kvantum.ee | Zoom kokkusaamised E, T, K ja N kell 20.00
16736
page-template-default,page,page-id-16736,theme-bridge,woocommerce-no-js,mega-menu-top-navigation,mega-menu-mobile-navigation,mega-menu-popup-navigation,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-3,qode-theme-ver-17.0,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Zoom kokkusaamised E, T, K ja N kell 20.00

Ajakava 7.-13.august 2023

Alustame kell 21.00

 E 10.juuli 
 T 11.juuli 
K 12.juuli

N 13.juuli

Holograafiline MedBed
Tahhüonid
Ühendus Universumi Valgusega
Holograafiline MedBed, Theta seanss kordusena

ZOOM registreerimine:

Kliki siin: Juuli 2023

Zoom ID: 873 1982 7440

Pühapäevastele otseülekannete registreerimine

Kliki siin: Juuli 2023

Schumann resonants:

Kliki siin:

Cobra Intervjuud:

  1. 28.juuni 2023


Edasi lugemisks:
kliki siin


Mälestusi isast:
kliki siin

Juhan Smuul


Edasi lugemisks:
kliki pildil


Sound of Freedom: vaatamiseks
kliki pildil

1.osa
2.osa
3.osa
4.osa


Vabaduse Hääl

Kordused:

16.märts 2023

23.märts 2023

1.osa Mittevajalike hingelepingute kustutamine
2.osa Theta tervendus Brenda juhendamisel
3.osa Valgusportaali aktiveerimine

Kordused:

Helisevad kivid on kivid, mis haamri löömisel helisevad nagu kellad. Kaljud asuvad erinevates kohtades üle maailma, kuid Pennsylvania kaguosas asuvad kõige kuulsamad paigad on Stone Garden (Haycock, Bucksi maakond), Devil’s hipodroom (Franklini maakond), teised Lõuna -mägedes ja Pottsdowni piirkonnas ning Bell Ridge. Rock Lääne -Austraalias ja Venemaal (Kandalaksha, Murmanski oblast).

Kivile lüües ootate tavaliselt, et kuulete tuhmi heli, äärmisel juhul klõpsatust, kuid mitte helinat. Looduses on aga kõlisevaid kive: klinkivate kaljude pargis, 128 aakri suurusel alal, asuvad tohutud rändrahnud – ainulaadne loodusnähtus. Kui lööte haamriga mõnele kivile, hakkab see helisema.

Ameerika asunikud said kividest teada indiaanlastelt 1700ndatel. See helin on nii ootamatu heli, et tundub, et kivid on metallist ja õõnsad. Palju aastaid on kummaline nähtus teadlasi ja geolooge hämmeldanud. Kividega tehti mitmeid katseid, kuid nähtuse olemus jäi ebaselgeks. Pennsylvania geoloog Richard Faas uuris 1965. aastal laboris mitmeid kivimeid.

Ta leidis, et löögi korral eraldab iga kivi madalatel sagedustel heli, mida inimkõrv ei taju, kuid mitu kivi suhtlevad üksteisega ja inimene on juba võimeline seda heli kuulma. Kivid koosnevad vulkaanilisest ainest, mida nimetatakse diabaasiks. Selles pole midagi erilist: see on rauamaagi ja muude kõvade kivimite segu, nagu kõik kivid. Mõned teadlased usuvad, et rõngaste tekkimise eest vastutab kivide surve kivide sees.

See kivi on üks uusimaid saladusi, mis on seotud Venemaa loodeosaga. Esimest korda kirjutasid nad temast Konstantin Saksi käsikirjas, mis oli pühendatud Ingerimaa legendide uurimisele.

 

Seal öeldi, et raskete aegade korral tuleks läheneda kindlale Õnnelikule kivile ja paluda abi, kui kivi laulab, saab kõik teoks.