab alati keha ja pole hetke, kus keha ei mõjutaks meelt. Oleme alati mingis olekus. Seega, kui elad iga päev samade mõtete, harjumuste ja emotsioonide järgi, siis jääb ka sinu bioloogia täpselt samaks.Seega on küsimus selles… Kui hakkaksid muutma enda igapäevaseid mõtteid, käitumist ja tundeid – tehes seda pidevalt ja mitte minna tagasi vanade tegevuste juurde, siis seda tehes hakkad pidevalt nägema muutuseid. Seda on kerge öelda, aga kui hakkad mõistma potensiaali, mida meil inimestena on ja mõistad selle taga olevat platseebo efekti teadust… Mõtle sellele – kuidas saame anda kellegile suhkru tabletti, soolalahuse süsti, viia läbi “mitte tehtav” operatsioon ja teatud arv inimesi aktsepteerib, usub ja võtab omaks mõtte, et nad saavad õige ravimi või ravi, ning hakkavad enda autonoomset närvisüsteemi programmeerima, et see hakkaks tootma enda ravimeid, mis vastavad täpselt sellele ravmile, mida nad arvavad võtvat. Seega, kas tervenemist põhjustab “tühi” ravim või keha ja selle võime paraneda. Kui mõistad teadust, miks platseebo töötab, siis kas saaksid seda endale õpetada. Selle asemel, et uskuda midagi endast väljastpoolt. Kas saaksid suunata usu enda sisse – potensiaali, mis asub kvantväljas, millegisse teadmatusse – mitte teadaolevasse. Ja pidevalt külastada seda teadmatust seniks kuni see on sulle tuttav. Ja kui lõpuks sellega tuttav oled, siis hakkad manifesteerima muutust energias, keemias, bioloogias, ringluses, geneetilises väljenduses – seda siis enda tahte tulemusena.

Toon ühe näite depressiooni uuringust, seal tehakse platseebo uuringuid, 81% inimestest, kes osalevad nendes platseebo uuringutes… 81% nendest inimestest saavad üle depressioonist tänu platseebole. Paljud arvavad, et saavad õigeid ravimeid. Kui Arst neile pärast teatab platseebost, siis paljud ütlevad – kindlasti tehti mingi viga, et nemad said ikka õige ravimi. Arstid kinnitavad, et nad said ikkagi platseebo. See pole lihtsalt arvamus, et on paranemine, seda näitavad ka aju testid – mida see siis tähendab. See tähendab, et keha toodab ise antidepressante. Täpselt see kemikaal, mida keha paranemiseks vajab. See on meie sees olemas. Toimub segu ja muutus kemikaalides, mis muudabki trastiliselt meie keha. Kui tunned 10 minutit tänulikkust päevas, siis hakkab su keha väljastama kemikaali Immunoglobuliin A. See on peamine keha kaitse bakterite ja viiruste vastu.

Lilou Mace: Seda on hea manifesteerida keha heaolu jaoks, sellest räägime pärast veel, aga see on ka meie unistuste jaoks ju oluline? See on ju sama asi praktiliselt?

Joe Dispenza: Jah see on sama, vahe on selles kuhu suunad enda tähelepanu. Kui rääkida unistuste manifesteerimisest, siis selleks on vaja vaid kahte asja. Selleks on vaja kindlat tahet. Tahe on visioon, võimalus. Hetk kui mõtled, mis tunne on olla terve, jõukas, kuidas oleks tunne omada uut kodu või head tööd, seda tehes tekib sulle pähe idee – see ongi tahe/kavatsus/eesmärk. Seejärel kirjutad lahti detailid – tahan reisida ümber Maa, tahan head tasu, tahan kindlust, tahan töötada lahedate inimestega, tahan olla loov. Koostad detailse nimekirja, et kinnitada enda unistust. Mida selgemad on sulle need detailid, seda enam hakkab aju töötama. Iga kord kui paned aju uut moodi tööle, siis muudad sa enda mõistust. Hetk kui tekib inspiratsioon ja hakkad tundma, mis tunne oleks elada sellises tulevikus, siis sellega saab sinu keha keemilise ja emotsionaalse näidise. Ta saab maitse tulevikust.

