kvantum.ee | Meditatsioon
16175
post-template-default,single,single-post,postid-16175,single-format-standard,theme-bridge,woocommerce-no-js,mega-menu-top-navigation,mega-menu-mobile-navigation,mega-menu-popup-navigation,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-3,qode-theme-ver-17.0,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Meditatsioon

Kryon 12 DNA kihti

Kryon 12 DNA kihti

Inimese DNA ei ole ainult kaheheeliksiline e. -kihiline, vaid tervelt kaheteistkümnekihiline – seega siis multidimensionaalne. Nagu ka kõik inimese nn „paralleelkehad“ on teised kihid siin loori taga tavateadusele „nähtamatud“.
Kryon 12 DNA kihti

Kryon 12 DNA kihti

Mitte kõik teadlased pole jäänud ootama paremaid aegu. Üks neist on Krayoni seminaride toimkonda kuuluv dr. Todd Ovokaitys. Allolev on väike tutvustus DNA kihtidest ehk Jumala Heebreakeelest nimedest koos hääldusega.

DNA kuues kiht …Ehyeh Asher Ehyeh….Krayoni tõlgendus:
“Ma olen see, kes ma olen”….Edastus, milles kuuendat kihti tutvustatakse, kannab pealkirja “Palve ja meditatsioon”P.S Ärge laske end segada asjaolust, et Krayon kõneleb “palve ja meditatsooni kihtidest”. Need EI OLE DNA kihid. Tegemist on teadvuse kihtidega.

…Kuues kiht on “Kõrgema Mina kiht”. See on palve ja kommunikatsiooni kiht, elutähtis kõige jumaliku jaoks. See on juhtkanal… torustik. Kõige paremini töötab see koos kolmanda kihiga (ülestõusmise kihiga). Numeroloogiliselt tähendab kuus “kommunikatsiooni, tasakaalu ja harmooniat”.
…Kuues kiht kuulub järgmise kolme kihi hulka, mis on “INIMESE JUMALIKKUSE GRUPP”
Kuula heebreakeelset hääldust
…..”Palve ja meditatsioon”2004. a märts.
Tervitus kullakallid, mina olen Krayon magnetilisest teenistusest. Hetk tagasi ütlesime me teile, et siin ruumis on mesimagus energia, kuid tegelikult on midagi veelgi enamat. Kui see konkreetne inimolend [Lee] teie ees istub, annab ta loa oma kõrgemale minale, astuda mõõtmetevahelisse suhtlusesse. Niiviisi luuakse energia, kuid seda ei saa haarata, salvestada ega kopeerida. Ometigi saab seda energiat “näha” ja tajuda. Mõned teist võivad tunnetada isegi füüsilisi muutusi. Seega me kutsume teid tunnetama tänase päeva energiat. Lugeja, kas ka sina kuulad?
Neil järgnevatel hetkedel palume me teil oma uskumused kõrvale jätta. Peatage aja voog. Lubage oma kehal heita kõrvale kõik muu peale eluks vajalike tegevuste ning keskenduge täiel määral siia. Ikka veel küsivad mõned teist, kas tõesti on see võimalik – kas Vaim saab inimolenditega niisugusel viisil suhelda? Taaskord ütlen ma teile, et see on alati nii olnud – kõikide pühakirjade ülestähendamine on toimunud just niisugusel moel. Üks asi, mis praegu teisiti on ning kirja pandud ajaloos kunagi nii olnud ei ole, on see sama, millest me ka täna räägime – on antud luba, et loor veidi kerkida saaks. Loori nii vähene kergitamine koos planeedi võrestiku kohandamisega, on teinud võimalikuks selle informatsiooni edastamise, energia ja protsesside muutumise ning tegevusviiside muundumise. Kas te tunnetate seda?
Võimalikuks saavad täiesti uut tüüpi manifestatsioonid ning me räägime nendest, mis toimuvad sinu enda DNA-s. Kallis inimolend, sinu kohal on meisterlikkuse energia! Sinu DNA koosneb mitmetest erinevatest mõõtmetevahelistest kihitidest. Neis kihtides on ka sinu võime, mille abil sa just praegu otsustada saad, kas see kanaldamise kogemus siin on tõeline või mitte, ning me kutsume teid just seda tegemagi. Kas on võimalik, et minu partneril on ühendus teisel pool loori olevaga? Kui me oleme edastanud teile teaduslikku informatsiooni, siis sageli ilmub see sama info teie ajakirjadesse vähem kui aasta pärast. Mida see teile ütleb? See ütleb, et me armastame teid piisavalt palju, et kasulikku informatsiooni edastada, kuid me ei piirdu ainult sellega.
Siin ruumis toimub praegu veel midagi ja te peaksite sellest teadlikud olema: me teame, miks te siin olete. Me istume teist igaühe kõrval ja tunneme teie saladusi… mitte negatiivseid saladusi, vaid neid, mis peituvad DNA-s – kes sa tegelikult oled ning kes sa paljudes paikades olnud oled. Me tunneme sinu rõõmu ja kurbust. Me teame, mis sind frustreerib. Need on mõned põhjustest, miks me nii kannatamatult ootame aega, mil saame jälle teie jalgu pesta. Kerkiva loori uus energia loob niisuguse kahepoolse suhtlemise, millist siin planeedil varem eksisteerinud ei ole. Mitmed teist hakkavad tajuma sisemist ärkamist, see on mõõtmetevaheliseks muutumise tunne ning sel hetkel sõnate te endamisi: “Jah! Ma tean, et see on nii. Midagi on teisiti… Ma ei tea mis, kuid midagi on kindlasti teistmoodi.”
Taotluse, areneva arukuse ja mõistmise ning aeglase hinnangute andmisega sellele, mis teie meelest toimub, loote te stsenaariumi, kus me sõna otseses mõttes teile sülle istuda saame! Mõningad teist tunnevad seda, mõningad mitte. Kuid see on alles algus. Täna seisavad teie kõrval need, keda te selles elus olete tundnud, armastanud ja kaotanud. Te teate kellest ma räägin, kas pole? Võibolla pidite te siia tulema, et seda inimest tajuda, sõna otseses mõttes?

