kvantum.ee | Abraham – Edulood, kuidas minust sai meister asjade manifesteerija | 37:10
15639
post-template-default,single,single-post,postid-15639,single-format-standard,theme-bridge,woocommerce-no-js,mega-menu-top-navigation,mega-menu-mobile-navigation,mega-menu-popup-navigation,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-3,qode-theme-ver-17.0,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Abraham – Edulood, kuidas minust sai meister asjade manifesteerija | 37:10

video
play-rounded-fill

Selles videos:

  • Sa ei loo sõnadega, vaid vastavalt enda vibratsioonile ja sinu vibratsioon on enamat kui sa arvad.
  • Manifesteerimine on imeline asi. See on vibratsiooni viimane tase mida saavutate. See on Allikaga joondumise tõend.
  • Häälestamise (kõrgemale sagedusele viimine) eesmärk on emotsioon, mida see sulle pakub. Ülim manifestatsioon on saavutada kontroll enda tunnete üle.
  • Teil on tohutult suur hulk mitte-füüsilist energiat, mis teid toetab. Teadvus, mis teid toetab. Oleksite sellest teadlik kui häälestaksite enda vibratsiooni sellele tasemele.
  • Tajud seda, mis on sinu vibratsiooni sagedusel. Midagi muud sa tajuda ei saa.
  • Sul ei saa kunagi olema õnnetut seiklust, kui sihid õnnelikku lõpp-punkti. Kui tunnete ennast hästi, olete õnnelik, selge meelega, energiat täis, kõrgemal sagedusel, ühenduses Allikaga ja valmis minema, kui nii tunnete siis teate, et olete leidnud õige sageduse ja see laiem teadvus aitab teid.
  • Tahame öelda, et parim tee ei ole kõige lühem, vaid kõige nauditavam. See on kõige huvitavam ja lõbusam tee.
  • Kui jõuad sinnani, et sa ei vaja enam tahetud asja manifesteerimist, kui sellega joondus olek juba rahuldab sind, juhtub kaks asja: esiteks tunned sa ennast alati hästi ja teiseks hakkab kõik teie jaoks kergelt tulema.

 

Abraham – Edulood, kuidas minust sai meister asjade manifesteerija

(Success stories of how I became a Master Manifesterer)
Tõlge videost:

 

Küsimus publikust: Olen kauaaegne kuulaja, esmakordselt küsija… Olen tegelenud sellega umbes kolm aastat. Olen osalenud filosoofilistes ringides jne. Tahaks rääkida natuke edulugusi ja vaatame, kas selleks jääb aega. Arvasin, et teine küsija hakkab arutama mitte-duaalsusest, mis on midagi, millest mina rääkida tahan. Kuulda Abrahami mõtteid teemal, millest ka paljud idamaised õpetajad räägivad, mitte-duaalsusest. Olen aru saanud, et Abraham räägib sellest kui mitte füüsilisest, mis on ka füüsiline, see mis on kahe vahel. Tundub, et see kõikvõimas “Mina olen”, mina olemine. See on ainuke asi, mida saame teadlikkusena öelda ja tundub, et „Mina olen“. Peale selle tahaks teada, kuidas see seondub mitte-füüsilisega või Abrahami arusaamaga.

Abraham: Duaalsus on muidugi kõiges

Küsija: See tundub…

Abraham: Räägime sellest, sest sõnad on väga huvitavad. Inimesed saavad nendest erinevalt aru. Meie mõtlema selle all seda, et igal osakesel on olemasolev ja mitte olemasolev pool ja kõik, mis on selle keskel. See on ülim duaalsus ja vastandid tekitavad selle. See on vajalik, et saavutada fookust. On vaja teada mida sa ei taha, et teada seda, mida tahad. Huvitav on aga see, et inimesed on ise loonud ülima duaalsuse, et olemas on hea ja halb. Sest nad pole enda Allikaga joondumisega toime tulnud ja kui nad on ebakõlas enda heaoluga. Selle võimsa energia mitte lubamine jätab nad sellisesse tühjusesse ja kui seda piisavalt kaua teha, siis tekib impulss, mille loomulikuks eelduseks on see, et sellele peab olema kinnitus.

See on tegelikult suurim põhimõte, millest teiega üldse räägime. Seni kuni saate aru külgetõmbeseadusest ja mis osa sa mängid selles, mis sinuni tuleb, tundub sulle, et keegi väljast poolt tekitab neid asju sinu jaoks. See on põhiline mure, millega meie jutule tullakse. Öeldakse, et usuvad enda reaaluse tegemisse, aga ei arva, et seda tegelikult teevad. Sest: ”Ma ei oleks ju teinud seda, kui oleks valikut olnud”. Ütleme selle peale, et pead paljust veel aru saama. Sa ei loo sõnadega, vaid vastavalt enda vibratsiooniga ja sinu vibratsioon on enamat kui arvad. Kavatsused, mida tegema hakkad….

