kvantum.ee | Mas Sajady – Sageduse tõstmine ja tervenemine | 54:10
15651
post-template-default,single,single-post,postid-15651,single-format-standard,theme-bridge,woocommerce-no-js,mega-menu-top-navigation,mega-menu-mobile-navigation,mega-menu-popup-navigation,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-3,qode-theme-ver-17.0,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Mas Sajady – Sageduse tõstmine ja tervenemine | 54:10

video
play-rounded-fill

Selles videos:

  • Mida võtame kaasa eelmistest eludest?
  • Kuidas näeb AEG-a Mas Sajady?
  • Miks oleme siia sündinud?
  • Kuidas toimivad kaug- ja grupi tervendamised?
  • Mis on puhas Allikas…
  • Kuidas olla rohkem hetkes…

 

Mas Sajady – Sageduse tõstmine ja tervenemine

Tõlge videost:

 

Barbara Slaine: Tere tulemast, olen siin koos Mas Sajadyga. Hinge programmeerija, kes põhiliselt taastab sinu algse kavandi. Mulle meeldib, et suudad muuta ja kustutada programme, mis on vanad või kasutud. Arvan, et see on väga lahe.

Mas Sajady: Aitäh.

Barbara: Tean, et hakkasid sellega tegelema peale surmalähedast kogemust aga räägi lähemalt. Selgita meile, mis on see algne kavand jne.

Mas: Olen läbi elanud kaks surmalähedast kogemust. Esimene aitas mul mõista, mis mõte üldse elul on. Isegi enne surmalähedast kogemust on mul olnud suur huvi selle kohta, mis on väljaspool seda elu. Mitte ainult Jumala mõistmine vaid ka seda, kuidas olla parim sina ise. Enda nooruses nägin rikkaid inimesi, kes ei olnud õnnelikud. Nägin ka vaesemaid, kes polnud ka õnnelikud või hea tervisega inimesi, kes ei olnud õnnelikud. See kõik ajaski mind vastuseid otsima. Olen lugenud palju vaimset kirjandust.

Barbara: Olid sellest juba huvitatud enne surmalähedast kogemust?

Mas: Jah. Tahtsin seda kõike mõista. Esimene surmalähedane kogemus avas mu silmad. Nägin, et oleme siin kogetavast füüsilisest eraldatud ja see avas mind ideele, et me oleme rohkemat kui enda füüsilised kehad. Religioonides räägitakse, et oleme siin kehana ja et peame muu jätma tesipoolsusesse. Aga teispoolsus on juba siin, su vaim on siin vabal kujul ja elab sinuga koos. Sa ei pea selleks ootama surma. Sellest sain esimese surmalähedase kogemusega aru ja teine kogemus andis parema arusaama ajast.

Pole olemas aega ega distantsi. Siin on aeg kindel asi, lineaarne. Vaimumaailmas ei ole aega ega distantsi. Peale teist surmalähedast kogemust sain sellest paremini aru ja see kogemus laseb mul muuta, kustutada ja eemaldada aega, läbi selle inimesed muutuvadki. Asi on ajas. Kõik meie mured selles reaalsuses on seotud ajaga.

Barbara: Kas me oleme kõikide enda eelmiste elude kogum?

Mas: Jah.

Barbara: Kas need eksisteerivad kõik üheaegselt? On see lineaarne või mis?

Mas: Nad ei eksisteeri samas ajas vaid nad saavad ajas minna edasi ja tagasi. Mul on aja kohta oma teooria.

Barbara: Räägi sellest lähemalt, sest usun, et meie uskumused ajast piiravad meid.

Mas: Nii see on. Vaatan aega nii… Tulin selle peale Sedonas üritust korraldades. Mediteerisin hommikul… jalutasime seal lähedal mägedes ja ma lamasin seal suure kivi peal. Lamasin seal ja hakkasin mediteerima ning ühendasin ennast maaga. Oskan aidata inimestel saada ühendust kivide, vee ja teiste selliste asjadega. Nii saame ennast maandada. Seda seal üritusel tegimegi. Tegin seda ka endale ja sulandusin kivisse.

Barbara: Mis tunne see oli?

Mas: Imeline. See ei tähenda, et sa oled tahke tükk vaid sa hakkad mõistma näiteks seda, kuidas töötab Maa. See on mälestus, millega ühendust saad, pole vahet, kas see on kivi, vesi või taim, see tasakaalustab sind. Aga selles meditatsioonis… See mägi hakkas minuga rääkima. “Me oleme väga vanad.” Mõtlesin, et okei…. imelik. Arvata võib, olete ju miljoneid aastaid vanad. Siis sain aga asjast aru… sest olin enne mõtisklenud aja toimimise üle. Sellepärast ka see sõnum minuni tuli. Siis hakkasin mäelt küsima, mida see tähendab. Sest kui olete hetkes, siis ju puudub ajaline väärtus Kust nad teadsid, et nad on “vanad”. Öeldakse ju tihti, et aega ei ole, kõik toimub üheaegselt. Kõik ei saa ju korraga toimuda. Ta hakkas mulle aega ja selle funktsioone selgitama.

Aeg on põhiliselt… Ajal on olemas funktsioon, toome näiteks kivid, planeedid ja nii edasi, nendele kehtib see ajafunktsioon. Need paiknevad teatud lineaarsel ajajoonel, kuigi nad on alati hetkes. Erinevalt meist, nemad ei saa praegusest hetkest kõrvale kalduda. See hoiabki neid puhta ja suurepärasena. Nagu loomad, nad mõistavad ajafunktsiooni, sest neil on mälu, nad mõistavad toiduallikaid, teavad kuna tuleb talv ja on vaja varuda toitu.

Barbara: Nad on hetkes?

Mas: Jah. Nad mõistavad ajafunktsiooni, nad on hetkes, aga nad ei saa minna ajas edasi tagasi.

Barbara: Oleme siin planeedil ja sa räägid jumalikust kavandist. Kes me siis tegelikult oleme? Sa räägid sellest puhtast Allikast.