Mõned teist manifesteerivad siin ruumis just neil käesolevatel hetkedel füüsikat… mateeriat, mida siin olema ei peaks, kuid mis on teie manifesteerimisvõimete tulemiks. Võib leiduda aroome… essentse, mida siin ruumis olema ei peaks, kuid te tunnete neid nii või teisiti. Võibolla nihkub sinu ja su tooli vahel olev reaalsus kasvõi veidi. Võibolla lubate te millelgi imepärasel aset leida. Võibolla katsetate te selles muutunud energias oma meisterlikkust. Kuidas sellega on?
Me kutsume tänast kogunemist tervenemise kogunemiseks. Me teeme seda kindlal eesmärgil. Enne aga laseme loodud energial ennast korralikult sisse seada nii nende hulgas, kes kuulavad kui nende hulgas, kes loevad. Meil on plaanis õpetada teile midagi, mida mu partner on kahel eelneval korral kanaldanud ja tunneb nüüd end piisavalt mugavalt, et kanaldus salvestada ja paljudelel teistele edasi anda. Kuid esmalt soovime pühitseda inimkonda, kes meie ees istub.

Tervitades lugejat väljaspool lineaarset aega..Teie jaoks [publik Renos] on nähtamatu see “praegu” taju, mida me teiega jagada soovime. Kallis inimolend, kas sa oled teadlik neist, kes seda teksti loevad? Vastus on: “Ei, te ei ole”. Te olete mähitud lineaarsusesse ning sealt lausute te: “See kanaldus toimub Renos ning meie kuulame”. Kas tõesti? Kuidas te siis seletate neid silmi, mis seda kanaldust praegu loevad? Siin on praegu lugeja, kelle silmad liiguvad ühelt sõnalt teisele, ühinedes nii teiega siin tervendus-kogunemisel! Lugeja on samuti suuteline manifesteerima, täpselt nagu teie. Seega ma palun nii kuulajatel kui lugejatel praegu midagi teha, nad mõlemad viibid “teie reaalsuse olevikust väljaspool”. Lugeja, see võib sinu jaoks tunduda kui tagurpidi liikumine, aga ma soovin, et sa õnnistaksid seda inimgruppi, kes siin Renos minu ees istub. Nüüd võivad kuulajad endamisi arutleda, et Krayon, sul on need asjad veidike tagurpidi, sest lugejad näevad neid lehekülgi alles hulk aega pärast seda, kui me siit lahkunud oleme. Selleks ajaks oleme me juba ammu läinud. Me oleme oma kodudes ning saanud juba nädalate jagu kogemusi enne, kui midagi avalikustada jõutakse. Ajaks, mil see edastus ükskord lugemiseks paberile jõuab, on meie eludes juba palju toimunud.
Minu vastus on jah, teie vana ja lineaarse mõtlemise kohselt on see õige järeldus. Kuid neile, kes hakkavad tajuma meisterlikkuse veidraid tundeid, võib see isegi arusaadav olla. Miks on nii, et mina näen lugejaid ja teie mitte? Te mõlemad olete tõelised, kuid teineteist te ei näe.
Kuulajad, need kes siin istuvad, kas te õnnistaksite praegu lugejaid? Kas näete, nii saate te mõlemad kogeda seda sama energiat, kuid sellegipoolest eitate te mõlemad, et teine pool teie “ajas” viibib. Mis me just tegime, on mõõtmetevaheline harjutus või õigemini selle algus. Inimolend, kelle kõrvad seda kanaldust praegu kuulavad ja lugeja, kelle silmad seda praegu näevad, võivad üksteist tervitada ning see tundub olevat ajast ja kohast väljaspool asuv kogemus. Kui te seda teha suudate, kui saate praegu “teineteist puudutada”, siis olete te äsja ühemõõtmetevahelise kontseptsiooni omaks võtnud.
Nii kuulaja kui lugeja mõlemad võivad öelda: “Krayon, see on tobe. Sa ise oled korduvalt öelnud, et tulevik ei ole ette määratud ja ometigi näed sa lugejaid?”
Jah, näen küll.“See ei ole võimalik. Nende nägemiseks peaksid sa tulevikku ette teadma.”
Minu vastus on järgmine – esiteks, kuna mina tajun, et te kõik olete “siin” üheaegselt, siis lubage ma küsin lugejatelt: kas te olete tõelised? Kui jah, siis palun teavitage sellest ka kuulajaid, sest nad ei suuda seda uskuda [naer]. Loomulikult olete te tõelised! Niisiis küsin ma – mis on tõeline ja mis mitte? Ma olen teile korduvalt rääkinud, et tulevik ei ole ette määratud, kuid potentsiaalid on vägagi reaalsed. Nende sõnade lugejaid nähakse praegu siin Reno’s kui võimaluse potentsiaale. Igaüks teist maalib imekaunist energiamaali, mis aitab nii teil endil kui universumil ennustada, mida te ette võite võtta, arvestades praeguse hetke energiaid. See ei ole ettemääratus, vaid pigem potentsiaalide kaalumine. Nagu me oleme ka varem rääkinud: kui te kuulate oma kaasaegsetest heliaparaatidest muusikat ja näete ette, et lugu lõpule jõuab, kas see teeb teist siis ennustaja? Ei. Te üksnes konstateerite fakti, et aparaat teeb just seda, mille jaoks ta ehitati… kui see just iseenesest ei muutu. Erinevus aparaadi ja teie vahel seisneb selles, et mitmed teist saavad nüüd aru, et te võite meloodiat vahetada, millal iganes aga soovite.
Kui te suudate sellist reaalsust mõista, siis saate te aru, et sellest koosviibimisest siin võtab praegu osa tuhandeid inimesi. Inimesed, kellel on silmad sellel leheküljel, ühinevad teiega siin suures saalis väljaspool aega, et kuulata ja näha seda, mida me õpetama hakkame. Seda nimetatakse perekonnaks. Nii see käibki. Kuid lubage ma annan teile ühe pähkli pureda. Mis siis, kui mingi aja möödudes on kuulaja see, kes selle lehekülje lahti võtab ja lugema hakkab? Kas te peate seda reaalsuseks? Kui see, kes praegu siin viibib, oled sina, siis luba ma küsin sinult – kuidas saad sa samaaegselt kahes kohas viibida? Jällekord võite te öelda: “Krayon, see on rumalus. Me saame seda väga lihtsalt teha, sest meil on lineaarne aeg. Me oleme singulaarsed olendid, kes on nagu liikuval lindil, mida nimetatakse ajaks. Aeg muutub, aga meie mitte.” Teil on õigus. Nii, et ma küsin teilt järgnevat: kui teil seda linti ei ole, sest teisel pool loori see üldjuhul nii ongi, siis kuidas saate te ühel ja samal ajal lugeda ning kuulata? Kui lint täielikult seisma panna, siis kas lõppeks ka teie elu või ainult aeg? Tegemist on „harkseisu“ ehk reaalsuse konfliktiga, kas pole? Põhjus, miks me antud teemale nii palju aega pühendame on see, et te ei suuda oma arusaamades enne edasi liikuda, kuni te pole proovinud neid “ebakõlalisi” atribuute mõista. See on põhisisuks uuele suhtlemisviisile Jumalaga.
Kui te suudate neid mõtteid järgida, siis ma palun teil järgmisele tasemele liikuda. Kas te suudate näha ja ette kujutada teie tajudest väljapoole jäävaid olemeid, kes on terveks eluks teie juurde määratud? Kuidas sellega lood on? See on veelgi raskem kontseptsioon kui eelmine oligi.
Sageli tunnete te end nii üksikuna! Ometigi on teid ümbritsev ruum täidetud tugigrupiga. Ma ei räägi teejuhtidest. Ma kirjeldan tohtult suurt ja kompleksset energiasüsteemi, mis kaasab isegi üht konkreetset planeeti! Teil ei ole mingit kontseptsiooni sellest energiast ja protsessist, mida on vaja, et üks inimolend Maa peale tuua. Kohtumised, nagu teie neid nimetate, mis leiavad aset enne, kui te siia tulete, on komplekssed ja hõlmavad väga paljusid energiaid ning jõude, millest te mitte midagi ei tea. Selles on kokkuleppe-potentsiaalid nendega, keda te olete armastanud ja kaotanud ning millega osake neist jääb teie juurde kogu eluks! Sinu ja su lähedaste vahel on sõlmitud leping, mis ütleb, et kui sa siit ilmast lahkud, siis osa sinust jääb koos nendega kogu eluks. Potentsiaalid on kõikjal sinu ümber, isegi siis, kui te ei tee muud, kui käite oma teed, mis tegelikult ongi seesama tee, mis sul sündides oli. Pidage meeles, et on mitmeid erinevaid teeradu, kuid teie näete ainult ühte korraga. Seetõttu te mõtlete, et eksisteeribki vaid üks ning et teil ei ole mingit muud valikut, kui vaid kogeda seda, mida “Jumal teie jaoks planeerinud on”. See on ilmselt üks inimkonna suurematest valearusaamadest, ka valgustöötegija jaoks! Kas teie, seeniorid, mäletate grammofoninõela? [Naer] Mis siis, kui sellel oleks silmad? See näeks ainult ühte soont, olenemata sellest, mitu lugu plaadi peale kirjutatud on. Kas te mõistate seda metafoori? Taju ei võrdu reaalsusega.
Siin te olete, kuid miski sellest ei tundu teile ilmselge? Tegelikult on see mõne lugeja jaoks isegi nii pöörane, et nad soovivad selle materjali kõrvale heita! Seega seadistagem selle koosviibimise energia enne, kui õpetus algab. Ütleme nii, et kõik, kes ükskõik millises vormis siin viibivad, on kutsutud ennast näitama mis iganes viisil nad soovivad. Kallis inimolend, siin istudes võid sa tunda puudutust oma õlal. Selleks võib olla surve sinu kaelal, peal või jalgadel. See võib olla midagi veelgi enamat. Lugeja, ka sina oled kaasa haaratud. Sulle võib tunduda, et neid lehekülgi lugedes oled sa täielikus üksinduses. See on väga isiklik ja privaatne, kas pole? Võibolla täna ei ole see nii privaatne, kuna paljud nendest, kes siin kogunemisel Reno’s minu ees istuvad, pingutavad oma reaalsustajusid, et sulle õnnistusi saata – hoolimata sellest, et sa asud väljaspool neile mõistetavat ajaraamistikku! Võibolla sulle meeldiks neile samaga vastata, hoolimata sellest, et pead toimuvat “möödunud sündmuseks”. Kui nii, siis alustagem õpetustega.