Lilou Mace: See on sõltuv.

Joe Dispenza: Ja sellest peakski saama uus sõltuvus. See ei tähenda, et sa proovid, pole mingit soovimist. Pole mingit lootmist – lootus on kerjus. See peab avama sinu südame, pead jõudma kõrgendatud seisundisse. See südame keskus on loome keskus. Toon näite: Meie korraldatud töötubadesalustame alati meditatsiooniga, kus inimesed saavad keskenduda südamest. Nad hakkavad hingama läbi südame, nad hakkavad kiirgama tänulikkuse energiat ja kui nad teevad seda korduvalt – me oleme seda mõõtnud, siis võimeneb Väli nende ümber. Nad loovad magneetilise välja, mis ühendab neid millegi võimsamaga. Ja kui nad seda magneetilist välja võimendavad… sest sinu keskmest see Väli ümber keha tulebki… kuni 9 meetri laiuseks. Vastupidiselt, kui oled vihane, agressiivne, vihkad, hindad või kardad, siis sealt Väljast tõmbad ligi energiat, mis muudetakse keemiaks ja Väli sinu keha ümber muutub väiksemaks. Nii oled rohkem mateeria kui energia, rohkem osake kui laine. Oled eraldatud võimalustest, oled eraldatud Väljast. Aga kui avad südame, siis võimendad enda energiat, suurendad seda magnetvälja. Seejärel kannab energia edasi sinu kavatsusi ja soove. Kui need ühendad, siis sellega saadad sa signaali Välja. Ning kõik, mida saadad Välja – on sinu ekspiriment saatusega.

Enamus inimesi liigub läbi elu vihasena, ärrituna, kurvana, kannatades ja olles ohver. Põhiliselt nad sadavadki sellised signaale Välja ja siis mõeldakse, miks nende palveid kuulda ei võeta. Et seda teha õigesti, siis peab tunda ennast nii nagu palve oleks juba täidetud. Me ei õpeta enda õpilastele mediteerimist nii, et palve saab tõeks. Me õpetame neile seda olekut, kus palve on juba täidetud. Sest nii jõuab signaal kehasse ja signaal jõuab ka Välja. Meel on muudetud ja geenid saavad õigeid signaale. Ning iga päev nad koputavad sellel geneetilisel uksel. Miks? Sest geen toodab proteiini ja keha peab olema füüsiliselt tulevaseks sünmuseks valmis, muidu seda ei juhtu. Kui mõistetakse seda, siis hakatakse enda keha emotsionaalselt õpetama. Õpetatakse seda, milline on see tunne, enne kui sündmus toimub. Mis emotsiooni tunneks kui su unistus täituks. Oleks erutatud, rõõmus, inspireeritud ja tunneks tänulikkust. Mis on tänulikkus? Emotsionaalne tänulikkuse tunnus tähendab seda, et sündmus on juba toimunud. Kui suudad tänulikkuse emotsiooni endas hoida, siis sinu keha kogeb hetkes tulevikku. Ja nii hakkavadki toimuma imed.

Lilou Mace: Ületame niiöelda muutuse jõe.

Joe Dispenza: Jah, selles iva ongi. Meil oli siin Münchenis suurepärane üritus, kohal oli 550 inimest. Tegime siin teaduslikku ajalugu,tõin kaasa kõik enda teadlased ja me mõõtsime neid euroopa inimesi. Nad tegid kõik kaasa ja nad tegid seda hästi. Me saime tulemusi, mida ei saaks saavutada meditsiinilisel katsetusel. Inimese minek vanalt endalt – uude endasse on otseses mõttes üle jõe astumine. Ja kui sa tead, et teisel pool jõge on koht ning sul on kirg, tahe ja tahtejõud, et jätkata ning saada üle oma emotsioonidest, saada üle harjumustest ja mõtetest, saada üle enda alateadlikust keha seisundist ja kui jätkad üle jõe liikumist, siis varem või hiljem sa saad lahti enda minevikust. Seda tehes vabastad sa tohutult energiat. Selle energiaga lood endale uue saatuse. Kui sinu keha ja meel ei ole enam minevikus, siis ei piinata ka neid enam emotsionaalselt.