Mas: Üks meditatsioon, mida teeme, seal lähme ajas tagasi sinu algse sünni juurde. Seal oleme koos sinu vaimuga. See on koht, kus me kõik oleme üks. Ühtsus, kus sinu vaim on loodud sfäärina. Kõik vaimud on loodud üheaegselt, ka kõik planeedisüsteemid on loodud samal ajal. Mina vaatan seda kui ajafunktsiooni. Näen seda korduvalt, kus mõned kogemused…

Toon ühe näite, millega olen kokku puutunud. Keegi, kes on sõjas tapetud, see on tõestisündinud lugu… Üks naine tapeti põgenemise hetkel. Teda tulistati selga. Tundsin seda kui temaga ühendust sain. Ta suri juba enne seda hetke, ta eraldas ennast füüsiliselt… Vaim eraldas ennast kehast, enne kui ta keha füüsiliselt suri. Ja sellest jäi tema olemusse mälestus. Ta tuli selle mälestusega uude ellu edasi. See mälestus on endiselt elus, kutsun seda ajaringiks. See ajaring on temas endiselt elus. Ja ta loob sellest ajaringist, teadmata, et see ei ole reaalne. Ta on võtnud selle ajaringi enda vaimu tasandile kaasa. See peaks olema puhas. Sellepärast ütlengi, et meie vaimud ei ole puhtad.

Barbara: See on sagedus enda eelmisest elust? Kas see sagedus toob nüüd tema ellu sarnaseid kogemusi?

Mas: Jah. Sellpärast ta tunnebki, et jookseb alati millegi eest ära. Ta peab alati seljataha vaatama. Üksinda olles pidi ta alati kontrollima, kas tema seljataga on kedagi. See hetk, kus keegi teda taga ajas… ta loob taas sama olukorra, mis eelmises elus ning nii loobki siinses elus sama. Loob tundeid, nagu peaks ära jooksma või tunneb hirmu.

Barbara: Tõmbab seda enda ellu? Seda tundes loob endale sarnaseid kogemusi?

Mas: Jah, sest me oleme loojad ja me loome läbi sageduse.

Barbara: Tuleme uute ellu nende tunnetega… meid on tapetud või meie kedagi teist… Ja nüüd on meil ligipääs sinusugusele, kes saab seda kustutada ja muuta.

Mas: Just.

Barbara: Aga enamus meist ei teagi, et neid selline asi mõjutab.

Mas: Jah.

Barbara: Kuidas saame inimesi sellest teadvustada?

Mas: No seda saab avastada läbi surmalähedase kogemuse…nagu mina.

Barbara: Kas seda on võimalik ka teisiti saavutada?

Mas: No seda mina teengi. Viin inimesi samale tasemele kui surmalähedane kogemus, aga seda ilma surmalähedase kogemuseta. Viin sind tagasi ajas, kus sa oled enda kõige puhtamal kujul. Tagasi Suure Paugu juurde, kus oled kõigega üks.

Barbara: Sa saad seda sagedust puhastada?

Mas: Jah

Barbara: Minu esimene küsimus: kas see jääb puhtaks või toovad selle tagasi meie mõtted ja emotsioonid?

Mas: See võib tulla tagasi, aga mitte samal tasemel. See, mida teen, see töötab seest välja ja enamasti see puhastab kõik, aga mõnikord on need programmid nii sügaval sees, et vaid osa saab puhastatud. Ja välja saab suurema osa ning jääb mulje, et langed tagasi, aga tegelikult vabaned aina rohkem asjadest. Võtame näiteks Jeesuse, ma pole küll kuidagi usklik, aga ta oli suursugune mees. Ta läbis süngeid aegu, isegi tema tasemel, ta vabanes ebavajalikust, et tõusta üha kõrgemale. Peame mõnes mõttes eemalduma inimlikkusest, õigemini sagedustest, mis teevad meid inimlikuks ja peaksime mõistma, et me oleme vaimsed olendid. Enamus meist arvab, et oleme siin kui inimesed, kes kogevad vaimset. Tegelikult oleme siin kui vaimud, kes kogevad inimlikkust.

Barbara: Jah, oleme vaimud, kes on inimkehas.

Mas: Meie tõene ja ainuke eesmärk siin ei ole asjade loomine vaid tulek sellesse füüsilisse maailma kui vaimne olend. Minu teadmiste järgi ei ole seda kuskil mujal tehtud. Mõtleme sellele… Mõista, et oled vaimne olend ja omada vaimseid võimeid siin füüsilises maailmas…

Barbara: See on imeline võimalus.

Mas: Selle poole püüdlemegi.

Barbara: See võib olla tõeline õndsus.

Mas: Just nii.

Barbara: Kas oleme siin, et teenida ja õppida või kogeda?

Mas: Ikka kogeda, sest mida siin õppida veel on? Kui mõistad, kust sa pärit oled, siis poleks sul vaja midagi õppida, sest sa juba tead kõike.

Barbara: Kas karmat on üldse siis olemas? Peale selle, mida endaga kaasa võtame, kas on midagi, mida peame läbi tegema? Nagu ise ütlesid, et sina pidid elama läbi need surmalähedased kogemused. Need olid ette määratud.

Mas: Jah, et ma mõistaks seda kõike.

Barbara: Kes selle programmi sulle lõi?

Mas: Mina ise.

Barbara: Enne siia sündi kirjutasid selle endale ette?

Mas: Jah.

Barbara: Aga seda kirjutades…

Mas: Selle põhjal, mida olen näinud teistes inimestes… kuna me kõik oleme teel sama eesmärgini.

Barbara: See on siis jumalik plaan, mis ületab kõike, kõik on üksteisega seotud. Seda ei saaks keegi korraldada, see on uskumatu. Kui seda elu ette kirjutasid, kas siis tundsid, et oled teadlik eelmistest eludest?

Mas: Jah. Enamus inimesi jääb kinni enda elu niiöelda loosse, et kui on aeg lahkuda, siis ollakse kinni. Seega nad ei loo uut lugu puhtast olekust.

Barbara: Saan nüüd aru.