Meditatsiooni ja palve protsess..Täna soovin ma teile kõnelda millestki erilisest. Meditatsioonist. Te mediteerisite ka täna, kuid mitte kunagi varem pole me sellest tegevusest nii selgelt rääkinud, kui ma järgmistel hetkedel teha kavatsen. Mõned inimesed kutsuvad seda tegevust palveks, mõned mediteerimiseks. Minevikus peeti palvetamist “Jumalaga rääkimiseks” ja meditatsiooni “kuulamiseks”. Tegelikult on need mõlemad kommunikatsioon. Täna tahame me teile anda veelgi spetsiifilisemat informatsiooni sellest, kuidas see toimib. Kõigele lisaks tahame me teile anda ka mõned sellega seonduvad atribuudid, millest te võibolla teadlikud ei olnud.
Parim viis selle info edastamiseks on vastata mõningatele küsimustele, mida kõnealuse teema kohta esitatud on. Esiteks, see, millest me räägime, on valgustunud inimese ja perekonna vaheline eluliin. Mõned on öelnud: “Hüva Krayon, mul tõesti pole aega, et pidevalt mediteerida.” Me oleme teile ka varem öelnud, et uues energias ei oma see tegelikult nii suurt tähtsust. Kui te olete andnud taotluse perekonnaga suhtlemiseks, siis mediteerite te Kolmandas keeles samal ajal, kui ise paigast paika ringi kõnnite. Sellegipoolest meditatsioon, millest meie teile rääkida soovime, on “keskendunud meditatsioon”. Tegemist on protsessiga, mis mitte üksnes ei kommunikeeru, vaid ka manifesteerib energiat.
Keskendunult mediteerimine ja palvetamine ei ole põhjuslik. Tegemist ei ole niisuguse kommunikatsiooniga, mis toob Vaimult aeg-ajalt mõne kallistuse või kosmilise silmapilgutuse, kui näete kellal numbreid 11:11. Ei. See meditatsioon leiab aset teie inimliku ja jumaliku osa vahel. See on energia, mis tekib regulaarselt, kui te seda lubate, teie kõige sügavamate Jumalaga suhtlemise hetkede ajal.
Ühes hiljutises kanalduses me rääkisime teile sellest, kellega te meditasioonis olles suhtlete. Me soovisime, et te mõistaksite, et kui te Jumalaga kõnelete, siis ei ole vaja oma silmi taeva poole suunata ja oodata, et miski võimas sealt alla tuleks ja teid külastaks. Tegelikult käib asi just vastupidi. Selle asemel te pürgite hoopis teis eneses elava jumalikkuse poole. Jumala säde asub igas viimses kui ühes siin ruumis olevas inimeses. Te ei pruugi seda uskuda, kuna see paistab vastanduvat sellele, mida teie duaalsus esindab. Asjaolu, et teis niisugune suurepärane omadus peitub, on hästi varjatud, kuid uues energias on paljud seda avastamas.