Üks huvitavamaid asju füüsiliste sõpradega mängimisel on see… Nad on vastuolus ja tahavad asju, millega hakkama ei saa. Nad ei harjuta enda soovide vibratsiooniga. Ja üks hetk, kui nad ei sammu mitte-soovitud asjade rada, see mis neid õigetest soovidest eemal hoiab. Nad lasevad ennast tõugata, kellegi või mingi olukorra poolt joondu sellega, mis lubab soovitud asjadel endani tulla. Ning nad ei tunne seda isegi ära, sest pole harjutanud selle tunde tundmist. Nagu nad ei näeks seda, sest pole harjutanud seal olekut. Kui muutud aga loomisel teadlikuks, kui tead mida saavutada tahad ja tunnetad vibratsioonilist vahet sellel, kus oled ja kuhu jõuda tahad, ning sulged selle vahe ja joondud sellega, siis sa enam ei jäta märkamata neid nüansse, mida universum vastavalt sinu soovidele sulle saadab.

Küsija: Kui hakkasin seda Abrahami öeldut tegema ja keskendusin täielikult sellele. Siis sai minust meister manifesteerija. Nüüd on vaja hakata tagasi manifesteerima seda jama, mida juba manifesteerisin. 🙂  See on hullumeelne. Võibolla räägin mõned edulood inimestele, kes alles alustavad sellega.

Seda alustades mõtlesin, et see on lõbus. Mõlemad sõbraga olime vallalised, endine naine ka. Vaatasime seda külgetõmbejõu teemat ja otsustasime seda katsetada. Tegime nimekirja asjadest, mida tahame, vaatasime seda ja kõik jutud, ning kahe nädala pärast leidsid kõik kolm ideaalse paarilise ja oleme siiani nendega koos. Avastasime, et see on tõesti huvitav. Mulle on edulood alati meeldinud. Lemmik tegevus nende materjalidega töötamisel oli Estheri ja Jerry lugusi lugeda ja inimestest, kes toolis istusid. Mäletan ühte tüüpi, kes rääkis enda edulugu. Rääkis, et tahab tšekke postkasti saada. Mulle tundus see tobe, sest miks peaks keegi sulle tšekke saatma. Temal see toimis ja mõtlesin, et proovime. Paari nädala pärast sain postkasti tšeki summas 3 dollarit ja 60 senti. Mingi kohtuhagi, mille osalusest polnud ma teadlik. Mõtlesin, et okei see on päris lõbus. Paar nädalat hiljem sain tšeki summale 360. Kümne aasta tagune tagastus elektri firmalt. Olgu, päris lõbus. Paari nädala pärast tuli tšekk summale 3600 Ebayst. Järjekordne kohtuhagi. Päris lahe. Jäin seejärel enda 36000 tšekki ootama. Juhtus aga see, et tuli inspiratsioon osta kortereid summas kuskil 36000. Tahaks natuke veel uhkustada, kaks nädalat tagasi sai minust miljonär. See kõik on tänu külgetõmbejõule. Võtke seda kergelt ja lõbutsege. Üks asi teise järel. Selle kõigega sain hakkama.

Mul ei olnud ka isa surma vastu midagi. Ta ise ütles mulle, et on surnud. Olin Floridas ja tema Louisianas. Ärkasin ja tema seisis minu kõrval. Sama kaugel kui sina minust (mõned meetrid). Ta nägi 30 aastat noorem välja. Vaatasin teda ja ütlesin lihtsalt, et… Ta oli väga elevil mind nähes ja mina ütlesin, et: „Kas see on viimane kord kui sind näen?“ Ta vastas, jah. Kallistasin teda ja jätsin hüvasti. Ütlesin tütrele, kes minuga oli, et vanaisa suri. Küsis kust seda tean ja vastasin, et nägin teda just. Rääkisin seda ka oma tüdrukule ja kuulsin sellest alles 8 tundi hiljem. Me ei teadnud, et ta oli surma äärel. Sain hiljem teada, et ta sureb. Näen teda nüüd rohkem kui elusana ja see on väga meeldiv. Usun, et sa ei näe kunagi surnuid, kui oled leinas ja kurbuses. Nägin teda vaid heas tujus. Läksin magama ja nägin und. Ta rääkis asju, mida ma ei teadnud ja hiljem kontrollisin kasuema kaudu neid. See oli uskumatu. Sellega on palju nalja saanud.