Lilou Mace: Mulle meeldib see kvantfüüsika vaatenurk, et tahetu on juba olemas, see tulevik juba eksisteerib ja olemas on miljoneid võimalusi korraga. See kõik on juba olemas, me isegi ei võta midagi tulevikust, see on üks valikutest, peame vaid sellega joonduma. Kuidas sina seda näed?

Joe Dispenza: Mina näen seda mitut moodi. Kvantreaalsuse mudel ütleb, et kõik võimalused eksisteerivad praeguses hetkes, seega pead sa selle loomiseks olema hetkes. Aju on ennetav masin. Enamus inimesi ennetab tulevast hetke, et olla kindel selle turvalisuses. Mida enam sa elad läbi stressihormooni, seda enam sa ennetad tulevikku vastavalt minevikule. Võid mõelda nii positiivselt kui tahad, aga kui oled programmeeritud elama samas tulevikus, sest tegid sama, mida oled teinud viimased 10 aastat, siis on ka sinu keha ennetavas tulevikus, mis põhineb minevikul. Ehtsa “praeguse hetke” tunde jaoks on vaja tohutult teadlikkust. Teadvus on teadlikkus ja teadlikkus on asjade märkamine.

Tänu tuhandetele ajuuuringutele teame, et kui inimene jõuab selle tõese “hetkes olekuni”, kui nad seda teevad, siis nad muutuvad ei kellegiks. Nendest saab mitte keegi, nendest saab mitte midagi, mitte kuskil ja mitte mingis ajas. Sel hetkel saab neist puhas teadlikkus. Sel hetkel nad astuvad kvantmaailma. Kvantmaailma ei saa siseneda kellegina, sa pead olema mitte keegi. Seega, oma keha parandamiseks pead saama oma kehast üle, pead enda keha unustama. Et muuta enda isiksust, selleks pead üle saama isiksusest, pead olema ei keegi. Selleks, et luua midagi uut enda keskkonda, selleks pead saama üle samastumist keskkonaga. Selleks, et luua midagi ei kuskilt, sa pead jõudma ei kuskile. Ja kui tahad luua uut aega, siis pead jõudma kohta, kus pole aega.

Kui õpilased seda teevad, siis näeme midagi imelist juhtumas üha jälle ja jälle, sellest on tekkinud korduv muster. Sel hetkel hakkab nende teadlikkus ühinema suurema teadlikkusega ja siis hakkab aju täiega tööle. Vasak ajupoolkera saadab signaale paremale, need töötavad sünkroonselt. Aju tagapool suhtleb eespoolsega. Kogu aju töötab korraga – kogu aju seisund. Samal ajal muutub ka süda juhtivasse seisundisse. Õpilased on ühendatud masinaga, mis mõõdab ajutegevust ja kui seda vaadata ning samas vaadata ka õpilast, siis nad lausa nutavad rõõmu tundest. Nad on nii õnnelikud, et selles seisundis on võimatu midagi tahta, kuidas saab midagi tahta kui tunned ennast tervikuna. Just sel hekel juhtubki ime ja seda alati.

Lilou Mace: See on siis midagi, mis tuleb meieni, mitte, et meie proovime seda taga ajada?

Joe Dispenza: Täpselt, sina ei pea midagi tegema. Kui sa elad piiri peal, siis oled sa stressis, tunned emotsioone nagu viha, süü, agressiivsus, hinnangud, hirm, ärevus jne. Depressioon ja stress on tekitatud nendest hormoonidest ja kui sa elad nende järgi, siis sa alati punnid mingit lahendust, tahad seda kontrollida. Tahad alati ennetada asju ja nii sa jääd endale ette. Kvantreaalsuse mudelis sa tekitad enda ümber energilise Välja ja selle asemel, et sa saaks midagi väljastpoolt, mis võtab aega, sa hoopis surud aja kokku ja tõmbad soovitut enda poole.