Meditatsiooni erinevad kihid..Meditatsioon koosneb kolmest väga konkreetsest osast. Esimene on taotlus. Muideks, esimene osa on see, kus rohkem kui 80 protsenti inimkonnast aega veedab siis, kui nad Jumalaga kõnelda otsustavad. Vaim võtab selle hästi vastu, kuid kogu protsessis on see üksnes “tervitamise” osa.
Selle protsessi teisel ja kolmandal osal ei ole nime ega kontseptsiooni, mida mu partner edastada saaks, kuid ta püüab seda siiski. Teist osa kutsub ta seadistamiseks. Kolmandat nimetab ta kohale toimetamiseks ja laekumiseks. Niisugused on tänased temapoolsed nimetused, sest kontseptsioon sellest, mis need tõeliselt tähendavad, on teile tundmata ükskõik millisel teie keele tasandil. Need meditatsiooni kihid ei ole nii lihtsad, kui võib järeldada nende nimetustest. Need, kes on kogenud võimsaid visioone, teavad, millest ma räägin. Visiooni lahti seletamises ei ole midagi lihtsat.

Esimene kiht – taotlus….Kõneleme taotlusest. Seoses meditatsiooni ja palve esimese kihiga on kolm küsimust, millele ma vastata sooviksin. Kujutle end kommunikatsiooniks ette valmistumas. Sa oled üksinda. (1) “Kallis Krayon, kallis Vaim, kas on vajalik läbida tseremoonia, et siseneda palvesse ja meditatsiooni?” Meie vastus on järgmine: Vaim armastab tseremooniad. Põhjus, miks see meile meeldib, seisneb selles, et see on inimlik viis teha ruum selle sündmuse jaoks eriliseks. See on austus – austus perekonna vastu. Ja seega me ütleme teile, et looge tseremooniaid, kui te end nii hästi tunnete. Meile sobivad kõik variandid. Te kuulete meid ikka ja jälle ütlemas: me ootame kannatlikult, kuni te valmis olete! Kui sellesse on kaasatud tseremoonia, siis me austame seda. Kui te ehitate altari, siis oleme me kohal ja kui te seda ei tee, oleme me kohal. Me oleme valmis sõltumata sellest, mida te soovite teha, et end olukorraga vastavuses tunda.
“Krayon, kas paastumine on kohane – et keha selleks kohtumiseks puhtusega ette valmistada?” Loomulikult on kohane. Kuid see ei ole reegel. Kui sa oled oma keha ette valmistanud, oleme me kohal. “Heakene küll, kui pikalt me paastuma peaksime?” Kui kaua te tahate? Ükskõik kui pikalt te paastuda otsustate, olme me kohal, kui te lõpetanud olete. Vaadake, meie ei lähe kuhugi. Me lihtsalt vaatame teid. Kuid palun saage aru, me naudime tseremooniaid! Kordan, et asi on teis – sellest, kuidas te olukorda austate.
“Hästi, tegelikult ma vist tahaksin teada järgmist: kas keha puhastamine enne palvetamist ja meditatsiooni on abiks või mitte?” See sõltub teest, millel te liigute. On neid, kes astuvad dialoogi ja lähevad momentaanselt viimasele ja kõrgeimale tasandile. On neid, kes astuvad dialoogi ning peavad hulk aega käima, enne kui sinna kohale jõuavad. Iga tee on erinev. Mõnedele meeldib aega võtta ning teised soovivad kohe asja kallale asuda. Mõistke, et kui te avate dialoogi Vaimuga, isegi kui see on pealiskaudsel tasandil, isegi kui see on esimeses kihis, siis meie perspektiivist vaadatuna te üksnes tervitate. Te võite kolm päeva paastuda, et valmistuda dialoogi astumiseks. Selle kolmepäevase protsessi jooksul kogume me kokku saatjaskonna, et teid kuulata. Te ei teadnud seda, kas pole? Vaadake, asi on teie taotluses. Siinjuures tekib aga üks huvitav situatsioon: kui te teise kihini ei jõua, mida me lühidalt kirjeldame, ning jääte üksnes taotluse kihti, siis on sama kui tuhat isikut tuleks vaatama ühte filmi, mida kunagi ei näidatagi. Vaadake, midagi peab juhtuma ka taotlusele lisaks.Veel üks küsimus: “Kuidas on lood reeglistikuga? Igal religioonil tundub olevat mingisugune protokoll ning need kõik on väga erinevad. Kas istuda või seista? Millisesse ilmakaarde ennast suunata? Kumb on parem, kas päev või öö? Milliseid rõivaid kandma peaks? Kuidas end Jumala jaoks ette valmistada?”
Oo kullakallis, miks sa lihtsalt maha ei istu ja pihta ei hakka? Me oleme kannatlikud, kas tead. Me ootame.”Kuid Krayon, meie planeedil on kultuure, kus inimesed ronivad päevade kaupa treppidest üles selleks, et palvetada. Kui nad lõpetavad, on nad kurnatud… mõnikord on nad oma kätel ja põlvedel, ise sinikaid täis ning kriimustatud. Mõnes teises ühiskonnas ja kultuuris aga piitsutatakse ennast kuni veri väljas ning kannatatakse selleks, et altarile tulla ja Vaimuga kõnelda. Kuidas sellega lood on?”Jällegi vastan ma, et me ootame. Mis iganes tundub sulle kohane olevat selleks, etend ettevalmistatuna tunda, on kohane ka meie jaoks. Tee seda, mida sa arvad, et tegema pead. Meie poolt puuduvad igasugused hinnangud sinu tegevuste suhtes. Meie oleme väga valmis astuma suhtlusesse, mis iganes viisil on sulle sobivaim. Kuid meile meeldiks anda sulle üks soovitus – miks sa lihtsalt maha ei