See on andnud mulle aega, et mõelda mitte-duaalusele jne. Suhtest teadlikkuse ja Allika vahel, teadlikkust ja sellest, mis kõik on. Tundub, et võime jagada reaalsuse mitmeks, tajuja, tajutav ja…. Aga ma ei saa aru kuhu siin kuulub Allikas või see mitte-füüsiline. Tundub, et pole midagi muud. Tundub, et taju on kõige minu keskne. Keskus minu silmade taga ja kõik, mis on minust väljas, mida ma ei saa tõestada. Ainult see, et saan teid tajuda. Ma ei mõista kuidas mitte-füüsiline siia sobib, siia mina olekusse, kollektiivsesse teadlikkusse.

Abraham: Sinu jutus on mitmeid asju, mida tahaksime selgitada. Esimeseks on tagasi manifesteerimine, sest sa jõuad kohta kus… Kõigepealt, me ei taha kedagi ümber veenda asjade manifesteerimisest. Manifesteerimine on imeline asi. See on vibratsiooni viimane tase mida saavutate. See on Allikaga joondumise tõend. Soovitud ja soovimatute asjade tõend. See on imeline tööriist enda häälestamiseks. Häälestamise (kõrgemae sagedusele viimine) eesmärk on emotsioon, mida see sulle pakub. Ülim manifestatsioon on saavutada kontroll enda tunnete üle. Asjad mis sinuni jõuavad on kõik…

Küsija: Kõik on mõte, selle rõõmsa hetke ajal tunnen seda, selle allikas on…

Abraham: Kui jõuad kohta, kus manifestatsioonid on üha ebaolulisemad… Olulisemaks aga muutub see, et ma saan keskenduda mõttele ja muutun üha rohkem mõtteks, ning suudan mõtte võimsust suurendada või vähendada. Saan määrata ja kontrollida kogunemise kohta. Teisisõnu on see tunne võrdne tundega, kui su käed voolivad savi ja manifestatsioonid on imeline osa sellest. Sul on õigus, aegamisi muutuvad manifestatsioonid vähem tähtsamaks. Kui saavutad pideva ärkamise ja püsid sellel rajal, et tõesti omad kontrolli selle üle, milline tuleb su päev ja kuidas seda elad. Esimene märk sellest, et oled õigel teel oma tahtmistega, on see kui emotsioon, mis sinuni tuleb on nagu esimene manifestatsioon. Mis võiks olla veel enam manifesteeritava moodi kui tunne sisimas kehas, see mida sa tunned. See on esimene mis tuleb, aga muidugi tunne tuleb vastavalt mõttele ja kui olla täiesti täpne, siis mõte mis tuli, on tänu Allikaga joondus olekule. Kui sellest aru saad, siis järgnevad emotsioonid on teadlikkus manifestatsioonist.

Järgmine asi, mis juhtub, on pidev mõtete voog mõistusesse, minevikust ja isegi tulevastest kogemustest. Kohtud taas enda heade mõtetega. Koos sellega tuleb selguse tunne. Selgus tundub kui mõeldav kogemus. Selgus ongi tegelikult emotsionaalne kogemus. Selgusel olek on nii mõnus tunne. Kui võrdled seda segaduses oleva tundega, siis tõesti tunned selgust, mida on vaja teha.

Esther on rääkinud, et tema hilisem ebamugavus on tulnud enda segaduses olevast energiast, et ei oska otsust vastu võtta. See tunne on tõesti ebamugav. Ta hakkab üha rohkem seda mõistma, et selgus on kohal ja see on teine osa sinu küsimusest. Sellest räägime varsti natuke täpsemalt.

Esimene oluline asi on siis emotsioon, mis näitab, et olete Allikaga joondus ja siis hakkavad tulema mõtted. Loomad hakkavad teisse teisiti suhtuma, siis hakkavad inimesed teisiti sinusse suhtuma. Elus hakkavad manifesteerima asjad nagu autod garaažis jne. Aga esimesed märgid Allikaga joondus olemisest, peale mingit aega, hakkavad olema need, mida kõige enam soovid. Nagu teate siis on piiratud arv asju, mida saate kaasas kanda ja puhta ning kindlana hoida.

Küsija: Ma ei osanud enam midagi isegi manifesteerida.

Abraham: See kuidas see jätkuda võib on lõputu. Kui asja juba veerema saad, siis leiad ennast mõtlemas asjadele, millele pole kunagi mõtelnud. Siis jõuab kohale selguse mõte. Sa sidusid kaks väga tähtsat asja kokku. See on nüüd milleni tahtsime jõuda ja mida enne küsisid.