Mas: Langetakse pigem alla kui tõustakse ülesse. Seda on teatud tasanditel…. See tuleb eelmistest eludest või selgeltnägijatest, kes tahavad mind lugeda, sest nad on minust huvitatud. Öeldakse, et pole nii kõrget energiat veel näinud jne. Mind paneb see imestama, sest ma ei saa ennast ise lugeda, ma ei tea, kes ma olen.

Barbara: Ja neid üllatab see.

Mas: Jah. Tahan alati teada, mida nad näevad, sest mina ise ei näe. Aga mingil tasemel, peale mitmeid elusid, olen ma alati niiöelda ärganud tasemetel, kui loon uut elu. Iga korraga tõusen kõrgemale. Enamus pole sellel tasemel ärkvel ja nad lähevad aina madalamale.

Barbara: Tulles tagasi algkavandi ja puhta Allikani… kuidas sina neid kirjeldad?

Mas: Puhas Allikas on kõik, mis saab kunagi olema ja on olnud, kõik, mis on siin füüsilises vormis loodud ja ka kõik muu, mis on teistes universumites loodud, see kõik on loodud puhta Allika poolt. Aga see, mis on puhta Allika poolt loodud, ei iseloomusta seda. Sellepärast ütlengi, et armastus või näiteks rõõm… kõik, millega kirjeldatakse Jumalat, see kõik on väga piirav, sest see paneb puhta Allika niiöelda kasti.

Barbara: Sõnad ja meie uskumused on piiravad?

Mas: Jah.

Barbara: Paljud ei tea, et on olemas inimesi nagu sina. Las ma selgitan natuke… Maailmas on väga palju tervendajaid. Kuidas saame ennast kaitsta ja aru saada, kes meid ka tegelikult aitab? Sina oled väga puhas. On näha, et sul puudub ego ja sa ei tegele hirmuga, millega paljud teised tegelevad. Sinu juurde on kuu kuuline ootejärjekord.

Mas: Jah, aga ma teen üha rohkem üritusi gruppidele.

Barbara: Kui tegeled grupiga, kas mõjutad siis kõiki grupis? Igaühel on eri sagedus, mida tuleb muuta, igaühel eri mured. Kuidas seda kõike korraga teed?

Mas: See on päris lihtne, sest mina ei tervenda inimesi. Kui kogesin surmalähedast kogemust, siis olin ühenduses puhta Allikaga, selle kõrgeimal tasemel mida saab füüsilisel kujul kogeda. Ja muud ma tegelikult ei teegi. Olen see abiline, kes toob selle ühenduse inimesse. Ja see puhas Allikas teab, mida on vaja teha. See aitab sul mäletada, kes sa tegelikult oled. Mina ei too sinusse midagi, mis sa juba ei oleks. Oleme kõik terviklikud ja puhtad enda algsel kujul. Aga me oleme vahepeal natuke kahjustada saanud. Mina aitan seda natuke korrastada.

Barbara: Selge.

Mas: Seda ma teengi. Korrastan natuke ja eemaldan ebavajaliku.

Barbara: Väga tore sinust.

Mas: Jah.

Barbara: Okei, üks ühele saad aru, mis on viga, aga kui töötad grupiga, kas siis tunned kõikide isikute muresid või lased Allikal oma asja teha?

Mas: Lasen pigem Allikal oma asja teha, aga ma tunnen ära üldise läbiva teema. Pole vahet kui suur on grupp, sellel on alati mingi üldine teema. Saan aru üldisest teemast ja sellele keskendungi. Isegi kui töötan millegi konkreetse kallal nagu selg… ja kuna puhas Allikas tuleb sinusse, siis tuleb sinusse ka 360 kraadi küllust sinusse, sest see on sinu loomulik seisund. Töötasin kunagi ühe naise käe kallal ja järgmisel päeval teatas ta mulle, et ta on jätnud maha ka suitsetamise.

Barbara: Tagasiside sinu kohta on uskumatu. On ka inimesi, kes kogevad muutust kiiremini ja mõned mitte. Kas põhjus on nendes endis?

Mas: See võib olla nendes endis või selles, kuidas on nende elu ette kirjutatud. Jah, see on osa nende teekonnast. Põhjus on vaimsel tasandil, see kui tugevasti on nad kinni asjades. Kui nad on kogenud rohkesti hirmu, mitmeid elusid järjest, siis sellest hoitakse ka kinni.

Barbara: Kas sellest saab vabaneda?

Mas: Jah, aga see võtab rohkem aega.

Barbara: Hirm on päris võimas. Tean, et see võib võimust haarata. Hirm on madala sagedusega.

Mas: Jah. Aga see on kasulik.

Barbara: Kuidas?

Mas: Hirm on aidanud luua maailma kõige innovaatilisemaid ideid. Mina ei näe ühtegi emotsiooni kui negatiivset või positiivset. Kõik emotsioonid aitavad meid edasi. Võime kõiki emotsioone kasutada edasiminekuks.

Barbara: Niikaua kui me neid ei lahterda. Kas saame minna uude paradigmasse… Nii sina kui Eckhart Tolle räägite sellest valu-kehast. Kui eirame hetkel toimuvat ja me ei võta omaks juhtuvat, siis juhitakse meid koheselt teelt välja ja kui me pole avatud sellele, mida pakutakse.

Mas: jah.

Barbara: Kas peame läbi elama seda valu?

Mas: Mitte päris. Mõned kogevad valu…. Näiteks, kui tegelen kellegagi ja nad läbivad detoksit, siis nad läbivad ka seda valu. Sest nad on selle kirjutanud reeglitesse, et läbi selle saab edasi minna. Aga see ei pea nii olema. Ütleks, et kuskil 30-40% inimestest, kellega olen tegelenud, nad teevad 180 kraadise pöörde elus. Nad astuvad täiesti uude ellu. Ilma valuta ja selle läbi elamiseta. Vaimsel tasemel võivad nad sellest kogemusest lahti öelda ja edasi minna uue kogemusega. Teised tahavad aga sellest kinni hoida. “Miks küll see juhtus, ma pean sellega nüüd tegelema.” Nendega tegeledes võivad esile tulla lapsepõlvemälestused või nende vanemate lapsepõlvemälestused…

Barbara: Kas nad hoiavad siis nendest kinni?