Räägime töötubades sellest, mis on vahet kolmanda dimensiooni loomel ja viienda dimensiooni loomel. Kolmanda dimensiooni loome võtab aega. Pead enda keha ülesse ajama, minema kuhugi. Kui tahad maja, siis pead vaatama minema neid, laenu saama, mida maksad 30 aastat jne. Tahad tööd – pead läbima 25 töövestlust, siis avastad, et see pole päris õige töö. Tahad uut suhet – lähed suhteportaalidesse, vaatad 30-40 erinevat inimest, lähed kohtingutele. See kõik võtab aega. Aga viienda dimensiooni loome – seal sa ei lähe kuhugi, et midagi saada. Sina oled Vortex, mis moonutab aega ja see energia, mis soovitu sinuni toob. See muutub juba põnevaks, sest nüüd sa ei kontrolli tulemust. Usaldad tulemust ja teadmatust. Sa ei hakka kunagi analüüsima, kuna see tuleb vms, sest mõistad, et seda tehes muutud tagasi vanaks endaks. Uus sina ei mõtleks kunagi nii. Protsess, kus sa lood sellisest meele ja keha seisundist tähendab seda, et peame loobuma sellest, kuidas terve elu oleme asju teinud, et saaks juhtuda midagi suurepärasemat. Sellepärast lähebki üritustel vahest kauem kui 4-5 päeva, et õpilased saaks eemalduda piisavalt kauaks enda eludest, et unustada enda lemmikloomad, isikukood, pangakontod, tööd, pere jne. Nad peavad nendest lahti ütlema, et saaks ainult mõttele keskenduda. Kui tahad ennast ainult mõttega ravida, luua midagi enda ellu ainult mõttega, siis selleks peadki saama ainult mõtteks.

Lilou Mace: Kas peame keskenduma õnnelikkusele, armastusele või tänulikkusele ja siis need asjad tulevad meieni? Või peame olema väga täpsed enda tahtmistega, kuna mõlemad viisid vist töötavad. Tundub, et tänulikkust tundes muutuvad asjad ka täpsemaks.

Joe Dispenza: Tuleb mõista seda, et see kõrgendatud tunne kannab edasi mõtet. Seega, kogu energia ja kõik sagedused kannavad informatsiooni. Mida kiirem on sagedus, seda kõrgem on energia ja seda kõrgendatum on tunne ja koos selge tahtega on see nagu laser. Sest sellega sa lood täiuslikuma signaali. Oleme seda mõõtnud ja teame, et kui süda ja aju töötavad koos, siis hakkab elus imesi juhtuma. Seega pole asi ainult tänulikkuse tundmises, sest me teame, et ainult kõrgendatud tunne ei muuda mateeriat. Teame ka seda, et ainult selge tahe ei muuda mateeriat. Seda on rohkesti uuritud. Sa pead ühendama selge tahte ja kõrgendatud emotsiooni.

Emotsioon on energia sagedus, mis kannab mõtet – mõte on konkreetne ja selge tahe, kindel suund ning sagedus. See on nagu raadio häälestamine. Kõik on vibratsioon ja energia. Kui tekib vibratsiooniline vaste sinu energia ja selle potensiaali vahel, mis eksisteerib kvantväljas kui tekib vibratsiooniline vaste, siis see tuleb sinuni.

Lilou Mace: Me siis ei kujuta täpselt seda kodu või soovitud olukorda ette? Mäletan, et sinu aed nägi välja nagu draakon, kas see tuli sinuni siis või pidid seda visualiseerima? Kuuldavasti peab seda tegema teatud aeg ja pidevalt ja seda tuleb ka tunda. Tahan selguse sellel teemal.