Algallikas, kust siia kehasse tulid jne…. olete seda juba korduvalt kuulnud. Teate mida tahate ja mida mitte ning saadate selle endast välja. Kui väljastate need soovid, siis sinu mitte-füüsiline osa laieneb. Saate igal hetkel ennast joonduda Allika laienemisega kui kogete seda, mida teie nimetate “surma kogemuseks”. Meie seda nii ei kutsu, sest surma pole olemas. Ja jõuate terviklikku olevusse, mida olete. See on tõesti meeldiv kogemus, sest sa jätad maha kõiksuguse vastupanu ning saad selgust sellest, kes sa tõesti oled. Need kes jäävad füüsilisse vormi, kui teate kedagi, kes on selle ülemineku läbi teinud, siis teil on ühendus nendega. Nende kõrgemas olemuses. Kui ise olete kõrgemal sagedusel.

Publik: See on ainuke võimalus neid näha.

Abraham: Sa saad ka näha nende mõttevorme, mida nad enda füüsilises kehas mõtlesid. Nad saatsid endast välja igasuguseid asju. Madalamal sagedusel olles võid kätte saada kellegi mõtteid, kes on juba ise edasi läinud. Aga sa ei saa ühendust nendega, kes nad nüüd on. Kõik, kes mitte-füüsilisse maailma ilmuvad, muutuvad puhtaks positiivseks energiaks. Tahame, et mõistaksite seda. Nad on endiselt väga huvitatud sellest, mis toimub nende elukogemuses peale nende lahkumist. Tahame küsida, mida te arvate, et me mõtleme? Kui teie olete mõtte viimane piir ja elukogemus sunnib teid laienemise äärele ja küsite asju, mida pole varem küsitud, ning meie sõidame kaasa teie soovidega. Kas ei tundu teile loogiline, et meile pakub huvi manifesteering, ilmnemine, demonstratsioon sellest, mis teile tuleb. Tahame sellest osa saada.

Suur osa selgusest, mida kogete tuleb meie enda impulsist, mis me ise oleme ja asjade kogust, millest sa hoolid. Aga see tuleb ainult siis kui oled saavutanud ja hoidnud selle kõrge sageduse ja siis hakkad omama püsivat kindlust, mis tähendab, et leiad selle alati kui tahad. Ligipääsu sellele mitte-füüsilisele mõttele.

See toimub Estheriga, kui tema saab ühendust Abrahamiga. Ta on pikalt seda harjutanud ja on meie vibratsiooni õppinud. Seda on ka paljudel teist. Tema saab ennast lühikese ajaga viia seisundisse. Oleneb sellest kui palju ta teiega lobisenud on. Aga ta suudab ennast viia meie vibratsiooni tasemele. Temast saab kõige kaugeim ja laiem teadmine, mida omame. Ja meid huvitab see, millele teie keskendute. See mitte-füüsiline on alati seotud füüsilisega. On alati olnud ja ka jääb selleks.

Teil on tohutult suur hulk mitte füüsilist energiat, mis teid toetab. Teadvus, mis teid toetab. Oleksite sellest teadlik kui häälestaksite enda vibratsiooni teadmise tasemele. Paljud meist on huvitatud sellest, mis teiega toimub, aga teie peate olema vastaval sagedusel, et olla sellest teadlik. Meie saame igal juhul olla teie teadlikkuses, aga sina saad kasu ainult sellest, mida ise vibratsiooniliselt teed. See on imeline asi kui avad oma silmad ja näed kedagi, kes on teinud ülemineku ja nüüd on kõrgemal sagedusel, ning edastab sulle mõtteid, mida sina võtad vastu vibratsioonina ja visuaalselt. See on imeline asi.

Küsija: Mulle tundus, et see on eraldi seisev teadvuse keskus. Mul on raske vahet teha vaimsel teadlikkusel ja… mitte-füüsiline ja…

Abraham: Tuleme tagasi sinu teema juurde. Mõtle fookusele. Ütlesid enne väga hästi, et taju ja tajuja jne. Tajud seda, mis häälestab ennast sinu vibratsiooni sagedusele. Midagi muud sa tajuda ei saa. Üsna viljatu on arutada millegi üle, mis pole sinu tajutaval piiril. Pole vahet kui palju me sellest räägime, me ei saa tuua teile mingit tegelikku selgust. See oleneb sinu tajust. Kõik mida meie teeme, raamatud mida kirjutame ja vestlused teiega. Kõik on selleks, et teie saaks ennast vibratsiooniliselt häälestada, et saaksite seda tajuma hakata.