Mas: Jah.

Barbara: See on siis pigem sagedus, mis neid kinni hoiab?

Mas: Asi polegi vahest kinni hoidmises. Mõned viskavad koristades kõik välja ja teised peavad tegema seda üks asi korraga. “Oi, mis see on, miks see minuga juhtus?” Nad peavad läbima selle puhastuse faasi, kus lastakse kõik ükshaaval välja. See on väsitav.

Barbara: See võib ka neile vajalik olla?

Mas: Jah. Kui nad jõuavad sinna hetkesse, kus nad on sellise reegli endale kirjutanud ja järgmine kord kui tuleb puhastuse aeg, kui nad tõusevad kõrgemale tasemele, siis nad ei pea seda enam läbima, nad saavad uue reeglistiku teha. Mis ütleb, et seekord teen puhastuse kiiremini.

Barbara: Kuidas olla rohkem hetkes? Kuidas saame uskumusi muuta? Kas küsides nende tõesust?

Mas: Mina küsiks kõige kohta lisa.

Barbara: Küsiks kõige kohta lisa?

Mas: Nii on kindlam. Sa ei pea mõtlema, mida usud ja mida mitte.

Barbara: Küsida siis kõige kohta, kas see on tõene?

Mas: Jah. Sedasi muutud uudishimulikuks. Sest sinu meel ongi selline. Nii hakkad mõistma asju sügavamal tasemel. See välistab ka valu-keha aspekti. Sellest sa pääsed kui hakkad kõige kohta lisa uurima.

Barbara: Ütlesid eile, et peame muutuma rohkem teadlikumaks. Peame võtma vastutuse enda eest. Peame kõigepealt endasse vaatama. Peame enda eest hoolitsema, sest oleme osa kõigest ja see mõjutaks kõiki.

Mas: Just. Mina saan sellest nii aru… Peame enne teiste aitamist aiatama ennast. Kujuta ette, et kõik parandaksid ennast.

Barbara: See oleks imeline.

Mas: Kuhu me jõuaks, kui kõik aitaksid esimesena teisi? See kõlab küll egoistlikult, aga see pole seda.

Barbara: Ei ole.

Mas: Kui sinuga on kõik korras, siis saad aidata ka teisi. Võta aega, et ennast parandada.

Barbara: Viimaste aastate jooksul on see rituaalide ja tantsude tegemine… kas on ka lihtsam viis seda teha? Kas peame sütel kõndima ja teisi trikke tegema?

Mas: Kui seda teha tahad…

Barbara: Ei taha.

Mas: Tihti, kui tegelen inimestega, siis nad saavad aru, et nad ei pea midagi tegema, nad on kus nad on. Ja see on üks tähtsamaid asju, mida aitan inimesel mõista. Sügavam arusaam sellest, kes nad on ja nad saavad sügavama tunde heaolust. See omakorda tugevdab seda heaolu tunnet. Kui oled korra saanud ühenduse puhta Allikaga… ja kuna oleme organismid, mis tahavad luua ja laieneda, siis see ühendus muutub aina tugevamaks. Nii muutuvadki inimeste elud, peale nendega tegelemist. Aga parim viis selleks… Vaim tahab inimkeha, sellepärast olemegi siin inimestena. Selleks ei pea kõndima sütel vms. Kui pesed nõusid, sõidad autoga või kirjutad… Oleme tavaliselt enda kehast niiöelda väljas, aga tule hoopis kehasse, märka, mida teevad sinu käed, märka, mida teevad sinu jalad. Kas pöörad sellele jalutades tähelepanu? Mina keskendun kõigele, isegi enda sõrmede liigutustele. Nii hakkad märkama seda kõikehõlmavat universumit enda sees.

Barbara: Iga hetk.

Mas: Jah, tunne, mida su keha teeb. See on parim viis mediteerimiseks.

Barbara: Peaksime oleme enda kehas igas liigutuses ja hetkes?

Mas: Täpselt.

Barbara: See viib meid lähemale millele?

Mas: See toob su vaimu kehasse. Minu meditatsioon erineb teistest. Enamus teistest meditatsioonidest tahab, et sa väljuksid enda kehast. Mina kutsun enda vaimu pigem kehasse ja nii oled sa 24/7 sellega ühenduses. Nii saab sinu vaim sind pidevalt juhendada. See meditatsiooni tunne peaks olema pidev, mitte vaid üks tund päevast.

Barbara: Peaksime elama läbi meditatsiooni. Peaksime oleme pidevalt hetkes, pidevalt teadlikud. Pole vahet, kas pesed nõusid või midagi muud. Kui tood selle teadvuse endasse, siis tunneme ennast terviklikumana?

Mas: Jah. Mina naudin ka kõige igapäevasemaid asju.

Barbara: Tõesti?

Mas: Jah.

Barbara: Oled sa kunagi füüsilist valu tundnud?

Mas: Ikka jah, olen seda palju kogenud. See toob sind väga hästi kehasse.

Barbara: Kuidas seda?

Mas: Sain paar kuud tagasi mesilaselt nõelata. Mesilane nõelas mind kaela ja see oli imeline. Alguses oli see muidugi tohutult valus, aga peale seda… see läks vist kuhugi närvi pihta ja see läbis kogu mu keha. See oli minu arust imeline.

Barbara: -Kas see oli väga valus?

Mas: Jah.

Barbara: Aga kirjeldad seda kui imelist kogemust.

Mas: Minu jaoks on see loomulik nähtus, millest saab õppida või seda kogeda. See on imeline, kuidas väike mesilane saab mõjutada kogu minu närvisüsteemi. Tänu sellele sain parema ühenduse enda kehaga, sest tundsin, kuidas töötab minu närvisüsteem.

Barbara: See oli ikkagi valus?

Mas: Jah.