istu ja pihta ei hakka? Luba ma küsin sinult järgmist – kui sina oled osa Jumalast, siis miks peaksid sa kõiki neid asju läbi tegema? Kas sa nüpeldad ennast enne oma vennale helistamist? Kas sa ronid mäetippu selleks, et oma partneriga kõnelda? Kui sa ometigi nii toimid, ei anna me hinnanguid vaid ootame sind.”Krayon, pidevalt on aktuaalne olnud küsimus,et mitu korda peaksime me midagi paluma või kuidas saame me kõige paremini selgitada seda, mida vajame. Paljud usuvad, et selleks, et Vaim inimese olukorda täielikult mõistaks, peame me pidevalt paluma. Teised on veendunud, et igasugused palveid peab kordama. Vaata, ma elan üsna keerulist elu ning palves Jumalale kõikide üksikasjade selgitamine võtab kaunikesti palju aega. Tavaliselt jään ma magama. Siis ma ärkan üles ning taipan, et ei olegi oma palvet lõpetanud, sest kõik on liiga keeruline. Mul on toimumuas nii palju asju ning kui üks asi varsti toimuma ei hakka, siis võib selle asemel hoopis midagi muud juhtuda. Ning kui see juhtub, siis olen mina hädas ja teised häiritud ning draama väljub kontrolli alt, sest teised ei saa aru. Ma elan keerulist elu.”Ma sooviksin teile anda ühe visiooni. Ma palun teil hetkeks kujutleda, et kogu elu vältel on teil üks sõber, kellega te maagilisel moel mõõtmevaheliselt ühendatud olete. Kõike, mida te teete ja läbi elate, jagab teiega ka see väljamõeldud sõber. Olgu see vend või õde – keegi väga lähedane. Tegemist on küll kujutletava isikuga, kuid sellegi poolest võite te soovi korral talle nime panna. Tal võib olla just niisugune välimus nagu ise soovite, kuid ta on mõõtmetevaheline, seega ei pea te mingeid raskusi kandma ega suid toitma. Tegelikkuses on ta osa sinust endast. Looge ta meheks või naiseks, mis iganes teile meeldib, kuid ta on teie külge liimitud. Kui te naerate, siis naerab ka tema. Kui olete kurb, on kurb ka tema. Kui te langete depressiooni, on ka tema depressioonis. Kõik, mis leiab aset teie reaalsuses, on koheselt osa ka tema reaalsusest. Ja nii, külg külje kõrval, kõnnite te mööda eluteed.Niisiis, see on üksnes metafoor… või kas ikka on? Lubage ma tutvustan teile seda partnerit. Teda nimetatakse Kõrgemaks Minaks. Samuti kutsutakse teda “ühenduseks Jumalaga”. Ta elab teie DNA-s. Lubage ma väljenduda väga selgelt – ta teab kõike, mida te teate. Luba ma vastan su küsimusele, inimolend, mitu korda sa palvet kordama pead või kui sageli peaksid sa Jumalale kõnelema sellest, kui keeruline kõik on. Miks sa lihtsalt maha ei istu ja pihta ei hakka?
Väljakutse on niisugune: järgmisel korral, kui mediteerima hakkate, ärge rääkige midagi! Kas te suudate midagi sellist teha? Miks te lihtsalt ei istu ja lase end armastada? Taotluse kihtides on just sellest kõige rohkem abi. Teadke, et Jumal asub teie endi sisemuses. Kõik see, kes sa oled ning mida kogenud, on Vaimule teada. Kõik selgitused on üleliigsed. Montaaž pole vajalik [naer].
Teid võib üllatada teadmine, kes kellega kõnelemiseks rohkem valmis on. Kas teate, mida me teha tahame – mida me kõige enam teha tahame? Praegu räägin ma nende “partnerite” vaatepunktist, kes teid ümbritsevad ja teie kõrval istuvad, kes teid teid soojalt oma embuses hoiavad ja on valmis kuulama, kui te sellest taotluse faasist edasi saate. Me tahame sisse astuda ja aidata teil probleeme lahendada! Me soovime teiega energeetilisel tasandil abiellu astuda. Me soovime aidata luua teie meisterlikkust. Me tahame kergitada loori, et te oleksite võimelised asju oma kahe käe vahel mateeriasse tooma. Me soovime teid aidata nii palju, et te saaksite püsti tõusta ja öelda: “Milline imepärane elu. Vahetevahel on raske, kuid milline eriline aeg siin planeedil olemiseks!” Selline on Jumala tõeline pale. Jumal on kõike teadev partner kogu elu vältel, alati valmis teie kõrval olema. Kuid loor, duaalsus ja teie ees olev test nõuavad alati, et te avastate selle ise. Tegelikult olete te osa Jumalast, kuid jah, see fakt on täielikult peidus.
Õnnistatud on inimene, kes saab hüüda nelja ilmakaare poole: “Ma olen endaga rahul. Mulle meeldib siin olla. Mu elus leidub väljakutseid, kuid need on tingitud sellest, et ma olen otsustanud siin viibitud aja jooksul teha rasket vaimset tõstmist, kuid tegelikkuses aitavad need asjad planeeti kergitada ja muuta. Ma hakkan laulma, sest mul on hea meel siin olla.” Kullakallis, arukas inimolend on see, kes suudab nõuelda hingelist heaolu sõltumata sellest, mis ümberringi toimub. Tõelise meistri tunneb ära sellest, et ta laulab ka rasketel hetkedel. Just need samad olendid istuvad kuulates ja lugedes minu ees. Ma räägin väga suures, ajast väljaspool asuvas ruumis viibivate lemuurialastega. Ma arvan, et te teate, kes te olete.