See juhtus ka Estheriga. Sellest ajast peale kui Jerry tegi enda ülemineku on Estheril suur huvi tema arvamuse ja mõtete vastu, kõige kohta mida ta teeb. Ja ta avastab seda, et tal on nüüd suurem võime temaga ühenduses olla sest… Seda kahel põhjusel ja esimene on see, tänu tema üleminekule on ta ennast häälestanud tugevamini kui kunagi varem. Tema soov suhelda ning mõista, mida ta tunneb ja mõtleb on suurem. Ta veedab rohkem aega keskendudes ja kõrgemale sagedusele saamisega. Ta väga hoolib sellest. Ütlesime teile varem, et teil on 17 sekundit enne kui külgetõmbe seadus uue mõtte pähe toob. Seega kui Esther leiab ennast mõtlemas asjale, millele ta ei taha jõudu anda, siis tabab ta seda varakult ja hakkab kohe lugema, et 16,15,14. Ütles hiljuti sõbrale, et tal on midagi rääkida, aga selleks on aega vaid 17 sekundit. Ta on väga teadlik ja tahab jääda sellele sagedusele. Nüüd kui tal tuleb selle hoidmine paremini välja, siis on tal parem ja tihedam ligipääs sellele arusaamisele.

Teie maailma meistrid on seda alati teadnud. Napoleon Hill ja tema raamat “Mõtle ja saa rikkaks”, nüüd on õige aeg seda uuesti lugeda, kui mõistate vibratsiooni. Seal räägiti suurmeistrist. Esther on avastanud, et kui keegi temaga dialoogi peab ja suudetakse temaga samal sagedusel olla, mis tähendab üldistel teemadel rääkimist, mitte elukogemuse detailidest. Enamuselt üldiseid teemasid. Natukese aja pärast juhtub see, et mõlemad häälestavad üksteise meelele. Tunne nagu teine meel mõtleks nendega koos kaasa, ning see tunne, et mõtled laiema vaatenurga alt.

Te ei ole kunagi olnud üksikisikud, te lihtsalt arvate seda. Arvate nii sest paljud tahavad teid kontrollida. Sest nemad vajasid teie nõusolekut, et ise ennast hästi tunda, luues igasuguseid reegleid ja seaduseid. Selle käigus, kui teie proovite olla neile meelepärased, selle asemel, et ennast kõrgemale sagedusele viia, oletegi kaotanud ühenduse endaga. Enamik inimesi käib ringi haledate varjudena teadlikkusest, mida tegelikult olete. Kui häälestate ennast aga teadvusele, mis tegelikult olete, siis avastate, et te pole mitte kunagi olnud üksik. Ning iga kord kui tundsite ennast üksikuna, eksinud või segaduses, siis sellepärast, et olete kaldunud kõrvale meister-targa sageduselt. Meelest, mis ei taha teid kontrollida, see teadlikkus, mis teab kõike.

Kui sellele ennast häälestate, siis teate, mis teed tuleb minna, siis tead kuna on aeg enda eest seista ja tead kuidas aidata kedagi, tead kuhu minna teel, mida sa isegi ei mõista. Leiad endast edasi tõukavat jõudu, mis on vägagi nauditav.

Sul ei sa kunagi olema õnnetut seiklust, kui sihid õnnelikku lõpp-punkti. Kui tunnete ennast hästi, olete õnnelik, selge meelega, energiat täis, kõrgemal sagedusel, ühenduses Allikaga ja valmis minema, kui nii tunnete siis teate, et olete leidnud õige sageduse ja see laiem teadvus aitab teid.

Jerry ja Esther elasid San Antonios. Jerry elas seal ja nüüd on ta kõikjal. Paar aastat tagasi olid nad linna lähedal väljas. Nad läksid postkontorisse, aga ei pääsenud ligi kuna oli uputus. Kohalik oja ajas üle, kuna olid tugevad vihmad. Nad kiirustasid koju, sest teed uppusid üha rohkem vee alla. Nad elasid kõrgemal ja koju jõudes helistasid sõbrale, kes elab San Antonios. Neil on tuhat aakrit, lehmi ja igast põllumajandus varustust. Nad ütlesid, et üleujutus on ainult jõe kaldal, et ainult postkontori juures on uputus. Nad olid info üle tänulikud ja said minna välja ja lambaid liigutada, ning masinad varju viia ja helistasid paari tunni pärast tagasi, kui üleujutus nendeni jõudis. Nad ütlesid, et väga hea on omada sõpru, kes paiknevad kõrgemal.