Barbara: See, et olid valust teadlik, kas see aitas olla sellest üle?

Mas: Valust päris üle ikka ei ole, aga sa näed seda teisest vaatevinklist.

Barbara: Kõik on energia ja vibreerib, on nii?

Mas: Jah, sagedused.

Barbara: Sagedused.

Mas: Läbi sageduste teengi muutusi.

Barbara: Mõned inimesed on tundlikumad ja nemad tunnevad, mida teised võivad tunda ja ei mõistagi, et see võib olla keegi teine… Kuidas saame ennast selle eest kaitsta? Kas on olemas negatiivseid energiaid ja vaimseid rünnakuid vms? Mis värk sellega on?

Mas: Jah. Selliseid rünnakuid on küll. Olen teinud ka nn eksortsismi, kus võõrad energiad on kellegi kehas. Kui asjast lähemalt rääkida… siis paljud räägivad lähedaste lahkumisest ja eriti mingites religioonides kardetakse enda niiöelda loojaga kohtumist, sest on pattu tehtud või arvatakse, et ei vääri seda. Nende elu ei olnud täiuslik. Nad kardavad ja ei taha edasi minna.

Barbara: Nad ei taha lahkuda.

Mas: Just. Nad jäävad kahe maailma vahele kinni. Nad veedavad seal enda aega. Ning vahepeal, selle asemel, et seal püsida, nad klammerduvad inimese külge, kes hoolitses neist. Näen seda korduvalt. Nii ongi sinus kaks vaimu ja see hoolitseja kogeb nüüd südamevalu või kaotab energiat.

Barbara: Inimesed pole sellest teadlikud. Kuidas näha seda ja kuidas saame ennast kaitsta?

Mas: Enda kaitsmiseks on väga lihtne viis. Minul on selleks mantra: “Kuidas saada puhta Allikaga veel tugevamat sidet?” Kui sul on mantra, siis see võik olla see. Sest puhta Allikaga ühenduses olles laabub kõik nii nagu peab.

Barbara: Tuleb siis lihtsalt öelda mida?

Mas: “Kuidas saada puhta Allikaga veel tugevamat sidet”

Barbara: Kuidas saada puhta Allikaga veel tugevamat sidet” Ongi kõik?

Mas: Jah. Sa ei pea muretsema raha, tervise või arvete maksmise pärast. Sest kui sa oled allikaga ühenduses…siis see sama küllus, mis tuleb planeeti ja loomadesse, tuleb ka sinusse.

Barbara: Tean, et sa mediteerid.

Mas: Jah.

Barbara: Kui pikalt sa mediteerid?

Mas: Enam ma väga ei mediteeri, kuna tegelen nii paljude inimestega ja olen meditatiivses seisus oma 14 tundi päevas. Sellest piisab mulle.

Barbara: Kas meie peaksime mediteerima?

Mas: Soovitan seda kindlasti. Mediteerimine ei ole paigal istumine. Võid seda ka süüa tehes teha.

Barbara: Ahah nagu enne rääkisime.

Mas: Mõnele meeldib kududa või teha puutööd, tee seda, mida armastad.

Barbara: Tule enda kehasse, ja ütle: “Kuidas saada puhta Allikaga veel tugevamat sidet” Tule kehasse ja ole alati hetkes. See on palju lihtsam.

Mas: Sa ei pea teadma, kuidas kehasse tulla. Märka lihtsalt enda tegemisi. See on loomulik seisund ja see tõmbab sind kehasse tagasi. See on väga lihtne.

Barbara: Mulle meeldib, et see on lihtne. Inimesed raiskavad raha asjadele, mis ei tööta.

Mas: Täpselt, see on tõsi.

Barbara: Kas ütled, et peaksime rohkem enda intuitsiooni usaldama, enne kui laseme kellelgil enda kallal tööd teha? Sest sinusuguseid on väga vähe.

Mas: Mina soovitaks küsida, kas nad tulevad puhtast Allikast. Kui lähed mõne tervendaja, raamatupidaja, juristi või kelle iganes juurde, siis küsi endalt: “Kas nad on puhtast Allikast?”

Barbara: Ja usalda enda tunnet.

Mas: Jah.

Barbara: Paljudele meist on juba noorest saati õpetatud,et meie mõtted ja tunded ei ole õiged. Meile pole seda usaldust õpetatud.

Mas: On ka mõned programmid, mis seda usaldust takistavad.

Barbara: Okei, sinul on kuue kuuline ootejärjekord.

Mas: See on üks ühele sessioonidega.

Barbara: Sa teed grupi tervendamisi ja teed ka kõrgema sageduse tervenemist? Grupi tervendamine on läbi neti?

Mas: Jah. Saab ka näost näkku teha.

Barbara: Okei, seega mõlemat.

Mas: Grupi tervendamisi on mitmeid. Üks on 21 päeva meditatsioon, kus mediteeritakse minuga läbi neti 21 päeva kuust, kaks korda päevas.

Barbara: Kaua see kestab?

Mas: Kuskil 20 minutit.

Barbara: Netist lugesin, et see tõesti mõjub.

Mas: Sellega saab väga suuri muutusi. Ma ei ütle, et ma ravin kedagi, aga paranetud on tõsistest haigustest.

Barbara: Lugesin nende kohta netist ja sa oled tõesti paljusid aidanud.

Mas: Ma olen aidanud neil ennast parandada. Jah. 21 päeva meditatsioon on üks grupi tervendamistest. On ka grupi tervendamine, mida kutsume Oraakli ringiks, mis koosneb viiest inimesest. See on selline koostöö värk.

Barbara: Ooo see koostöö asi meeldib mulle.

Mas: Kutsume seda koostööks, sest meil on siis grupi jõud. Grupil on momentumit. Sellepärast ongi grupi tervenemised väga võimsad. See tekitab momentumit. Saame seda teha, aga kui võimalus, siis teeme üks ühele.

Barbara: Kui tihti seda teete?

Mas: Need toimuvad pidevalt. Nii saamegi tegeleda rohkemate inimestega.

Barbara: On see otse?