Joe Dispenza: Tahe sellest, mida tahad peab olema täpne. Ütleme, et sa tahad uut kodu koos ilusa aiaga. Hakka ajakirjadest ilusate aedade pilte välja lõikama või hakka ise joonistama, kirjuta ülesse asjad, mida sa tahad. Seejärel pane need kuhugi seinale ja lisa neile veel unistusi juurde. Kui teadlikult sellele mõtled, siis alateadvus viib su sinna. Ma ei ole kannatamatu isik, sest tean, et kannatamatus tähendab, et midagi ei toimu. Oleme siin, et nautida elu, oleme siin, et nautida enda loome vilju. Meie meeled muutuvad kunstnikuks, kes kirjutab meie bioloogilise loo. Seega, kui hakkad nägema seda kodu enda visioonides ja võtad vastu vajalikke otsuseid, astud teadmatusse ning teed asju, mida pole kunagi tehtud. See valmistab sulle rõõmu ning toob sulle heameelt ja see tähendab sulle midagi. Seda tehes järgneb keha alati meelele. Muidugi see võtab aega, see on sama nagu aed, mida terve elu hooldad. Alati on vaja eemaldada umbrohtu, lõigata oksi, väetada ja kive eemaldada. Sealt tulebki loome rõõm, sest sa saad nautida enda loome vilju. Seega meie meel peaks olema viimane, kes saab meie loodud vilja tunda. Seega esindab tahe kõiki detaile, aga kõik need detailid saab kokku võtta sümbolina. Üks sõna või pilt ja sa tead koheselt, et see tähendab neid asju, sest sa oled need läbi töötanud. Kui hoiad seda pilti, siis hoiad sümbolit, hoiad enda unistuste kodu või aeda. Aga sa ei ütle, et oled õnnelik alles siis kui unistuste maja on käes. Mõte sellest majast tekitab juba seda kogemust ja kogemus tekitab emotsiooni. Ning emotsiooni tekkides on sinu aju ja keha tulevikus mitte minevikus.

Lilou Mace: Teises osas räägime rohkem ajulainetest, aga kas saaksid rääkida sellest gamma seisundist, kas see on kõige parem ajulaine seisund? Kas see on koht, kus hakkame tõesti asju manifesteerima?

Joe Dispenza: Kunagi ma arvasin seda, aga oleme nüüd juba mõtnud piisavalt palju ajusid, et teada… Meil on mitmeid õpilasi, kes ei ole mitte ainult gamma sagedusel… Gamma sagedus on Super Teadlikkus, siis kui asjad ehtsaks muutuvad. Oleme saanud sadu kordi suuremaid energilisi näitajaid kui normaalsel ajul. Teisiti öeldes… Näiteks siis kui ajulained on Delta sagedusel, keha nagu magaks, aga ajus olev energia on nii kõrge. Teisti öeldes… Tavaliselt kui närvirakud ajus töötavad, siis see toodab 10-60 mikrovolti ruudus. Näiteks praegu kui vestleme, siis see on kuskil 10-60 vahel. Aga kui need inimesed kogevad selliseid sündmuseid, siis nendel on kuni 1 miljon mikrovolti energiat, 2.5 miljonti mikrovolti energiat, 4 miljonit mikrovolti energiat. Tavalised aju näitajad on sellised – alfa, beeta, teeta, gamma, aga nüüd kujuta ette, et võtad peotäie kriite ja teed nii (Joe näitab käega äkilisi ja suuri liigutusi – ülesse ja alla) Isegi neid näite on raske lugeda, kogu aju töötab. Jah, gamma on oluline, aga me mõõdame asju, mida teadus pole veel mõõtnud, sest inimesed kogevad täielikku sensoorset kogemust, ilma meelteta.

Kujuta ette, et sinu meeled on 25% võimsamad, siis sa näeksid palju selgemini, sa kuuleks, maitseks ja tunneks paremini lõhnu. Kui võimendaksid enda meeli 25%, siis sa oleks ka rohkem teadlikum ja just see juhtubki, nad kogevad seesmist kogemust. See on palju võimsam kui ükski väline kogemus. See ongi hetk kus kogemus ergutab aju ja kogemus tekitab emotsiooni. Ning sekundiga liiguvad aju ja keha korraga tulevikku. Me oleme näinud imelisi muutusi. Augustis nägime Münchenis tulemusi, mida pole varem näinud. Näidud olid enneolematud ja sellega tegime jällegi ajalugu. Gamma on oluline, aga nüüd oleme jõunud kohta, kus ei oleks osanud ollagi.

Lilou Mace: Väga lahe. Jõuame nüüd teise osani, kus räägime sellest, kuidas tervendada enda keha. Seal räägime ka natuke sinu enda loost. Kui te pole veel raamatut lugenud siis siin see on – “Sina oled platseebo”. Saadame teile rohkesti armastust ja näeme teises osas. Nägemist ja tänan sind Joe.

Joe Dispenza: Pole tänu väärt.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.