Tahame teile öelda, et see kõrgemal olev sõber, kes teab kõike ja seda mida tahad, ning milline on parim tee selleks, et jõuda sinna kuhu tahad. Tahame öelda, et parim tee ei ole kõige lühem, vaid kõige nauditavam. See on kõige huvitavam ja lõbusam tee.

Küsija: Definitsiooni järgi on see tee, mille sagedusele sa ennast häälestanud oled. See ei pruugi minul sama olla, mis teistel.

Abraham: Emotsioonid, mis sulle selle tunde annavad, ongi ühendus mitte-füüsilisega.

Küsija: Kas see tähendab, et mitte-füüsilise põhi tulenebki emotsioonidest?

Abraham: See on ilus viis seda öelda, sest me ei räägi sõnadega, me pakume sagedust, vibratsiooniline joondumine tekitab emotsioone. Sellepärast on teie jaoks Allikas võrdne armastuse tundega. Mõnel inimesel on vaid see võime, sest te pole seda järjepidevalt harjutanud. Järjepidevus on sõna millega tahame jätkata, sest liikumine võrdub järjepidavusega ja fookus võrdub liikumine, mis võrdub järjepidavusega ja see võrdub olemisega. See ongi päeva teema, kus…

Sa pead keskenduma ennast liikumisele ja see mida tunned on teadmine kuidas keskenduda. Tihti on huvitav see, et olles vestluses ja kellegi väljaöeldu äratab midagi sinu meeles. Nad räägivad mingist linnast, kogemusest või kohast ja sa tihti haakud kaasa sellel tasandil. Aga kui hakkad ennast hääletsama sagedusele, mida tunned, pöörates tähelepanu sellele, mida teed ja mõtled, pöörad tähelepanu inimestele kellest mõtled. Esther nihkub igasugustesse eelnevalt toimunud olukordadesse, sest mõtte täiteid on kõikjal. On mõtteid mis viivad koheselt kõrgemalt sageduselt ära ja siis ta hakkab kohe 17,16,15,14. Ta loeb ennast sellelt maha, et ei kaotaks hoogu.

Kui hakkad hoolima sellest, mida mõtled ja saavutad selle kõige imelise keskel, mis sind ümbritseb, kõige selle ilusaga sinu ümber, kõige selle kõrge energiaga enda ümber. See on tõesti hea võimalus häälestada ennast sagedusele, kes sa tõesti oled.

Aastaid tagasi kui teiega mängima hakkasime, ütlesime teile, et meditatsioon on viis kuidas ennast häälestada või aru saada enda hääletsamisest, sest meelt vaigistades lõpetad mõtte ja kui lõpetad mõtte, siis lõpetad vastupanu. Kui lõpetad vastupanu, siis su vibratsioon tõuseb loomulikult. Kui sinu vibratsioon tõuseb ja tõuseb, siis saad aru milline on tõusmise tunne, siis sa enam ei luba mõtetel siseneda, mis seda tunnet alla tõmbavad.

Esther arvab, et temast on saanud vibratsiooni võhik, sest on nii palju asju, millest enam rääkida ei taha. Sest teab milleni nendest rääkimine viib. Seega kui hoolid täielikult enda tunnetest, siis kõik laabub imelisel viisil.

Midagi on aga rääkimatta, mis see on? Ma arvan, et see on ikka seos sellel “Mina olemisega”, sellel teadvusel, kes me oleme. Sa ei hakka kunagi tundma seda “Mina olen”, sa ei tunne seda kunagi, kui sa seda tõesti ei ole. Teisisõnu, see ongi see olemise tunne. See seisund, sest kui oled sellel sagedusel, siis oled vibratsiooniliselt joondus selle kõigega mis on.

Publik: Kõige raskem on aru saada, kuidas selle üldse unustanud oleme.