Mas: Teeme seda läbi neti ja ka silmast silma. Oleneb, kus ma paiknen.

Barbara: See on tore, sest siis saavad inimesed sind kätte. Masendav on see kui abi on, aga saad seda aasta pärast. Inimestel on vaja seda teada.

Mas: Tihti tahetakse pigem üks ühele, kui nähakse selle tõhusust.

Barbara: Ka meie oleme selleks siin. Maailma sünnib palju lapsi, kes on kõrge sagedusega. Kuidas saame aidata neil ennast ja teisi paremini mõista, et neist üle ei joostaks?

Mas: Jah, lapsed on lahedad ja neil on ägedad võimed, aga kuna see maailm on nii tihke ning nad ei mõista seda ja sellepärast öeldakse, et nad on tähelepanu häirega ja neile antakse ravimeid.

Barbara: Seda juhtub päris palju.

Mas: Nad on imelised vaimolendid, aga see maailm on väga tihke ja see ei lase neil kujuneda ilusti. Peale minu surmalähedast kogemust ei tundnud see maailm päris õige, see pani enesetapu mõtteid pähe jne.

Barbara: Kuidas neid siis aidata?

Mas: Neid tuleb mõista… See, mis puutub vanematesse… olles ise kuue lapse vanem… Tuleks eemaldada ennast teatud ühiskonnast, sest ühiskonnal ei ole alati õigus.

Barbara: Jah, see lahterdab neid ja teeb elu raskeks.

Mas: Peame laskma neil olla nemad ise ja selgitama neile seda maailma. Mitte lahterdama neid ja öelda, et nendes on viga ja nemad peavad muutuma. Tuleb selgitada, et maailm on natuke moonutatud ja vaadata asju läbi nende aru saama. Meil on valmimas varsti ka väikestele lastele mõeldud meditatsiooni CD-d. Peale seda tulevad ka 7-12 aastastele.

Barbara: Me teeme ka ühe dokumentaali, kus saab seda teemat kõnetada. Lapsed on meie tulevik ja tänapäeval antakse paljudele ravimeid ja nad ei saa selle reaalsusega hakkama. Miks me tahame siia tihedusse tulla? Miks me sagedust kõrgemale ei saa tõsta, kui seda kogemust ei taha?

Mas: See juhtubki praegu. Kogu see 2012 aasta Maiade kalendriga jne… See ei tähistanud maaima lõppu vaid uue ja kõrgema sageduse tulekut. Minusugused inimesed hakkavad olema norm.

Barbara: Paljudel on probleeme sellele sagedusele saamisega.

Mas: Jah.

Barbara: Mida saavad nemad teha?

Mas: Sisse on tulemas ka kõrgemaid sagedusi, sellepärast on paljud ka ootel. Inimesed, kes ei taha edasi minna, nemad ilmselgelt kaovad. Paljud lahkuvad näiteks massisurmade näol. Ja need, kes siia jäävad, nemad on kõrgema sagedusega ja nemad kohanevad nende kõrgemate sagedustega. Toimub selline kõrgemale sagedusele tuunimine. Sisse tuleb selline puhastav laine.

Barbara: Kui sa tahad, siis on võimalik teha see nihe puhtama Allika poole? Saame pöörduda sinusuguste inimeste poole, kes aitavad meil seda muutust teha.

Mas: Mina saan seda vaid kiirendada.

Barbara: Seda saab ka ise teha, aga kui sa ei tea, mida teed…

Mas: Nojah…

Barbara: Näen inimesi, kes pidevalt põruvad…

Mas: Sellel võib olla erinevad põhjused. Mitmed inimesed ja tervendajad töötavad teise paradigma järgi. Täpselt nagu religioon, sellest eemalduti mingi aeg ning hakati spirituaalsust järgima ja nüüd liigutakse edasi ka spirituaalsusest. Spirituaalsusest on saanud jällegi ettekirjutatud vorm ja see on nüüd uus paradigma, uus mõtteprotsess. Sellepärast minusugused erinevadki siiani tuntud tervendajatest jne.

Barbara: Sinust on tunda, et oled vaba egost, puudub ka hirm ja see, mis teed tundub lihtne. Arvan, et see peabki lihtne olema. Märterina oleku ajad on läbi.

Mas: Jah, seda enam ei pea olema. Paljud uurivad, kuidas teen seda ja toda ja ma tõesti ei tea, sest ma lihtsalt olen. Arvan, et lihtsalt olemine on hea tervendaja märk. Näen seda laste peal väga hästi. Näiteks poodi minnes hakatakse mul järel käima, lapsed tulevad ja tahavad mind puudutada. Asi pole selles, mida ma teen. Minu olemus on selline ja nemad märkavad seda ning see lubab neil tõusta nendele kõrgematele sagedustele. Selles asi ongi.

Barbara: Näen, et oled lastele kindlasti suureks abiks. Sul võiks olla gruppe ainult lastele, et vanemad ei saaks vahele segada.

Mas: Jah, see oleks päris lahe. Lastele on üks keskus Hawaiil… infot leiab sellest minu kodulehelt, sinna pühendan vahest enda aega. Teeme seal meditatsioone.

Barbara: Kui oluline on sinu arust teiste teenimine? Kas tunned, et selle eluaja jooksul on oluline tagasi anda?

Mas: Kindlasti. Anname juba siin olles ja elades tagasi.

Barbara: Kui teed kaugtervenemist, kas selleks on vaja inimese nõusolekut?

Mas: Ei, üldsegi mitte. Sest tegelen vaimsel tasandil. Parimad tagasisided tulevad inimestelt, kes ei teagi, et nendega tegelesin.

Barbara: Imelik, sest kõik räägivad sellest nõusoleku küsimisest jne.

Mas: Mina lähen sellest kõigest mööda.

Barbara: See mulle meeldib.

Mas: Ma saan tühistada lepinguid, mida oled teinud. Aga seda nõusoleku küsimist tehaksegi vaimu tasandil.

Barbara: Muidugi.