Teine kiht..Ma soovin teile midagi meelde tuletada, enne kui me teise kihi juurde asume. See kipub teil alailma ununema. Kui läbite siin planeedil oma õppetükke, mida te arvate olevat teie ja teise inimese vahelised, siis kas olete kunagi mõelnud, et teie töö ja frustratsioonid, need aitavad tervet planeeti? Või vaatate te neid lihtsalt kui asju, mida ära kaduvat soovite? Kas te olete kunagi mõelnud, et olete mingil moel sattunud “karistus-reziimi”, kus vanglaks on Maa?Ma soovin teile veelkord menutada üht väga vaimset ja suurt protsessi. Te olete valgustöötegijad ja lahenduste-meistrid. Kui teete tööd oma probleemidega ehk kui te andestate, kui te energeetiliselt ümbritsete draama armastuse ja soojuse mantliga, kui te ei lase enam teatud mineviku-asjaoludel ome emotsionaalseid nuppe vajutada, kui te lasete vabaks, kui muudate oma karmat – siis Maa teab seda. Igale poole kuhu te lähete, seal muutub ja nihkub Maa tänu sellele, kes te olete. Te kõnnite paigast paika mõeldes, et olete täiesti tavalised, kuid see ei ole nii. Te teete tööd tohutult suure, teie enda poolt loodud puzzlega. Esimene asi, mida te teha võiksite (1), on mõista, et tegemist on puzzlega, mille te ise loonud olete; (2) jälgiga mängijaid; (3) leidke vajalikud lahendused reeglite muutmise kaudu. Reegleid saate te muuta ainult siis, kui olete ise selle puzzle loonud. Mõelge selle üle. Kuid saage aru, et te ei ole siin selleks, et kannatada! Teisest kihist on väga raske rääkida, kuid mitte nii raske kui kolmandast. Teine kiht on olemise seisund. See on moment, kui te liigute taotlusest edasi, kohta, mille kirjeldamiseks puuduvad sõnad. Mõned tunnevad ennast kui unne suikumas. Siin, Renos asuvas saalis, on inimesi, kes arvavad, et nad on magama jäänud, kuid nad ei ole seda. Neile antakse täpselt seda sama informatisooni, kuid teistsugusel moel, mitte verbaalsel kujul. Seda tehakse sama moodi, kui mina praegust sõnumit oma partnerile edastan.Selleks on reaalsuse ja une kokkupuutepunkt – koht, kus teadvus ja alateadvus omavahel võistlevad – paik, milles eksisteerib nii reaalsus, millega te harjunud olete, kui ka reaalsus, mis teile tundmatu on. Seda reaalsust on raske mäletada, kuid see nii väga soovib, et te mäletaks siiski. Need, kes meditatsiooni praktiseerivad, teavad, kuidas ennast hoida selle serva peal, mida ei saa defineerida kui miskit, mis asub normaalses inimtajuväljas.See on mõõtmetevaheline sissepääs teie neljamõõtmelise mina ja mõõtmetevahelise mina vahel. See on hüppelaud, kust te sukeldute oma DNA kihtidesse, et nendega rääkida ja tööd teha. Selles kohas kujustate te kujundeid, millest teile on räägitud, et need on teie elus olulised [püha geomeetria]. Seal nõudlete te püramiidi ja praktiseerite igivanu tõdesid. See on paik, kus asjad kõik juhtuma hakkab. See on ettevalmistus loomiseks. See on mesimagus paik – Jumala armastust paksult täis.Seal võite te tunda, et teie keha kaalub enam kui kaaluma peaks. See muudab füüsiliselt teie molekulaar-struktuuri ning teie teadvuse tasand nihkub. Teadus on seda fakti tunnistanud ja on teadlik, kuidas teie aju võnkesagedus meditatsioonis muutub. Teie teadvus muutub kergelt mõõtmetevaheliseks. Teie keha tundub rohkem kaaluvat, sest “teate”, et olete palju suurem kui välja paistab. Ka teie kaalu ja gravitatsiooni vahekord muutub. Need, kes selles kihis mediteerivad, teavad, millest ma räägin.Midagi surub teie peale. Teil on raskem ennast liigutada. Mõned hakkavad oma silmalaugude taga nägema erinevaid värve. Mõned näevad valguse mängu kombineerituna sellega, mis tegelikult toimub silma võrkkesta närvilõpmetes. Kõik teie keha sügavad funktsioonid hakkavad liikuma ja muutuma. See on see kiht, kus Maa suurimad meistrid olid suutelised hoogu maha võtma ning oma keha füüsilised funktsioonid isegi hetkeks peatama. Nii võimas on see.
Enda paika sättimine on parim kujund, mida mu partner kasutada saab. See on energia, mis valmistab ette kolmandasse kihti minekuks. Teie taotlus on paigas. Te teate, mida teete. Paika sättimine hakkab teile füüsilist mõju avaldama ja nüüd oletegi maagia jaoks valmis.
Ainult üksikud on suutelised kolmandasse kihti sisenema. Teil olete teises kihis ja sooviksite jõuda kolmandasse, kuid te alles ehitate silda, te ikka veel “töötate sellega”. Kuidas kolmandasse kihti jõuda? See on miski, mis juhtub kui aeg on küps, see on miski, mis tõepoolest ootab teie kohal ning lastakse toimuda siis, kui te kõik teised asjad olete paika sättinud. See ei ole protsess. See on lubamine ja loa annab te enda intelligentne rakustruktuur.