Abraham: See ei ole oluline, sest ütlesid, et lähed ja avastad asju, mida tahad. Seega avastades asju, mis on eemal. Teisisõnu, tunne kuidas on olla täiesti rahul. Kõik arvate, et tahate seda. Oleks tore, kui mul on kõik, mida tahan. Ei, sest siis oleksid sa surnud. Oleks tore, kui mul on kõik, mida tahan. Tegelikult mõtled seda, et… tunned hoopis seda, et tahad midagi, mille sagedusel sa tegelikult ei ole ja see tekitab vastupanu minu sageduses, ning see tekitab ebamugavust. Oluline on aru saada sellest, kuidas mitte kutsuda esile seda vastupanu. isegi kui see pole veel manifesteerinud, sest sa ei taha seda vastupanu. Tahad hoopis sellega joondus olemist. Sellest mõlemad räägimegi ja kõik mida sa tahad, olgu see siis asi või seisund, suhe või rahapatakas, olukord või üritus, ükskõik mis, või ükskõik mida keegi on tahtnud või tahab. Sest arvate, et selle omamine tekitab teile paremat tunnet. Kui saad aru sellest, kuidas ennast häälestada hea tunde peale. Sellepärast alustame ka seminare nii „Kas tead mida tahad, kas tead mida tahad? Kas tunned ennast hästi isegi, kui tahetud asi ei ole veel manifesteerunud?“ Kui jõuad sinnani, et sa ei vaja enam tahetud asja manifesteerimist, kui sellega joondus olek juba rahuldab sind, juhtub kaks asja: esiteks tunned sa ennast alati hästi ja teiseks hakkab kõik teie jaoks kergelt tulema. Senini kui hakkate rääkima tagasi manifesteerimisest asjadest, mida ei vaja. Enamik inimesi tahavad täita tühimiku asjadega sellest, mis tuleb mitte Allikaga joondus olemisest.

Küsija: Mis juhtub kui manifesteerid soovi mitte omada soove?

Abraham: See on igat pidi keeruline küsimus, sest see eirab kõiki Universumi seaduseid. Ei ole võimalik olla keskendunud olevus. Isegi üherakulisel organismil on soovid.

Küsija: Naljaks on see, et on olemas gurusid, kes nii ütlevad, et soovidest vabana olles tuleb esile õige sina ja see on ainuke võimalus….

Abraham: Milles?

Küsija: Soovimatuses.

Abraham: Nad ei räägi soovimatusest, vaid mitte tahtmisest. Rahulolematusest soovidest. Sest kui ütled, et soovin midagi, siis see näitab, et midagi on lõpule viimata, midagi mida on tahetud. Tahame öelda, et alati on midagi, mis on lõpetamata, aga kui oled joondus endaga, rahul sellega, mis on ja soov enamale, see on ideaalne olukord. Räägime selle veel üle. Soovimatus…soovimatus.

Küsija: Seda on ahvatlev vaadata, sest hakkad…. proovid vaadata teadvusesse ja aru saada, kust see tuleb. See “Mina olen” tunne ja pead loobuma tajuja ja tajutava mõistest, et peegeldada enda….

Abraham: La la la la la – teame teame… on palju inimesi, kes on öelnud paljut ja on mitmeid uske ja kuna sõnad ei õpeta, siis näita endale seda. Proovi seda ja vaata mis tunne on…. Oled seda juba teinud, seega mõistad. Kas nõustud, et elad vibreerivas universumis? Ja kas on loogiline, et oled vibreeriv olemus vibreerivas universumis? Ja kas nõustud, et emotsioonid on märgid? Kas teil on olnud piisavalt katse-eksituse kogemust, mis näitab teile, et tunnete ennast hästi, kui olete Allikaga joondus ja kui ei ole joondus siis tunnete halvasti? Kas olete endale seda näidanud? Kui olete nii kaugele jõudnud, siis saate minna lõpuni välja.

Nüüd peate ainult mõistma seda, et Allika energia on sinu poolt ja sinuga ühenduses. Elu paneb sind alati millegi järgi küsima.. Kui hoolid enamasti enda tunnetest. Seega otsustad, et olgu Abraham, ma mängin sinu tobedat mängu. Magama minnes tunnistan endale, et magades minu momentum peatub, sest minu külgetõmbejõud ei toimi ilma mõteteta. Seega hommikul ärgates tunnistan endale, et olen ärkvel ja heas kohas ning kõrgemal sagedusel. Ja jälgin neid esimesi mõtteid, mis tulevad. Sa ei saa kohe laste peale karjuma hakata, sa ei saa muretseda ummikute pärast ja ära too eilseid probleeme oma mõtetesse. Võta seda kui uut algust, nagu vajutaks taaskäivitus nupule. Tee seda nii kaua kui suudad endale tõestada, et sina kontrollid enda meeleolu, sest sa hoolid oma meeleolust. Suunates mõtted heade võngetega mõteteks ja asjadeks, nii üldistatult heaks kui saad. Siis hakka jälgima, kuidas kõik sulle teisiti vastama hakkab. Seda mängu mängides, üha rohkem sinu selgus, selle momentum… Kõik võivad kõrgemat sagedust kogeda. Laulu kuulamine võib teid sinna viia ja järgmisel minutil juba karjud laste peale. See on see pidev ülesse ja alla kõikumine, mis ei lase sul koguda seda hoogu, millest räägime, aga kui jõuad sellele kõrgemale sagedusele ja jääd sinna teadlikult kauemaks ja kui säilitad seda piisavalt kaua, et enamus päevast tunned ennast hästi ja järgmine päev sama, ning nii iga päev. ilma et muretseks langusest, sest alati on uus päev.