Mas: Eriti siis kui oled sõltuvuses millegist või eitad probleemi olemasolu. Aga vaimu tasandil… Tegin ühte tervendamise sessiooni eile ühe naisega ja selle käigus tuli sinna ka tema vend. Seda siis vaimsel tasemel.

Barbara: Kas mõned vaimud ütlevad muutusele ka ära?

Mas: Jah.

Barbara: Seda siis tuleb ette, sulle öeldakse ei. Siis pead asja pooleli jätma?

Mas: Jah.

Barbara: Siis pole sul valikut?

Mas: Ei ole jah, ja ma ei taha ka ennast vahele segada. Ka vaimudega saab tegelda ja selgitada, et nad ei pea seda kogemust läbi elama. Mõnikord teevad nad seda laste pärast. Algus aegadel tegelesin mehega, kes oli vähki suremas ja mulle öeldi, et ma teeks grupi tervendamist, et teda päästa… Sain tema vaimuga ühendust ja ta küsis minult, mida ma teen. Vastasin, et tahan teda päästa, aga tema seda ei tahtnud. Uurisin miks ja ta vastas, et tema lapsed tahtsid selles elus kogeda elu ilma isata.

Barbara: Wow vahest tuleb mõistvam olla, sest me alati ei tea kõiki põhjuseid.

Mas: Aitasin tal hoopis edasi minna, mitte siia jääda.

Barbara: Kui oluline on andestamine? Kui arvame, et keegi teeb meile liiga, aga tegelikult on kõik õige… Kui oluline on andestamine, et saaksime tõusta kõrgematele tasemetele?

Mas: Andestus sulle või teistele?

Barbara: Mõlemale, nii endale kui teisele, kes meile halba on teinud.

Mas: Tulen sellega jällegi tagasi selle juurde, mida Jeesus ütles. See, et me ei saa kellelegi andestada, sellel tasemel, mis on vajalik, aga kui see sind aitab, siis tee seda. Enamus ajast on andestus kasulik sulle, sest teine inimene on selle arvatavasti juba unustanud.

Barbara: Vimma pidamine ei ole meile endale hea.

Mas: Ei ole jah. Tõeline andestus, nii nagu Jeesus seda nimetab… paikneb ajakavas, mida inimene ei saa kustutada, sest meil on mälu. Nii mina inimestel terveneda aitangi, ma kustutan need ajakavad. Sul võib jääda küll udune mälestus sellest, aga neid emotsioone enam ei ole. See on parim, mida saame teha.

Barbara: Minu jaoks on sinul Jeesusega väga sarnane energia ja sa mainisid ka teda paar korda. Ka tema tahtis ülestõusta läbi selle protsessi. Kas saaksid sellest lähemalt rääkida?

Mas: Saan ikka. Jeesus on väga huvitav ja populaarne mees, pole vahet, mis religioonist oled. Seda sellepärast, et ta tõusis kõrgemale tasemele, aga isegi tema proovis murda ennast lahti selle maailma füüsilisusest. Ta rääkis, et on olemas inimesi, kes teevad palju enamat inimkonna jaoks kui tema. Ta rääkis sellest, et vaim saaks tulla siia füüsilisse maailma. Kus inimesed saaks elada korraga mõlemas maailmas. Ta mõistis seda kontsepti, aga ta ei saanud sellega kunagi hakkama.

Barbara: Isegi kui ta tagasi tuli?

Mas: Ta tuli tagasi ainult vaimsel kujul. Ja seda teevad kõik.

Barbara: Kas ütleksid, et tema ravis inimesi sarnaselt sinuga? Kui ta näitas neile puhast Allikat nendes endis? Tundub, et see on sama, millest sina räägid. See äratas selle teadmise nendes ja siis toimus tervenemine.

Mas: Minu enda vaimseteks teejuhtideks on Buddha, Muhammed, Jeesus, Abraham, seega ma usun kõikidesse religioonidesse. Kõik usud on head, neis kõigis on tõde sees. Kui inimesed surevad siis juhtub see…. Näiteks haigused, mis moonutavad meie keha ja on inimesi, kes näevad su hinge ka peale surma. Nad ei näe kunagi seda vaimu keha moonutatult, see on alati helendaval kujul. Kas on loogiline?

Barbara: Jah.

Mas: See on sinu loomulik vaimukeha. Toon su tagasi sellesse vaimu kehasse. Sest siis oled sa taas terviklik. Peale inimestega tegelemist öeldakse, et nad tunnevad ja näevad nooremad välja, sest nad saavad selle elukuse tagasi.

Barbara: Su kodulehel on ka kirjas midagi vananemisvastasest kasust ja mõtlesingi, et mis see siis on. See on nii mitte sinulik väljend ja ma ei saanud sellest alguses aru.

Mas: Tead, kust see üldse tuli? Tegelen väga paljude inimestega, kes on pärit Los Angelesist ja Kaliforniast ning nemad on avastanud seda, et inimesed, kes käivad spaades, kus tehakse näohooldust, et näha noorem välja… Nemad on avastanud, et peale minu sessiooni püsivad protseduuri mõjud pikemalt, 4-5 korda pikemalt ja nad ei pea nii tihti spaas käima.

Barbara: See on küll lahe.  Keha, milles elame võiks hea välja näha jah. Kas sa kardad surma?

Mas: Ei.

Barbara: Üldsegi mitte?

Mas: Ei. Siis ikka kardan, kui peaksin näiteks uppuma või kui kukuksin kaljult alla, siis tunneksin küll hirmu.

Barbara: Aga siin istudes, kas praegu mõtled sellele?

Mas: Ei, olen seal juba olnud. Aga see protsess…. see kui eraldud enda füüsilisest kehast, see võib valus olla. See on sama, mida Jeesus enda tumedatel aegadel läbi elas. Vaimsel tasemel pead sa olema eraldatud enda füüsiliselt kehast, et mõista enda vaimu, selles maailmas. See on nagu vormi küljest rebimine.

Barbara: Seda ei juhtu ju ainult surma puhul. Ka surmalähedased kogemused jne?

Mas: Jah, seda küll, aga kõrgemale tõustes tekib sul valik, kas tahad minna tagasi või edasi.