Kolmas kiht…Luba kolmandasse kihti sisenemiseks tuleb siis, kui te olete täielikus ja totaalses kommunikatsioonis mõõtmetevaheliste DNA kihtidega. See, et me viimaste kuude jooksul oleme teile edastanud DNA metafoorilise struktuuri, mida te oma meeltes ette kujutada saate, ei ole juhuslik. Lisaks oleme teile edastanud vähemalt viie kihi nimetused, et võiksite aru saada, millega teil tegemist on ja mida need kihid teevad.See on esoteeriline informatsioon, mida te ei või mitte iial kasutada millekski muuks, kui vaid selleks, et visualiseerida meisterlikkuse kohta õpitut. Lubage ma ütlen teile, mis juhtub , kui te hakkate mediteerima ja lõpuks jõuate sellesse kolmandasse staadiumisse. Tegemist on etapiga, milles teil on ülim luba avastada seda, mida teised on “maagiaks” kutsunud. Meie kasutame sõnu maagia ja kaasloome ühel ning samal viisil. Need asjad lähevad vastuollu nii füüsika, kui ka teile bioloogia-tundides räägituga. Kuid kirjutatud on, et ka planeedi meistrid tegid neid samu asju.Me ütlesime teile, et neljamõõtmelisuses näete te esimest juur-kihti. Me rääkisime, et see on kiht number üks ning andsime teile ka nime [Keter Etz Chayim]. See on Jumala nimi. Me ütlesime, et see kiht suhtleb 2. ja 3. kihiga. Me rääkisime isegi, et kolmas on ülestõusmise kiht ja et esimne, teine ja kolmas moodustavad neljast grupist esimese. Kokku kaheteistkümnest kihist oleme me identifitseerinud viis ning kuuendast kõrvale põiganud. Me rääkisme, et kiht number üks ei ole mitte esimene, vaid pigem keskmine. Ja nüüd ütlen ma teile, et keskmine on kiht number kuus! Te võite selle peale kosta: “Kulla Krayon, kuidas saavad mõlemad kihid keskel asuda?” Ning minu vastus on jah. [Naer] Te teate, mis neljamõõtmelisuses juhtub? Kaks asja ei saa okupeerida üht ja sama ruumi. Seega võite te minu poolt räägitut füüsikaliselt võimatuks nimetada. Mõõtmetevahelises plaanis okupeerivad asjad üht ja sama ruumi pidevalt. Seega on DNA kihid 1 ja 6 on omavahel seotud viisil, kus nad asuvad üksteise sees või peal. See peab nii olema. Esimest kihti nimetatakse inimgenoomiks ning sellel on neljamõõtmeline keemiline koostis. Puzzled asuvad seal. Kuigi liiga vara on seda teile öelda, teen ma seda siiski. Kihid 1, 6 ja 12 hõivavad kõik ühe ja sama ruumi.Inimgenoom on väga huvitav. Teie teadus küsib: “Miks on DNA sees nii palju sellist, mis mitte midagi ei tee?” Nad vaatavad osakeste geene ja sagedusi. Nad vaatavad ligi kolme miljardit osakest! See on ainult üks kiht. Asi, mis teadlasi pead murdma paneb, on järgmine – paistab, et suur osa sellest ei tee mitte midagi!Enne, kui te järgmise mõtte juurde lähete, lubage ma küsin teie käest järgnevat – kas te olete kunagi näinud, et inimese evolutsiooniprotsess looks süsteemi seal, kus on palju prügi? Vastus on – mitte iialgi. Loodus ei toimi sellisel viisil. Kui te märganud olete, siis bioloogia on ülimalt efektiivne. Järgnevalt midagi, mida me varem maininud ei ole – selles osas, mida kutsutakse DNA prahiks, on tegelikult muster olemas. See on seotud kommunikeerumisega kuuenda kihiga… maagilise kihiga.Kui te olete mediteerimise kolmandas staadiumis, kus käisid Maa peal olnud meistrid, siis olete te alati kokkupuutues DNA kuuenda kihiga. DNA 12-st kihist on see kõige jumalikum. Selle nimi on Ehyeh Asher Ehyeh , mis on Jumala nimi. Teises keeles tähendab see: Ma olen see, kes ma olen. Kuuenda kihi nimi on: Ehyeh Asher Ehyeh. Mediteerimise kolmanda kihi sisuks on tõeline kommunikatsioon. Kui te sinna jõuate, aktiveerib see ka teie “DNA prahi”, sest neljamõõtmelisus peab reageerima mõõtmetevahelistele instruktsioonidele. Lubage ma räägin, mis juhtub, kui te selle kihiga kokkupuutes olete. Olge valmis tõusma ja muutuma. Vaadake, kui te kord juba olete veendunud, et see võimalik on, siis mõõtmetevahelised DNA osakesed kuulevad teie sõnumit. Nad saavad loa muutuda, kaugemale sellest, mis teie neljaõõtmelisuses leidub. Kas te teadsite, et on asjakohane muuta energiat, millega te siia ilma saabusite? Kuidas on lood niisuguste eeldustega, mis ütlevad, et teil saab olema samasugune haigus nagu teie vanematel oli? Lubage ma küsin teilt – kus, see teie DNA-s asub? Ma ütlen teile. See asub DNA esimeses kihis, oodates ja oodates, et saada muudetud esimese kihi kommunikatsiooni-osa[prügi] poolt, mis kõneleb mõõtmetevahelise kuuenda kihiga!Need esimese kihi neljamõõtmelised keemilised molekulid mängivad jätkuvalt “sama lugu”, kuni te uue loo peale panete! Inimkonnal on raske aru saada, et selle silla, mida te ehitate ning millel nimeks meditatsioon ja palve, on sild kommunikatsiooniks DNA esimese kihiga ning kui see sild valmib, informeerib see ülejäänud DNA kihte, et te olete nihkeks valmis. Kuidas teile meeldiks kirjutada oma enese lugu? Meistrid tegid seda ja nende DNA laulis just seda, mida nemad ise kirjutasid!Oo inimolend, maagia on käeulatuses. Mida te soovite, et teie elus toimuks? Kujutleme hetkeks, et seda ei juhtu. Nüüd siis oluline küsimus. Hoolimata sellest, kas suudate seda pühitseda? Me oleme teile sellest ka varem rääkinud, asi pole päris nii nagu paistab. Sageli võtab teie vaimne töö hoopis teistsuguse perspektiivi, erinedes sellest, mida te tegelikult seal olevat arvate. Mida mõõtmetevahelisemaks te muutute, seda enam te lemuuria mõtetesse mähkute.Ülevaade: Miks te tulite? Te tulite töötama Maa energiaga ning siin planeedil rahu looma. Ärge unustage, et mõnel teist oli võibolla vajalik jääda paikadesse, mille kohta arvasite, et te ei vääri seal olemist või kus te olla ei tahtnud, kõik selleks, et veidikene veel selle puzzle kallal tööd teha. Võibolla leiab just see praegu aset teie DNA-s/võibolla leiab just see praegu aset teie elus. Võibolla toimub just see praegu teie perekonnas. Võibolla on see põhjuseks, miks te tunnete ennast nii ummikus olevat!