Esther keeldus ootamast järgmist päeva, kui madalamale tunnetega langes, et uuesti alustada. „On olemas raamatud, mida ma kavatsen kasutada.“ Võttis kätte ja keskendus ennast tagasi Allikaga joondus olemisele. Leiad mooduse, et uuesti ennast hästi tunda. Muutud selliseks, et hoolid enesetundest. Kui seda järjepidevalt järgid, siis hakkad tundma seda joondus olemist, selle laiema teadlikkusega. Ning sinu selgus asjadest kasvab tohutult. Äkitselt tead asju, mida sa loogiliselt ei peaks teadma. Hakkad intuitiivselt õiges suunas liikuma, hakkad kokku saama asjadega, mis on sulle olulised. Tundub nagu maagiline seisund. See ei ole maagiline, vaid nii sa peaksidki ennast tundma.

Su küsimus oli, et kuidas me sellest nii eemaldunud oleme. Sellele vastame, et olete meelega tulnud keskkonda, mis paneb teid mõtlema asjadele, mida tahate. Kui teie ei oleks need, kes otsustavad mida tahavad, siis ei saa ka tulla rahulolu, kui sellega joondud või sellega, et avastad seda. Te olete iseenda reaalsuse loojad. Kui teist saab enda reaalsuse looja, kus tunnete ära, et tulev mõte on teid häiriv ja seejärel muudate seda, lisate ja moondate seda, defineerite selle uuesti ja leiate rahu endas ja joondudes sellega saabub teile ka selgus. Kui teist saab Allikaga joondus olemise meister ja teame, et sellepärast meiega mängima oletegi tulnud. Nende tingimuste all olete teie meistrid.

Teie olete kõige loogilisem ja parim valik, et ennast sellele sagedusele häälestada ja sinna jääda. Et kõnnite ringi selguses ja näete läbi Allika silmade. Tunnete ennast hästi ja olete see, kes teisi kõrgemale tõstab. Kõnnite nende seas, kes seda ei mõista. Ei  tohi järgida neid madalate mõtetega, ei lase neil enda vibratsiooni kontrollida. Kaitske seda energiat, mis loob maailmaid. Teie taga on suur momentum.

Ester tunneb, et tema taga on tohutu laine, et kõik mida vajan on minu selja taga ja pean vaid suuna kuhugi võtma. Ning energia tuleb koos selgusega. Keegi ei tee seda tema eest. See ei oleks lõbus. Teie tahate seda defineerida ja leida, teie tahate aaret leida. Teie tahate leida seda aaret, joonduda selle energiaga. Seda teerada, mis kõike võimaldab. Tahtlik loomine selles füüsilises aegruumis, see on parim tunne. Sellepärast olete siin teie ja ka kõik meie. Ja kõik mis on sellest madalamal on teile vastuvõtmatu ja täiesti kasutu. See tuleb lohakast ja mitte läbi harjutatud mõtlemisest. Te ei koge enam kunagi negatiivset emotsiooni, ilma, et teaks mida see tähendab.

Praegu olen keskendunud viisil, mis on nii kauge sellest, kes ma olen ja mida tõesti tahan, et ma tunnen sisimas eemal olevat tunnet. Ma kaugenen sellest. Kaugenen eelnevalt tuntavast selgusest ja energia tundest. See tähendab, et sinu füüsiline keha ei saa kõiki kasusid, mis on võimalik saada. See tähendab, et keegi sinu ümber ei saa nii palju kasu kui on võimalik saada. Tõeline tõus on see, kui häälestad ennast sellele sagedusele ja püsid sellel järjepidevalt. Et kui keegi teine satub kogemata kõrgemale sagedusele, siis oled sina juba kohal, et temaga kohtuda. See hetk ongi sinu kord õpetada. Te olete kõik õpetajad ja tervendajad, kes tahavad teisi aidata. Kui te pole kõrgemal sagedusel, siis te seda teha ei saa. Kui olete kõrgemal sagedusel ja nemad seda ei ole, siis peab juhtuma üks kahest, et üldse suhelda isegi saaksite. Kas nemad tulevad kõrgemale või sina lähed madalamale sagedusele. Tihti oled nii heatahtlik, et langed madalamale sagedusele, ning siis tunned tühimikku, kuna ei saa neid aidata. Väga hea vestlus.

Küsija: Aitäh.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.