Barbara: Surma hetk, see võib olla paras väljakutse?

Mas: Jah.

Barbara: -Kas see on valus kui sa ei ole sellest teadlik?

Mas: See on mõlemat viisi valus.

Barbara: Kas kõigil on surres valus?

Mas: Unes surres ei tunne väga valu.

Barbara: Aga kui oled vaimselt teadlik, nagu sina…kas ka siis on valus? Kas peab olema valus?

Mas: Ei, üldsegi mitte.

Barbara: Seega on inimesi, kes teevad seda teadlikult, et tõusta kõrgemale tasemele?

Mas: Teen ka seda inimestele, aitan neil edasi minna peale surma.

Barbara: Oled sa mõelnud teha sessioone, mis käsitlevad toimetulekuga peale surma?

Mas: Meil on olemas üks CD, mis räägib rahulikust üleminekust. Enamus inimesi, kes surevad, ei saa aru, et nad surevad. Ja nad hoiavad kinni selle maailma väärtustest. Ja kui nad tulevad järgmisesse ellu, siis nad loovad uue elu vana järgi. Sealt need probleemid tulevadki. See aitab neil nendest väärtustest lahti lasta. Nad näevad, et neil ei ole neid kogemusi selles elus enam vaja ja lastakse nendest lahti. Selles asja iva ongi. Sellest meie probleemid tulevadki.

Barbara: -Surmast rääkimine ei tohiks olla mingi tabu. Tuleb mõista, et üleminek saab olla palju kergem.

Mas: Surma võiks vaadata rohkem kui taassündi.

Barbara: Tahaks kuulda sinu arvamust lääne meditsiini kohta, kas seda on hea kasutada? Paljud inimesed on täielikult selle vastu, kuidas sina sellesse suhtud?

Mas: Minul ei ole selle vastu midagi.

Barbara: -Kas ütled seda sellepärast, et su isa on arst? (Naljatades)

Mas: Mu isa ja õde mõlemad on arstid. Isa ütleb alati: “Kui tahad terve olla, siis väldi arste.” Meditsiinil on oma koht. Kui on vaja teha operatsiooni näiteks.

Barbara: Kuidas on lood ravimitega?

Mas: Arvan, et on olemas palju halbu ravimeid. See läheb kokku ka sellega, kuidas mina aitan terveneda ja see on kasulik ka lääne meditsiinile… Terveneda saab kahel viisil. Kui muudan su sagedust ja sa teed nihke, ilma, et vajaksid mingit ravimit. Olen näinud ka vähki kadumas.

Barbara: Jah, vähk on ka ju sagedus. Mis võib tulla eelmise elu sagedusest.

Mas: Jah, täpselt. Enamus ongi. Teine võimalus: kui muudan su sagedust ja sa satud peale seda õige arsti juurde. Õige ravi või operatsioon, vahet pole mis. Ning siis võib õige ravim sind aidata. Oluline on muuta seda sagedust, mis tekitab probleeme. Sest olen korduvalt näinud, et inimesed lähevad ühe haiguse juurest teise juurde ja nii aina edasi. Sest see sagedus on endiselt kehas. Või sinuga juhtub alatasa erinevaid õnnetusi. See on päris tavaline olukord mõne puhul. Asi pole meditsiinis ega selles, mida teeme füüsiliselt, kõigel on oma mõte. Soovitan kõigil kindlasti korralikult süüa.

Barbara: Mida sina liha söömisest ja selle sagedusest arvad?

Mas: Kui looma on kasvatatud korralikult, tapetud korralikult… Looma jaoks on tegelikult au tulla kõrgema olendi sisse. Kui seda on tehtud korralikult.

Barbara: Nii nagu indiaanlased tegid pühvlitega, toideti muruga jne.

Mas: Jah, mitte, et keegi annab lihale vaid õnnistuse.

Barbara: Asi on ikka kogu kasvatuses.

Mas: Jah, kasvatus on oluline. Tänapäeval tapetakse loomi, väärkoheldakse ja neile söödetakse sisse antibiootikume ja sellega koos süüakse sisse looma stressi.

Barbara: Nii tõmbame seda sagedust ka endasse.

Mas: Seega, mida orgaanilisem on toit, seda parem

Barbara: Rääkisime sinuga tööst, mida teed lastega ja see, et aitad inimestel olla rohkem hetkes… Mis sa arvad, kuhu sinu töö edasi viib?

Mas: Huvitav küsimus, mul pole väga ootusi… Mul kunagi olid eesmärgid jne, aga nüüd tahan vaid olla. Ma küll tahan üht-teist teha, aga suurem eesmärk kerkib ise esile. See on automaatne, see lihtsalt juhtub. Sellest, mida ma näen…. Ma saan tunnetuse, kui keegi küsib minult… ma ei näe endasse, aga kui sa küsid seda minult, siis ma näen sinus ennast. Kõrgemal tasemel ma ei tea, kes ma olen või mida oskan, sest ma ei näe seda ise. Aga kuna sa küsisid, siis saan öelda, mida näen. Näen, et tegelen kümnete tuhandete inimestega samaaegselt. Minu võimed lähevad tugevamaks. Need muutuvad tõhusamaks. Praegu saan juba 5 minutiga inimest muuta ja näen, et kuskil 3-4 aastaga, piisab vaid puudutusest, et tekiks muutus.

Barbara: See on uskumatu.

Mas: Nii saangi tegeleda juba massidega.

Barbara: Sellest ei ole veel raamatut kirjutatud?

Mas: Me tegeleme praegu raamatu kirjutamisega. Aga enamus asju on jah läbi interneti. Tervendamine toimib ka läbi video ja audio. Inimesed laevad alla näiteks 21 päeva meditatsiooni ja see on sama tõhus. Asi pole salvestuses, mõju tuleb hetkest, kus toimus salvestus.

Barbara: Tervendamine toimub just nüüd ja sa oled siin, et aidata meid. Olen väga tänulik, et seda teed ja et sa tulid täna siia. Tänan.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.