Õnnistatud on inimene, kes ummikus on, sest tema töötab planeediga. Nad kõnnivad ühest kohast teise ja Maa austab neid. Teejuhid pesevad nende jalgu, ometigi kurdavad nad: “Ma olen ummikus. Kallis Jumal, ma olen ummikus. Aita mind siit välja.” Nii palju kordi oleme me teile öelnud – seda nimetataksegi tööks! Teie aga nimetate seda “ummikseisuks”. Oo, see ei saa mitte alati nii olema. Õnnistatud on inimene, kes leiab end ummikseisust!Seda lehekülge on lugemas palju lemuurialasi ning nad pühitsevad teie elu, sest te istute siin minu ees, kallid inimesed. Seda soovisimegi me teile täna õhtul kõnelda. Mõnel teisel korral räägime me täpsemalt ka teistest DNA kihtidest. Kas te teadsite, et Akašši kroonikad kõikide elude kohta, mida te eales elanud olete, kaasa arvatud esimene neist, asuvad ühes DNA kihtidest? Kas teate, et kõik lahendused, millele te eales olete tulnud, asetsevad selles kihis? Kas teate, et jumalikkust puudutavad küsimused ja vastused, mida te saanud olete, asetsevad samuti kõik seal… läbi kõikide teie varasemate inkarnatsioonide? Las ma kõnelen teile veel midagi, kallid lemuurialased (see teile arvatavasti ei meeldi) – lemuurialased tulevad ikka ja jälle Maale tagasi! Oo, ma tean. Sa arvad, et see kord siin jääb sulle viimaseks, kas pole? See on nii lemuurialik… te olete alati aravmusel, et teie töö on tehtud. Te arvasite samuti ka viimasel ja eelviimasel korral.Mõelge selle üle. See, mida te teete, toob rõõmu! See, mida te teete, ulatub kaugemale, kui silm haarata suudab. Kui olete jõudnud teisele poole loori ning praeguse eluga lõpule jõudnud, on teil Jumala teadvus. Kõik on teada. Esimene asi, mida te teete, on planeerimine, kuidas uuesti Maa peale tagasi saada! Vaadake, te olete Maasse armunud ja seda lemuurialased teevadki. Nad armastavad oma perekonda ja nad armastavad Maad. Nii raske, kui teie elu seekord ka on, teate te, et teie tarkus baseerub Akašši kroonikatel, mida te oma DNA-s arendanud olete. Te mõjutate planeeti iga kord, kui siia saabute. Vaimne seadus ütleb järgmist: inimolend, kes kuuenda kihiga kontakti astub, on suuteline mõjutama tunduvalt suuremat pilti kui see, millest ta ise teadlik on. Maapind vastab talle ning aeg ise võib tema läheduses muutuda.Sellega me ka lõpetame. Te viibite suures saalis. Ma teen selle veelgi suuremaks. Ma tahan katuse pealt võtta. Oo, ma tean, et see on üksnes metafoor, ma ei soovi kellelegi viga teha. Siin on rahvas, kes suudaks katuse pealt tõsta. Nüüd on katus eemaldatud ning inimesed on selle kohal. Kümned tuhanded suudavad teid nüüd selgelt näha. Ärge tundke end halvasti. Ärge olge häbelikud. Nad ei ole siin selleks, et teile hinnanguid anda või jälgida, kuidas te töötate. Selle asemel tahvad nad püsti tõusta ja aplodeerida. Sellepärast nad tulidki. Te andsite taotluse, et täna siin olla. Lugeja andis taotluse, et seda lehekülge lugeda… ja me teadsime seda.Siin on kümneid tuhandeid olemeid, mõned neist ühendatud teiega viisil, mida te mõista ei suuda; mõned neist kõnnivad koos teiega igal hetkel teie elust ning mõned neist toetavad muudel viisidel. Nad kõik on nüüd suurel staadionil, mille istmed siinse hoone kohal asuvad. See ruum ning tool, kus sa istud, on nüüd nähtav nende kõigi jaoks. Nad on valmis. Kas sina ka oled?
Ma annan neile loa püsti tõusta ja aplodeeride sellele lugejate ja kuulajate grupile. Ma tahan, et te kuuleksite ovatsioone just praegu, just siin, sellel hetkel. Ükskõik mis aeg või aasta see on. Ma tuletan teile meelde, et see on niisugune aeg ja koht, et kui te kõik sündisite, ei arvanud te, et see aset leiaks. Sest tõepoolest, ettekuulutuste järgi oleksite te praeguseks hukkunud olnud, kohutavalt tapetud või läbimas olukordi, mis tähendanuks kannatusi ja veelgi rohkem kannatusi. Selle asemel istute te mugavalt koosolekul või toolil oma kodus, kus tähistate Jumala armastust. Ja kui see ei ütle teile, miks me teie jalgu peseme, olete te kogu mõtte maha maganud!
Nad seisavad ja aplodeerivad. Kuid mõelge. Teil on veel palju tööd teha. Te muutsite kehtetuks ühe reaalsuse, kuid nüüd peate looma uue. Energia abil, mis teil siin on, lugejad ja kuulajad, on aeg luua miski, mille kohta kriitikud on öelnud, et see on võimatu. Inimloomus ei luba iialgi rahu Maa peal. Te vaid vaadake enda ümber! See on vastuolus sellega, mida te näete, kas pole?
Enne kui lõpetame, annan ma teile järgmise metafoori – mis juhtub kui süüdata valgus paigas, mis on tuhandeid aastaid pimeduses olnud? See, mis on kogu aeg pimeduses olnud ja äkitselt valgustatud saab, on sageli väga kole! Kallis inimene, nüüd näete te seda oma uudistes. Nii et mida te selles osas ette võtate? Miks ei pühitse te asjaolu, et olete selle kardina eest tõmmanud ning valguse sisse lülitanud. Miks ei tähista te fakti, et armagedoni ei tulegi! Miks ei hakka te kasutama vaimset loogikat, ega ütle: “Kuidas see võimalik on, et ettekuulutused on kehtetuks muutunud? Ja kui see nii on, mis siis edasi saab? Vahest kõik see, mida ma loen ja kuulen, ongi täpselt nii. Vahest saame me tõepoolest oma rakustruktuuriga kõnelda! Vahest saame me isegi luua rahu Maa peal!”
Vaim tahab, et te jääksite siia pikaks ajaks. Väga ebaefektiivne on surra ja siis tagasi tulla. Kas te teate seda? Üles kasvamiseks kulub 20 aastat. Miks ei võiks te lihtsalt siia jääda ja planeediga tööd teha? Siin ruumis on neid, kellel puudub igasugune ettekujutus sellest, mida nendega toimunud ei ole. Kaks, kes seal istuvad [Krayon osutab kohale auditooriumis], peaksid läbi autoõnnetuse hukkunud olema! Kas te teadsite? [pehmemalt] Kas te teadsite seda? te ei tea, mida te enda jaoks teinud olete, kui andsite taotluse jääda ning kui teatud asjad teie ellu tulevad ja lähedalt mööda lähevad. Sageli ütlete te: “See oli küll napikas!” Kuid te ei mõista ega taipa kunagi, et vanas energias oleksite te juba maamullas! Ja selles energias kõnnite te ringi, sest te andiste selleks loa. Kas see on jõud või mitte? Kas ei ole see kaasloome? Kas ei ole see Jumala armastus, mis teie elus toimib? Kas ei ole see reaalsuse nihe? Ja kes selle tegelikult lõi?
Mõned, kes sellel metafoorsel staadionil viibivad, on palunud luba teiega koos koju tulla. See sõltub teist. Kui te ütlete jah, siis te täna ilmselt eriti palju magada ei saa. [Naer] Nad kõnnivad koos teiega uksest välja. See sõltub teist. Siin on tohutult suur toetav meeskond ning see kuulub teile. Kõik, mida nad tahavad, on toetada seda, mille kohta sina, kallis inimene, otsustad, et see on võimalik.
Ja nii se on, et me jõuame järjekordsesse lõpetamise hetke, aega, mil me katuse tagasi peale paneme ning läheme tagasi sellesse reaalsusesse, millega te harjunud olete. See on aeg, mil me hüvasti jätame. Siin on neid, kes lahkuvad teisiti, kui nad siia tulles olid ning te teate, kellest ma räägin. Vahest oled sa teistsugune, kui oma lugemismaterjali kohalt üles tõused. Tõenäoliselt tunnete te seda just praegu. Mõelge – mis siis, kui see ongi nii? Mis siis, kui see on tõepoolest tõsi? Kui on, siis teil on tööd. Sellepärast te tulitegi. Te teate seda ja nii ka meie. Asi ei ole selles, et leida aega puhkamiseks. Asi on selles, et olla õnnelik oma töös ning jääda siia planeedile kauaks… kauaks ajaks siia planeedile… kauaks ajaks siia planeedile.
Ja nii see on.Krayon

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.